آن را هر طوری که اغلب بحث و هر بار Eli Manning هنرمندانه پیمایش در اطراف این سوال ستایش در حالی که در واقع هرگز در مقایسه با یک گروه دیگر.

هر چند تابستان منینگ شد و پرسید: “آیا این بهترین گروه گسترده ای از گیرنده های شما همیشه تا به حال؟” قبل از اینکه طولانی او پیش بینی این پرس و جو در اردوگاه های آموزشی و ترک خورده لبخند قبل از وحی پاسخ این است که بله این پتانسیل را دارد که یک واحد خوب است.

وجود دارد Amani Toomer-Plaxico Burress-استیو اسمیت سه نفر. وجود دارد Hakeem Nicks-Victor-کروز-ماریو Manningham سه نفر. وجود دارد Odell بکهام جونیور-کروز-استرلینگ شپرد سه نفر که واقعا هرگز به دست آورده هر کشش به دلیل کروز ویرانگر مصدومیت زانو.

منینگ از بین رفته است به بازنشستگی و خود را جانشین دانیل جونز به ارمغان می آورد همان گروه او را شکست و با به عنوان یک تازه کار در فصل گذشته. سه غول گیرنده هستند شپرد طلایی تیت و داریوش Slayton و از آن سه نفری است که اکثریت بزرگ یا فوق العاده سریع. آن است که به خصوص متنوع سپاه به عنوان شپرد و تیت مشابه در قد و قامت و سبک است. Slayton پنجم-انتخاب دور در سال گذشته از Auburn ترین سورپرایز شیرین و لذت بخش در ملال انگیز سال برای غول.

غول نیست استفاده از هر یک از آنها 10 پیش نویس میدارد این سال در رسیور, به طوری که آنها به وضوح نمی مشاهده این موقعیت به عنوان یک منطقه بزرگ نیاز دارید. برخی از مخالفت با آن دیدگاه.

“من فکر می کنم آن را ندارد” Toomer گفت: پست به تازگی.

Amani Toomer
امانی Toomerچارلز Wenzelberg

Toomer همچنان به نشستن در بالای Giants’ حق رای دادن رهبران با 668 حرفه ای پذیرایی. او آن را در 13 سال و به نظر می رسید به عنوان اگر آن را تنها یک ماده از زمان قبل از او پیشی گیرد و توسط بکهام که تا به حال 288 پذیرایی در سه فصل اول. اگر بکهام ادامه داد که سرعت او نیاز داشت تنها هفت فصل به تعویض Toomer. بکهام بود از خط خارج توسط صدمات به پایان رسید و پنج سال اقامت چهارم در Giants’ تمام وقت لیست برای پذیرایی — دوم تنها به Toomer گسترده ای در میان رسیور — با 390 جلب. او در حال حاضر تخلیه عبور می کند در صورت Browns.

بازیکنان معمولا دوست ندارم به دریافت برچسب و یا قرار دادن در یک جعبه به عنوان آنجا که شنیدن آنها تعیین شده به عنوان “شماره 2 گیرنده.” می توان آن را سخت به استدلال می کنند هر چند که این غول واقعی شماره 1 گیرنده. این باعث می شود آن را حتی بیشتر ضروری برای در حال اجرا پشت Saquon Barkley و تنگ پایان اوان Engram به هدف اصلی. Shepard و تیت مشروع هستند NFL استارت اما بیشتر مکمل قطعات در جرم در بهترین زمانی که زوج با یک تهدید بیشتر.

شپرد, 27 در زمان به عنوان یک تازه کار در سال 2016 با 65 پذیرایی برای 683 متری و آنچه باقی می ماند یک حرفه ای-بالا هشت touchdowns. او تنها محدود به 10 بازی فصل گذشته بود و آن را بسیار دشوار است برای او را به عنوان او مجبور شد دو بار با ضربات مغزی همیشه یک مشکل به نوبه خود از وقایع. در سال 2017 شپرد از دست رفته پنج بازی به دلیل میگرن آسیب مچ پا و گردن آسیب است.

تیت, 31, گیر افتاد, 49 عبور برای 676 متری و شش touchdowns در سال اول خود را با غول نشسته چهار بازی در یک تعلیق برای نقض NFL سیاست در بهبود عملکرد مواد. او ورود خود را 11th, NFL season.

“من کمی نا امید با شپرد من نمی دانم” Toomer گفت. “پدرم همیشه به من می گفت: او را به جهنم که او را به خوبی او را فقط بیمار تمام زمان.’ این چیزی است که من فکر می کنم زمانی که من از او فکر می کنم. او فقط همیشه همیشه چیزی وجود دارد که صدمه دیده و یا چیزی.

“من فکر می کنم طلایی تیت فقط یک سخت تر از نسخه او. در واقع آنها همان گیرنده اما طلایی تیت یک سخت تر از نسخه او.”

جالب Slayton — با 48 پذیرایی برای 740 متری و یک تیم بالا هشت touchdowns به عنوان یک تازه کار در 2019 — توسط گیرنده در فهرستی که برانگیخته Toomer بیشتر از همه.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“من فکر می کنم او مرد چه بیشتر صعودی” Toomer گفت.

تمام احساس و نگاه از دریافت سپاه متفاوت خواهد بود اگر بکهام فرستاده نشد به کلیولند. این یک تجارت است که در ادامه به رازی Toomer.

“من هنوز هم اشتباه گرفته چرا آنها خلاص شدم Odell,” او گفت:. “واقعا اشتباه است. و هر بار من از کسی در دفتر آن را مانند “خوب این یک چیز مناسب” و این همه لبخند, ضمنی مسائل است. یا ” من او خوب نبود جا در اتاق قفل است.’ اما همه من صحبت او را دوست داشتم. حتی مربیان همه او را دوست داشتم. بنابراین من نمی دانم.

“آنها رفت و از داشتن یک قدرت در حال حاضر آن را به یک موقعیت که در آن آنها نیاز به چیزی دیگری است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de