بازیکنان بیس بال ” عشق به کشور خود می تواند در بالا بردن تمایل خود را به بازی برگشت از coronavirus خاموش شدن یانکی ها رئیس جمهور سفت لوین گفت: در روز پنج شنبه صبح.

“من فکر می کنم بازیکنان ما در حال میهن پرستان” لوین گفت: “روز خوب, New York.” “آنها می خواهند به آن را انجام دهد. همه ما در حال تلاش برای به دست آوردن وجود دارد. کمیسر انجام یک کار بزرگ است. بنابراین امیدوارم در کمی ما را بشنود, ‘توپ بازی!'”

عنوان پست Joel شرمن گزارش روز چهارشنبه لیگ اصلی بیس بال در نظر دارد — در اوایل هفته آینده در آخرین — در حال حاضر بهترین مورد بازگشت سناریو به بازیکنان ارتباط است. چنین سناریویی را از ویژگی های یک سرگیری بهار آموزش در ماه ژوئن و روز باز در آغاز ماه ژوئیه. بسیاری از مسائل هر دو پزشکی و لجستیکی باید مطلوب را که یک واقعیت است.

Levine, تکرار احساسات او ساخته شده است که به تازگی گفت که او می تواند تصور طرفداران بازگشت به غرفه های نجومی پایان. بیس بال امید به آغاز فصل آن با عنوان بسیاری از باشگاه ها در خانه خود ballparks که ممکن است اگر چه سخت تر-آمار مناطق مانند نیویورک ممکن است دیگر برای رسیدن به این نقطه عطف.

“من باور دارم که ما کنار هم قرار دادن تمام پروتکل اما من فکر می کنم شما سهولت در با طرفداران” لوین گفت. “شما شروع با کمتر طرفداران. شما باید متوسط مصرف. شما باید سلامت ایستگاه. شما انجام بسیاری از تست. اگر مردم متوسط و یا آنها را به خوبی احساس شما آنها را به یک درمانگاه. شما به پوشیدن ماسک و دستکش. شما تنها خدمت به مواد غذایی است که نمی خواهد مانع آن است.

“و من فکر می کنم آن را خوب است. من فکر می کنم این امر می تواند بسیار سرد به برخی از یانکی ماسک و دستکش در خارج وجود دارد.”

پرسید که چگونه به سرعت او فکر می کند که طرفداران می تواند در فرد لوین گفت: “من فکر می کنم که همه بستگی به وضعیت ویروس. ما فقط باید به تماشای آن را بر روی صورت روزانه و هفتگی. ما باید به دنبال دستورالعمل های فدرال دولت دستورالعمل و ببینید که در آن ویروس است. وجود دارد برخی از عامه مردم که گفته اند آنها بر این باورند که ویروس افول خواهد شد در ماه های تابستان. بیایید امیدوار باشیم ، ما فکر می کنم آن چیزی است که شما نیاز به سازمان دیده بان به صورت روزانه و هفتگی.”

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

MLB coronavirus plan Yankees Randy Levine
شیدا Levineکوری Sipkin

عضو فرماندار نیویورک اندرو کومو را بازگشایی کمیته Levine ابراز امیدواری کرد که بیس بال می تواند کمک به درمان کشور به عنوان آن را در بحران های گذشته.

“ما بسیار امیدواریم که ما می توانید رفتن” او گفت:. “بیس بال و پا کرده است تا در زمان مشکل به یک رهبر. ما به آن استفاده می شود. این یک حواس پرتی. این آرامش برای مردم است. آن را همراه با ریتم های زندگی خود را.

“بنابراین ما در حال تلاش برای انجام همه چیز ما می توانید برای دریافت این فصل رفتن و انجام آن را در یک راه بسیار امن با استفاده از تمام کاهش و از تمام ابزارها از آنجا که مهم ترین چیز تست و همه چیز را برای محافظت از ما طرفداران حفاظت از بازیکنان ما و کارکنان ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de