را سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در نهایت پایان دادن به مؤتلفه پرچم و مجسمه?

Wenei Philimon, Trevor هیوز و مارکو دلا اجوف ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:01 AM EDT Jun 12, 2020ملی جن

توسط NEWSAMINS در 23 خرداد 1399

ملی جنبش اعتراضی که فوران کرده است در پی جورج فلوید مرگ است شعلهور آتش زیر فرهنگی tinderbox به عنوان شناخته شده آمریکایی کنفدراسیون.

در هفته گذشته مقامات دولتی و رهبران نظامی و ورزشی مدیران ساخته اند که حرکت را به پایین مؤتلفه مجسمه ها و ممنوعیت مؤتلفه پرچم پیکرنگاری که باقی می ماند به طور جدایی ناپذیری به جنوب باعث شود که راه اندازی جنگ داخلی: حفظ یک شیوه زندگی لنگر به برده داری.

در حالی که چنین تلاش هایش در سال های اخیر مورخان می گویند سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش اعتراضی بار دیگر گسترده ملت فلوید پس از مرگ پرتاب کرده است این مسئله به یک محل بی سابقه ای را دید که به احتمال زیاد به اثرات ماندگار. فلوید 46 ساله در مینیاپولیس دوخته بود به زمین توسط ماموران پس از متهم به عبور جعلی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی است. در یک ویدئو از برخورد فلوید gasped به نفس به عنوان افسر درک چوین kneeled در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

"ما در جهانی دیگر در حال حاضر ماسک کردن در شرایط این چیزهایی که نماد برده داری می گوید:" استفانی McCurry, استاد تاریخ آمریکا در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک و نویسنده کتاب "مؤتلفه حساب: قدرت و سیاست در جنگ داخلی جنوب." "من فکر نمی کنم که هیچ قصد بازگشت از این لحظه است."

حساب شده و سریع در مقایسه با زمانی که به یک درهم آمیخته از تلاش های گذشته.

در سال 2015 و پس از اعتراف سفید supremacist Dylann سقف کشته شدن نه parishioners در چارلستون کارولینای جنوبی, ایالات مؤتلفه پرچم — همچنین به عنوان شناخته شده Rebel Flag — حذف شد از خانه ملت زمینه.

دو سال بعد یک نئو نازی مارس در Charlottesville, Virginia, که منجر به مرگ یکی از معترضان منجر به تماس به پاره کردن مجسمه از رهبران مؤتلفه اما محافظه کار سیاستمداران محلی تا حد زیادی موفق به حفظ این مجسمه در محل.

"این برای من به نظر می رسد واقعا ساده مبارزه با. و این واقعیت که آن را بسیار سخت برای ما یک نشانه است که ما باید بسیار بسیار بسیار راه طولانی برای رفتن می گوید:" سابق نیواورلئان شهردار میچ تقبیح. "این سخت است برای مردم به تغییر است. نژادپرستی یک بیماری دردناک این کشور با برخورد برای یک زمان بسیار طولانی است."

در سال 2015 تقبیح و ساخته شده سرفصل های ملی به عنوان او با موفقیت استدلال کرد برای از بین بردن مجسمه های مؤتلفه ژنرال رابرت لی ه و P. G. T. Beauregard و رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس. او می گوید: موانع او مواجه شده نشان می دهد که چگونه به طور موثر کنفدراسیون حامیان قادر به پنهان کردن خود را در حمایت از برده داری به جای ساخت جنگ به یک "علت نجیب."

"زیر همه از این قضیه که مردم نسبت به افراد سفید," او می گوید. "این آثار و این پرچم اگر چه آنها نمادها هستند وجود دارد به دلیل نگرش سفید برتری و تعصب نسبت بسیار ساده تصور که کاملا و به طور کامل اشتباه است که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند نه مساوی و کمتر از."

حوادث اخیر تولید شده اند تغییرات در مقایسه با سرعت فوق العاده خطرناک.

این هفته به تنهایی دیدم مجسمه های گرفته شده در جکسون ویل فلوریدا و Indianapolis, در حالی که یاد مجسمه جنوب General Robert E. Lee دستور داده شد حذف شده توسط ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم به عنوان اعتراض دولت خود را سرنگون نمادهای دیگر از رهبران مؤتلفه.

این مؤتلفه پرچم است که ذاتا "یک نماد سفید برتری و برده داری. به همین دلیل است که سفید supremacists در طول سال پرواز کرده پرچم خود را به خاطر آنها هم اذعان دارند آن را به عنوان یک نماد سفید برتری می گوید:" علامت Pitcavage ارشد محقق در ضد افترا لیگ را مرکز مقابله با افراط گرایی در.

مجلس نانسی پلوسی و دیگر دموکرات نامیده می شود برای حذف 10 مجسمه پیشرو مؤتلفه چهره های, در حالی که ارتش دبیر رایان مک کارتی گفت: او باز است به تغییر نام پایگاه نظامی تحمل نام مؤتلفه برنج. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی مخالفت خود را با این حرکت.

"این به یاد ماندنی و بسیار قدرتمند پایگاه باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث فرهنگی و سابقه پیروزی, پیروزی و آزادی" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پنج شنبه.

ساعت بعد جمهوری خواه به رهبری نیروهای مسلح سنا در کمیته تصویب جارو متمم به نام مؤتلفه ژنرال از پایگاه های ساختمان, هواپیما, کشتی ها و حتی خیابان ها ظرف مدت سه سال.

دیگر رهبران نظامی در حال حاضر وزن در. نیروی دریایی اعلام کرد این امر ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن تاسیسات نظامی. هفته گذشته دریایی سپاه آغاز شد اجرای ممنوعیت نمایش پرچم در هر فرم.

این تصمیم اشاره ای نسبت به بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار در نیروهای مسلح خدمت اما باید آن را دنبال کرد تا با عمیق تر از اصلاحات به طور کامل ادغام مردم رنگ می گوید Gaines فاستر, استاد تاریخ در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا در باتون روژ.

"آمریکایی های آفریقایی تبار بوده است مبارزه با استفاده از پرچم پس از جنگ داخلی می گوید:" فرستر نبرد که تنها با مته سوراخ کردن میوه پس از قتل در Emanuel آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی در کارولینای جنوبی است. "چه اتفاقی افتاد بعد از چارلستون تیراندازی شد فقط مرحله نهایی از آنچه که یک مبارزه طولانی است."

نسکار شوک با پرچم بان

در نسکار ارسال تکان طریق آن پایه فن در اعلام روز شنبه خود ممنوعیت مؤتلفه پرچم است که در حال حاضر در انبار مسابقه ماشین با توجه به ورزش جنوبی ریشه در غیر قانونی مهتاب اجرا می شود در طول ممنوعیت.

که حرکت تولید شده با تشکر از یکی از چند آفریقایی رانندگان بابا والاس که بی درنگ خود را آراسته ماشین با زندگی موضوع لوگو بیش از یک چرخ طاق. هفت بار قهرمان Jimmie Johnson, که سفید است همچنین تحسین حرکت می کند.

"نسکار مترادف با مؤتلفه پرچم می گوید:" Lecia بروکس, یک, حقوق مدنی, وکیل با مرکز قانون فقر جنوب. "این مهم جنبش است. مردم در نهایت درک و پذیرش آنچه منظور ما سیستمیک نژاد پرستی. من فکر می کنم ما در یک نقطه عطف که در آن مردم واقعا گرفتن آن است."

در نسخه به روز شده از 2016 گزارش "که میراث ؟" SPLC شناسایی 114 مؤتلفه نمادها که حذف شدند پس از چارلستون حمله و 1,747 که هنوز ایستاده بود.

مگان کیت نلسون, یک نویسنده و مورخ جنگ داخلی در سوریه می گوید در جریان تظاهرات علیه نژادپرستی را تحت فشار قرار دادند مقامات دولتی و شرکت ها برای آمدن به شرایط با میراث کنفدراسیون.

"مجبور است که کسب و کار را در یک مقیاس بسیار بزرگتر. باید بگویم من هرگز فکر نمی کردم من می بینم روز نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم از حوادث آن" او می گوید.

برای بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید حرکت به اعتصاب مؤتلفه تصاویر یک ضربه در برابر سرکوبگر یادآوری روزانه از داشتن قصد, جنوب, جنگ داخلی رهبری است.

در ویرجینیا Franklin County, مدرسه, مدیره, رای به اتفاق آرا روز شنبه به ممنوعیت نمایش از مؤتلفه پرچم در زیر آن کد لباس مدرسه. پنی و آبی و سیاه و سفید زن و عضو در بزرگ برای Franklin County هیئت مدیره مدرسه شروع خواستار پرچم ممنوع می باشد در ماه ژانویه است. او می گوید: هیئت مدیره فقط نقل مکان کرد به اقدام فلوید پس از مرگ است.

"این غم انگیز است که در آن زمان وحشتناک قتل یک مرد در تلویزیون ملی و تظاهرات... قبل از آنها در واقع گوش دادن" او می گوید.

عضو هیئت مدیره مدرسه جان Atchue که سفید است و حمایت بان کی مون می گوید: کسانی که به گفته او بیش از حد حساس هستند آگاهی از تاریخچه خشونت علیه مردم سیاه و سفید. Atchue گفت: بسیاری از دانش آموزان سیاه پوست در حال رشد گوش دادن به داستان از Ku Klux Klan اعضای وحشت اجداد خود در حالی که تحمل این پرچم خواهد بود ترس از دیدن تصویر در زمینه های مدرسه. کلان آغاز شده توسط مؤتلفه جانبازان.

"اگر شما می ترسم و شما احساس نمی امن است که رفتن به تاثیر فرایند آموزشی" Atchue می گوید.

برای برخی از جنوبی ها, واکنش در برابر مؤتلفه نمادهای نمی نشستن هست. یک راننده نسکار ری Ciccarelli اعلام کرد روز شنبه او را ترک در پایان فصل بیش از تصمیم گیری.

"من می تواند مراقبت کمتر در مورد مؤتلفه پرچم" نوشت: Facebook. "اما مردم وجود دارد که انجام آن را ندارد آنها را یک نژادپرست است."

پل Gramling فرمانده کل قوا از فرزندان جانبازان مؤتلفه یک گروه است که طرفداران از طرف مؤتلفه تاریخ به نام نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم یک سیلی به جنوبی ها که کمک به ساخت و شکایت کرده است که آمریکایی های آفریقایی تبار هرگز راضی شود تا تمام آثار میراث جنوبی رفته است.

"ما فقط می خواستم به سمت چپ به تنهایی و شمال نمی خواهد ما را ترک به تنهایی می گوید:" Gramling. "آنها را نگه دارید در آوردن این باعث مشکلات که باعث می شود ما به ایستادگی و دفاع از آنچه اجداد ما انجام داد."

گرجستان فصل از فرزندان جانبازان مؤتلفه به تازگی ارائه شده 2000 دلار پاداش برای هر کسی که با اطلاعات در مورد آسیب دیده مؤتلفه بناهای تاریخی در گرجستان است. Gramling می گوید قانونگذاران و یا شرکت های بزرگ که رهبران بان مؤتلفه تصاویر برای ترویج و فراگیر تنها باعث بیشتر تنش نژادی.

"هر زمان شما را به دور و یا به شما حمله کسی میراث فرهنگی به خصوص در جنوب, میراث, شما در حال رفتن به پیدا کردن دوستان با آنها," او می گوید.

سلام بستگان اما نه میراث

جنوبی ها که می خواهند به افتخار اجداد که مبارزه در جنگ داخلی حق دارند برای انجام این کار در یک محیط خصوصی اما foisting نمادهای کنفدراسیون در کسانی که تحت ستم بودند توسط این درست نیست می گوید: کارن کاکس,استاد تاریخ در دانشگاه کارولینای شمالی در شارلوت و نویسنده "دیکسی دختران: ایالات دختران کنفدراسیون و حفظ مؤتلفه فرهنگ است."

Cox توضیح می دهد که در دهه های پس از جنگ, هدف از دختران کنفدراسیون بود نه فقط برای lionize پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ که می جنگیدند اما همچنین به reassert مؤتلفه اصول طریق آن ادای احترام کردند.

"برخی می گویند این آثار هستند نه در مورد سفید برتری, اما اگر شما به عنوان خوانده شده سخنرانی های داده شده در طول مراسم و حتی برخی از پلاک خود را, برخی می گویند که این جانبازان پذیرش شرایط جنگ اما در پس آنها افزایش یافت تا به دفاع از Anglo Saxon برتری'," او می گوید. "هیچ اشتباه وجود دارد که این به چه معناست."

کاکس اشاره می کند که بسیاری از جنوبی ها را برای چند دهه است که در تلاش برای کمک به از بین بردن آنچه آنها را به عنوان شرم آور نمادهای یک بخشی از کشور آنها را دوست دارم. امروز جنبش را بیشتر تشویق به چنین همکاری است.

او اخطار می دهد که نه تنها اقدامات صورت گرفته در برابر مؤتلفه آثار و نمادها بیشتر به احتمال زیاد به رخ می دهد در مراکز شهری آنها نیز بیشتر به راحتی در آغوش گرفت در برخی از کشورهای خاص.

"چه اتفاق می افتد در ویرجینیا اتفاق می افتد نیست در می سی سی پی" او می گوید. "شارژ سخت خواهد بود برای برخی از دلیل این نبرد بیش از هویت خود را به عنوان سفید جنوبی."

اما چنین تنور از این زمان است که تغییر ممکن است در آینده به می سی سی پی یک مهد برخی از مهمترین گوش خراش حقوق مدنی تظاهرات در 1960s. یک گروه دو حزبی از قانونگذاران در حال کشمکش آرا نیاز به حذف مؤتلفه پرچم از می سی سی پی امور خارجه پرچم.

در نهایت سفید جنوبی ها را برای قرن ها زندگی می کردند با جنوبی ها — برای اولین بار به عنوان برده و سپس به عنوان مردان و زنان است. توسط چسبیده به نمادین توتم یک برده-داشتن آمریکای جنوبی, سفید, جنوبی ها در حال نادیده گرفتن درد مبارزه از همسایگان به صورت اساسی بشر و حقوق مدنی می گوید دیویی Clayton, استاد علوم سیاسی در دانشگاه لوئیزویل.

"هنگامی که جنگ به پایان رسید و در سال 1865 بسیاری از ایالت های جنوبی معنیداری آفریقایی جمعیت می گوید:" کلیتون. "هنگامی که آنها در مورد صحبت جنوب غرور و جنوبی میراث آنها امتناع از به رسمیت شناختن بسیاری از مالیات دهندگان در آن دسته از کشورهای خاص بودند در حمایت از مؤتلفه پرچم و آنچه در آن ایستاده بود."

کلیتون می گوید مؤتلفه مجسمه ها و پرچم ها می تواند نه تنها سیاه و سفید آمریکایی ها احساس ناامنی می اما همچنین دیگر گروه های اقلیت. زمان برای محروم از جمله آیکون در حال حاضر او می گوید.

"چه هستند که ما در آموزش فرزندان ما," او می گوید. "را به عنوان آنها رشد می کنند تا آنها با دیدن این نمادها از نفرت و آنها را مشاهده کنید آنها را در همه جا در میدان های عمومی. ما در حال ارسال پیام اشتباه به آنها."

شهردار سابق تقبیح می گوید او خوشبین آمریکایی ها در نهایت آماده برای باز و صادقانه گفتگو در مورد نژاد پرستی.

"من فکر می کنم این کشور نیاز به یک حساب جمعی فرضی که آنچه که ما در گذشته انجام داده اند اشتباه است که آنچه که ما در گذشته تا به حال عواقب آن و ایجاد یک تعهد به تغییر" او می گوید. "ما باید به طور کامل متوقف کند و در این نگاه و حل این مشکل است. بسیاری از افراد فکر می کنم که نژاد پرستی است که تنها زمانی که شما راه رفتن پایین خیابان و تماس یک آمریکایی آفریقایی تبار نام بد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن