ویلسون راموس’ وظیفه: در همان صفحه با متس’ استارت

قسمت 20 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک متس.

ویلسون راموس بود برنامه C اما احتمالا بیشتر شبیه به یک C-plus در فصل اول خود را با متس.

پس از متس شکست خورده در تلاش خود را به زمین J. T. Realmuto در تجارت با Marlins — او در نهایت رسیدگی به فیلیز — مدیر کل برودی ون Wagenen چرخد و به رایگان-بازار که در آن او تلاش برای ثبت Yasmani Grandal. اما دو طرف به توافق عطف توجه به راموس که وارد در دو سال قرارداد به ارزش 19 میلیون دلار. Grandal توسط راه روشن کردن حدود 60 میلیون دلار از متس و در زمان یک سال مقابله با حذفی, اما پول خود را در طول زمستان موافقت با یک قرارداد چهار ساله به ارزش $73 میلیون با جوراب سفید.

داده های دفاعی خود را به کاستی های متس ترجیح داده اند یک چلپ چلوپ بزرگتر ادبانه از راموس, اما دریافت محترم .288/.351/.416 اسلش خط با 14 homers و 73 RBIs. مهمترین آنها پس از دو راست آسیب زده فصل راموس به نظر می رسد در 141 بازی.

این متس روبرو خواهد شد تصمیم گیری در راموس پس از پایان فصل قرارداد خود را شامل یک گزینه برای 2021 به ارزش 10 میلیون دلار. این متس می توانید با خرید از این گزینه برای $1.5 میلیون. Realmuto است که در میان فو که می تواند تبدیل شدن به رایگان عوامل شاید به متس یکی دیگر از نرم افزار در کا مشتری (ون Wagenen به عنوان co-رئیس شرکت بیس بال را بدست آورد قبل از تبدیل شدن به متس مدیر کل).

Wilson Ramos
ویلسون راموسAP

راموس’ بزرگترین مسئله در فصل گذشته بود در هماهنگی با متس’ شروع کوزه. یعقوب deGrom و نوح Syndergaard مهمترین ترجیح گزینه های دیگر در پشت بشقاب مجبور متس به نوبه خود بیشتر از پیش بینی برای پشتیبان گیری از توماس نیدو.

راموس, 32, وارد در بهار آموزش در این سال تعهد کار بهتر ارتباط با کوزه. در میان تغییرات او تا به حال اجرا حذف شد به یک زانو به او اجازه می دهد برای تنظیم یک کم بهتر هدف است.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

“برای من سخت بود برای به دست آوردن آن [پایین] رزین های کمی چون من یک مرد بزرگ گفت:” راموس با نام مستعار “بوفالو” و ذکر شده در 6-پا-1, 245 پوند است. “در گذشته من هرگز با من زانو بر روی زمین پس از این سال و در پایان سال گذشته من بیشتر با زانو بر روی زمین و به من کمک کرد به چنگ زدن به کسانی که زمین پایین بسیار خوبی است.”

اگر این فصل بازی متس نمی خواهد یک فرصت برای دیدن اگر راموس’ شیمی با Syndergaard بهبود یافته; right-hander تحت تامی جان عمل جراحی در ماه مارس را حفظ خواهد کرد که او را به کنار 2021. این متس خواهد برای حل و فصل مناسب از راموس.

“[راموس] همواره این چالش دفاعی فقط از نظر جنبش, جنبش های جانبی, او نه تنها بسیار سریع” طلایه دار از یک لیگ ملی تیم گفت. “نواز است که همیشه این نوع از موقعیت مورد استفاده مردم شکایت در مورد [مایک] پیازا دفاع. اما سپس ناگهان آنها را متوقف شکایت در مورد آن زمانی که او ضربه 40 خانه یک سال اجرا می شود و سپس همه ناگهانی این یک مسئله غیر.

“با ویلسون شما فقط باید به او یادآوری به ماندن درگیر دفاعی و برای حفظ کوزه قفل شده است. نواز بسیار مهم است در نظر گرفتن قفل در به برنامه ریزی روزانه با کوزه و در همان صفحه.”

راموس خود را تغییر هدف قرار دادن رویکرد به فصل گذشته پیشرفت برای رفتن از یک تماس hitter بازگشت به قدرت خود را به عنوان کسی که تلاش می کند به درایو توپ.

“او همیشه خطرناک hitter,” طلایه گفت. “تا آمدن او واقعا ماند در وسط میدان. او همیشه فرسوده راست-مرکز زمینه, زمانی که او در آینده با مینه سوتا و واشنگتن, و من فکر می کنم در سال گذشته نزدیک به پایان سال و شروع کرد به ضربه زدن به جلو و به سمت قدرت رانندگی بیشتر از توپ به سمت چپ الماس با اقتدار و دیدیم بیشتر از کسی که او واقعا من فکر می کنم کسانی که در دو ماه گذشته از فصل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>