‘شما باید به رها کردن’: مغلوب ساختن پیشی جستن spars با سابق-دادستان کل جف جلسات میان نبرد برای آلاباما در سنای صندلی

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شنبه تشویق سابق دادستان کل جف جلسات به رها کردن از مسابقه قدیمی خود را آلاباما در سنای صندلی به عنوان دو درگیر یک جنگ تلخ از کلمات در توییتر در طول آخر هفته روز یادبود.

“جف شما تا به حال شانس خود را و شما آن را منفجر” مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده در توییتر در پاسخ به یک صدای جیر جیر ساعت قبل, که در آن جلسات در زمان های غیر معمول مرحله از هل دادن به عقب بر رئیس جمهور دیرینه انتقاد. “شما تا به حال هیچ شجاعت و مخروبه بسیاری از زندگی است.”

تهمت بود در واکنش به یک صدای جیر جیر از جلسه روز جمعه که در آن دادستان کل سابق با انتقاد از رئیس جمهور تصریح می کند که تصمیم خود را به recuse خود را در مراحل اولیه تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016 شد “قانون” و این که او خود را “وظیفه” و “تو لعنت به شانس من.”

جلسات سابق سناتور آلاباما که در سمت چپ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اواخر 2018, در حال اجرا است برای پیر صندلی و رو به یک انتخابات برای حزب جمهوری خواه نامزدی برابر سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville. جلسات به دنبال آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن در این مسابقه با وجود این رئیس جمهور را تکرار recriminations.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتقاد جلسات برای recusal که در را باز کرد برای انتصاب مشاور ویژه رابرت مولر خواست Alabamans به “اعتماد جف جلسات” در یک صدای جیر جیر جمعه نوشته است که او “اجازه دهید کشور ما پایین است.”

جلسات مقابله با این استدلال که این تحقیقات در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن exoneration.

این Mueller پروب هیچ اثبات تهمت کمپین توطئه با روسیه و اما در سمت چپ حل نشده که آیا تهمت اقدامات و قصد می تواند به عنوان انسداد عدالت است. در هر صورت این کاوشگر مصرف مقدار از دو سال از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

“شخصی خود را احساس نمی دیکته که Alabama میدارد خود را به عنوان سناتور به مردم آلاباما انجام” جلسات ارسال شده در صدای جیر جیر خود را در روز جمعه.

“Recused خود را در یک روز (شما هرگز به من گفت مشکل) و زد به صورت تپه” مغلوب ساختن پیشی جستن به ضرب گلوله به عقب در روز شنبه. “کثیف, پلیس, & دیگران گرفتار کردم و بهتر و قوی تر از شما. امیدوارم این لجن خواهد پرداخت ، قیمت. شما باید رها و خارج از مسابقه است.”

‘زود رنج کودک’: مغلوب ساختن پیشی جستن, میشیگان, AG spar بیش ماسک صورت اختلاف پس از فورد بازدید

رای گیری: جمهوری خواهان و دموکرات در آغوش رای گیری غایب با وجود تهمت و انتقاد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>