واشنگتن – دولت و رسانه ها و کارشناسان به نام سناتور تام پنبه نیویورک تایمز سرمقاله “خطرناک” “شنیع” و “غیر قابل قبول” شنبه شب.

این سرمقاله با عنوان “ارسال نیروهای” ویروسی رفت و درو انتقاد شدید بالا زیر تنش اطراف تظاهرات در سراسر این کشور علیه خشونت پلیس.

بیشتر: Robert E. Lee مجسمه و دیگر مؤتلفه آثار به حذف از ریچموند بنای خیابان

تظاهرات گرفته اند نگه دارید از شهرستانها در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که خفه هفته گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته و او را به زمین.

در op-ed پنبه کهنه کار و معروف متهاجم جمهوری خواه از آرکانزاس خواستار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد قیام عمل و قرار دادن نظامی به شهرهای نوشتن “یک چیز بالاتر از همه چیز خواهد بازگرداندن نظم به خیابان های ما: قریب به اتفاق نشان می دهد از زور برای متفرق کردن بازداشت و در نهایت جلوگیری از lawbreakers.”

“من را پشتیبانی نمی کند با استناد به قیام عمل’: وزیر دفاع Esper معافیت با مغلوب ساختن پیشی جستن در استفاده از نیروهای

هر چند تهمت دارای اختیارات قانونی به استناد قیام, قانون, بسیاری مانند خود وزیر دفاع هشدار داده اند در مقابل استفاده از نیروهای نظامی برای آرام کردن ناآرامی های داخلی.

قیام قانون است 1807 قانون است که اجازه می دهد تا رئیس جمهور به اعزام نظامی یا federalize گارد ملی در ایالات متحده هستند که قادر به قرار دادن یک قیام و یا در حال هجوم قانون فدرال است. قانون استناد شده است در گذشته برای مقابله با Ku Klux Klan در طول بازسازی و به اجرا لغو تبعیض نژادی مشخص در جنوب. رئیس جمهور جورج دبلیو بوش با استفاده از آن در سال 1992 به کمک کالیفرنیا فرماندار پاسخ دادن به شورش ها در لس آنجلس است.

در پاسخ به سرمقاله ده ها بار کارکنان شروع به ارسال همان پیام در توییتر با یک تصویر تیتر.”در حال اجرا این نهاد سیاه @NYTimes کارکنان در معرض خطر” آنها نوشت.

“من نمی توانم نفس بکشم’: معترضان دراز کشیدن بر روی DC خیابان فلوید تکرار کلمات

گذشته بار کارکنان ناودان قطعه به عنوان به خوبی. سول چان سابق اخبار بین المللی و سردبیر op-ed که در حال حاضر با این نسخهها کار در LA بار درتوییتی که “تصمیم به انتشار @SenTomCotton خواستار استقرار نیروهای نظامی برای سرکوب ناآرامی می افتد کوتاه از صدا و روزنامه نگاری در عمل”.

Lydia Polgreen, رئیس محتوا برای سوراخ کردن رسانه ها و NYT آلوم نوشت که او “صرف برخی از شاد ترین و سازنده ترین سال زندگی من کار” برای بار و آن “است که با عشق و غم و اندوه است که من می گویم: در حال اجرا این نهاد سیاه @nytimes کارکنان – و بسیاری از دیگران در معرض خطر است.”

بیشتر: trump’s سابق وزیر دفاع Mattis انفجار جمهور به عنوان یک تهدید برای دموکراسی آمریکایی

صفحه سرمقاله سردبیر جیمز بنت توضیح داد که این تصمیم به tweeting در موضوع “این بار در هیئت تحریریه به زور در دفاع از این اعتراضات به عنوان وطن پرست و با انتقاد از استفاده از زور و گفت: امروز پیش از آن که پلیس بیش از حد اغلب ‘پاسخ با خشونت بیشتر — علیه معترضان و روزنامه نگاران و تماشاگران.’ ما همچنین crusaded برای سال در برابر زمینه ای سیستمیک cruelties که منجر به این شد.”

“به عنوان بخشی از اکتشافات ما از این مسائل بار نظر منتشر کرده است استدلال قوی در حمایت از تظاهرات به طرفداری از تغییر اساسی و انتقاد از سوء استفاده پلیس” او ادامه داد. “بار نظر مدیون آن به خوانندگان ما به آنها نشان می دهد ضد استدلال به خصوص کسانی که ساخته شده توسط مردم در یک موقعیت برای تعیین سیاست. ما درک می کنیم که بسیاری از خوانندگان پیدا سناتور پنبه استدلال دردناک و حتی خطرناک است. ما بر این باورند که یکی از دلایل آن نیاز به نظارت عمومی و بحث است.”

سرمقاله بخش از روزنامه ها جدا از گردآوری, عملیات.

دیگران در خارج از زمان فعلی و یا سابق کارکنان طلبه قطعه باعث #TomCotton به روند آنلاین.

بیشتر: گاز اشک آور در مقابل اسپری فلفل. بحث بر سر روش های مورد استفاده برای پاک کردن لافایت مربع چرخش سیاسی

سام وانگ یک دانشمند در دانشگاه پرینستون سرزنش بنت را توضیح داد و گفت که او “عادی غیر طبیعی” با پنبه ستون.

سناتور برایان Schatz, D-هاوایی توییتی “من فرستاده شده غیر فاشیستی نظر قطعات به زمان در گذشته اما هیچ شانس بنابراین شاید این فقط انگور ترش.”

والتر Shaub مدیر سابق آمریکا از دولت اخلاق نوشت که پنبه قطعه “می خواند مانند نوع دست نوشته مانیفست محققان ممکن است پیدا کردن چسب به دیوار در آپارتمان تیره رنگ از مسلح تنها آنها را متوقف دقیقه قبل از حمله برنامه ریزی شده.”

بسیاری نیز با اشاره به این که op-ed فرار آنلاین در آستانه در 31 سالگرد “قتل عام میدان تیان آن من.” هفته از تظاهرات در سراسر چین محور در پکن تاریخی, عمومی, مربع خرد شد آن روز که چینی رهبر دنگ ژیائوپینگ * اعلام حکومت نظامی و نیروهای امنیتی در اخراج معترضان.

بیشتر: DC معترضان دیدن آرامش شب به تظاهرکنندگان ماندن در گذشته مقررات منع رفت و آمد

در سال گذشته پنبه نوشت: در سالگرد 30 از حادثه: “ما هرگز فراموش شجاعت و فداکاری از آن دانش آموزان چینی. حزب کمونیست تغییر نکرده است, در این فاصله چند دهه. آن را تنها به روز کرده و تاکتیک است.”

کمک: ویلیام کامینگز جان بیکن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de