یانکی ها را تشویق به صحبت کردن در مورد مسائل اجتماعی

با هارون قاضی, Giancarlo استانتون و هارون هیکس به تازگی شرکت با سابق یانکی پارچ CC Sabathia در زندگی توجه به تصویری بودن و فعال در رسانه های اجتماعی, Aaron Boone گفت: خوشحالم که بازیکنان خود را به اشتراک گذاری نظرات خود را.

“من هیجان زده در آنها خود را ابراز. من همیشه می خواهم بچه ها ما را به احساس می کنید که آزادی و احساس می کنم اگر آنها می خواهند به صدای چیزی که به خصوص در این ناآرامی های مدنی وضعیت است که ما در من همیشه تشویق است و من احساس می کنم بچه های ما شده اند بسیار جذاب در این” بون گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی. “آنچه ما در حال رفتن را از طریق در کشور من واقعا امیدوارم و معتقدم که ما همه در حال رفتن به بیرون آمدن از آن بهتر است برای رفتن را از طریق این زمان.

“بسیاری از مردم درگیر و گوش دادن و صحبت کردن و این چیزی است که ما در حال حاضر شروع به انجام در درون سازمان ما و آن چیزی است که ما ادامه خواهد داد برای تشویق. من را تشویق بچه ها ما که شما می دانید نوع فرهنگ ما می خواهیم به نوعی از فرهنگ است که ما را امتحان کنید و ایجاد در درون ما clubhouse است که در آن بچه ها می تواند خود بچه ها می آورد تا مسائل دشوار به بحث در مورد و من احساس می کنم وقتی اتفاق می افتد که من را تشویق بچه ها به صحبت می کنند ذهن خود صحبت می کنند و قلب خود را. من احساس می کنم ما یک تیم صمیمی و من احساس می کنم از آن خواهد شد چیزی است که ما به ارمغان می آورد حتی نزدیک تر است.”


خواسته در مورد استفاده از شش مرد چرخش یا piggy-حمایت استارت بون صدا ندارد مانند یک مدیر است که با تکیه به سمت این گزینه اگر بزرگ-لیگ فصل انتخابات عراق در اواخر این ماه.

“من نمی خواهد می گویند این احتمال وجود دارد. آن هم از نوع بستگی دارد. ما را ببینید که در آن ما هستند و بچه ها در حال ساخت و یک بار در فصل به طور منظم شروع می شود آنها آماده برای رفتن خواهد بود,” بون گفت. “این که آیا آن است که یک مرد یا یک مرد ما خواهد بود خلاق به عنوان ما می شود. من لزوما نمی گویند که ما در حال برنامه ریزی در هر کاری خاص در این نقطه است.”

با James Paxton بهبود از عمل جراحی برگشت یانکی ها’ چرخش است Gerrit کول در بالا, به دنبال Paxton یا Masahiro Tanaka, J. A. Happ و اردن Montgomery. جاناتان Loaisiga و لوئیس Cessa مشاهده شده که ممکن است استارت و یا مسکن که می تواند در ارائه ظهر.


Boone, 47, تا به حال عمل جراحی قلب باز در سال 2009 به جای شیر و کودکان در خانه وجود ندارد افکار دوم در مورد مدیریت یک تیم در یک بیماری همه گیر.

“واقعا هیچ تردیدی. من احساس می کنم مانند بهداشت و زرنگ من در یک مکان واقعا خوب است. در حال حاضر خوشبختانه خانواده من سالم است و مانند همه چیز شروع به باز کردن یک کمی در شمال, آنها قادر به انجام بیشتر و بیشتر همه زمان ها است. ما در حال تلاش برای هوشمند و ایمن با تصمیمات ما را به عنوان یک خانواده” بون گفت. “تا آنجا که رفتن به محل کار و برگشت به من ندارد و ترس از آن و یا هر گونه بیم و هراس. من هیجان زده به عقب بر گردیم در آن خواهد شد و همه من می توانم برای بازیکنان ما و هر کس در سازمان است. در حال حاضر طرز فکر من این است که من هیجان زده به عقب بر گردیم با یک گروه از بچه ها که من یک تن از احترام است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>