یانکی ها در نهایت صحبت کردن در مورد جورج فلوید

یانکی ها به بیشتر از بقیه ورزش جهان در روز دوشنبه زمانی که آنها منتشر شد بیانیه ای در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در پی قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

دو هفته پس از فلوید کشته شد هنگامی که یک افسر پلیس به زانو در گردن او و بیش از یک هفته به این تظاهرات که تحت تاثیر کشور یانکی ها شد نهایی MLB سازمان به طور رسمی در وزن اگر چه چند بازیکن و همچنین به عنوان مدیر Aaron Boone قبلا خطاب وضعیت در رسانه های اجتماعی.

“نیویورک یانکیز شده است عمیقا تحت تاثیر تراژدی بی معنی است که اتفاق افتاده ملت ما از جمله قتل جورج فلوید” این بیانیه را بخوانید. “ما به شدت احساس میکنیم که صادقانه ترین روش برای پردازش کردن افکار باید شروع با ایجاد فضای درون خود ما در سازمان است که اجازه می دهد تا به صورت معنی دار گفت و گو به جریان است.”

این تیم توضیح داد: این تاخیر در پاسخ این است: “ما باید زمان را به گوش دادن به بسیاری از بازیکنان ما کارکنان و کارمندان و ما قصد داریم برای این باز گفتمان باقی می ماند ثابت همانطور که ما حرکت رو به جلو است. این گفتگوها شده اند موثر است و در زمان ناراحت کننده است. آنها شامل افکار ترس و خشم است که موضوع نژادپرستی موجب … سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. نیویورک یانکیز محکوم کردن نژادپرستی و تعصب و بی عدالتی در تمام اشکال است.”

Hal Steinbrenner
Hal Steinbrennerچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

آن را ادامه داد: “این سازمان همچنین به رسمیت می شناسد موضع ما به عنوان رهبران در جامعه ما ایستادگی در استفاده از پلت فرم ما به پرورش و تعامل با همسایگان و شرکای اجتماعی به آدرس اجتماعی و اقتصادی و آموزشی و نابرابری.”

این سازمان گفت که “اختصاص داده شده به دو برابر و حفظ” تعهد خود را به برابری.

قبلا به Giancarlo استانتون در میان یانکی بازیکنان برای محکوم فلوید مرگ است.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” استانتون نوشت: در Instagram. “آن را به هر کس به کمک این سیستم را تغییر دهید. بدون توجه به رنگ خود را و یا ویژگی های ما همه انسان هستند که می دانند چه راست ، ساخت یک تغییر واقعی خواهد بود عدالت برای Floyd & هر کس که آمد و قبل از او. بیایید همه بخشی از این تغییر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net