وحشی ورزشگاه رم بازی دزد نشان می دهد در AEW دو یا هیچ چیز

همه نخبگان کشتی کج فوق العاده سرگرم کننده در ورزشگاه رم بازی یاد می شود و مورد بحث برای مدت زمان طولانی.

وحشی 10-man tag شد تا کنون برجسته از همکاری دو یا هیچ چیز pay-per-view از جکسون در شب شنبه. در اینجا پنج takeaways از نشان می دهد:

فوق العاده نزاع و جدال

این pretaped ورزشگاه رم مسابقه بین نخبگان و درون دایره بود که بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم و نشان می دهد کشتی در طول یک بیماری همه گیر هنوز هم می تواند خنده-از-با صدای بلند لذت ببرید. هر کشتی گیر کردم فوتبال-مانند ورودی در این زمینه flanked توسط نقاب پلنگ cheerleaders که در ارائه defacto صدای جمعیت در سراسر. دایره درونی و حتی در آمد مطابق با لباس و کلاه.

مسابقه آغاز شده و با هر دو تیم شارژ هر یک از دیگر در TIAA بانک درست مانند یک قسمت از بازی تاج و تخت. “جلاد” آدم صفحه ساخته شده با تاخیر ورودی بر روی یک اسب تعقیب کردن سامی چه گوارا قبل از همه چیز از آن ساخته شده به حلقه در 50-خط محوطه. صفحه که بیعت شده است در سوال بعد رهبری برای بار پس از او نمی تواند پیگیری کردن گوارا.

از حلقه آنها از آن ساخته شده بر روی زمینه که در آن مت جکسون آمار moonsault از تیر دروازه خورد میره قبل از بازی معطوف به ایستد. وجود سانتانا و Ortiz تحویل powerbomb به Kenny امگا طریق امنیت و راه آهن و پرتاب مت هاردی به استخر که در آن مبارزه ادامه داد و خنده دار.

هاردی را تغییر داد از شکسته مت, مت هاردی نسخه 1 به نسخه 3 به شکسته مت هر زمان او مستغرق در استخر. ما حتی در زیر آب مخفی نشان دادن هاردی لبخند هنگامی که او برگزار می شد پایین.

از آنجا مطابقت با نقل مکان به این نوار که در آن صفحه را backflip از و در نهایت تضعیف توسط جیک Hager. Kenny امگا وارد خود را برای کمک به تگ تیم شریک و شکست کریس جریکو را “کمی از شامپانی” بطری شامپاین بیش از Hager ، صفحه ریخت امگا شیر و ساخته شده او را به یک نوشیدنی برای جشن.

شوق و شعف ادامه داد: به عنوان نیک جکسون به طور مستمر آلمانی suplexed Guevara 100 متری به endzone آیا touchdown رقص قبل از وارد شدن پرچم بیش از حد به جشن توسط داور ریک ناکس. جریکو حتی آمار پلنگ طلسم با یهودا اثر و بعد از آن انداخت پرچم قرمز به ارسال عکس اوبری ادواردز به پخش غرفه به نگاه یک ضربه توسط مت جکسون.

این بازی به پایان رسید با برخی از تماس مجدد به عنوان Guevara رو تعقیب توسط هاردی و امگا در یک سبد خرید گلف و بازگشت هاردی پیشتاز 1 هواپیماهای بدون سرنشین به عنوان NEO 1. آن را راه اندازی امگا ارائه یک فرشته ی بالدار به Guevara از بالای تونل در پایین کاسه به یک gimmicked فرود نقطه در این زمینه برای 1-2-3. امگا البته یک Gatorade, داخل حمام برای تلاش های خود را.

در رسانه ها پس از این رویداد AEW جمهور تونی خان گفت که او امیدوار است ورزشگاه رم می تواند تبدیل به یک امضا مسابقه برای شرکت.

جنگنده قفس

سابق تاثیر قهرمان جهان برایان قفس عرضه به عنوان رمز و راز شرکت کننده در کازینو بازی نردبان گرفتن تراشه و درآمد یک شات در AEW مسابقات قهرمانی جهان است.

عظیم قفس تا به حال شایعه شده است, به پیوستن به این شرکت در ماه ژانویه بود اما در برخورد با عمل جراحی برای تعمیر یک پاره شده عضله دوسر. خان گفت: قفس بود امضا شد و این طرح بود که همیشه او را به اولین در دو یا هیچ چیز پس از او rehabbed. او را جان Moxley برای AEW عنوان در Fyter متحرک خان اعلام کرد.

نردبان مطابقت با انجام یک کار بزرگ شدن بیش از قفس — در یک نقطه همه انباشته نردبان و تراشه های پوکر در بالا از او در خارج از حلقه — روند در زمان برخی از درام ، او احساس برنده هنگامی که او نشان داد.

قفس, ثابت, اصلی حتی استعداد اما او یک پتانسیل سوم حریف از خارج به مسابقات قهرمانی جهان فرصت (جیک Hager برودی لی). قفس نیز هم تراز با تاز ساخت و او را چهارمین کشتی گیر در همکاری با یک افسانه به عنوان یک مدیر و یا مشاور.

بازی خود را انجام داد که برخی از نکات برجسته و خوب بود کلی. داربی Allin پرید بالای یک نردبان بر روی اسکیت بورد خود را به فرانکی Kazarian تخمگذار در یکی دیگر از نردبان. جوی Janela ارائه یک دره مرگ راننده به نارنجی کسیدی به تراشه های تخمگذار قفس.

آوردن یک رقیب جدید در هر دو دقیقه به چیزهایی بیشتر از کوره در رفته احساس می کنید اما تنها تعداد کمی واقعا از آن ساخته شده تعداد. آن را پیچ و تاب و جالب پول در بانک مفهوم اما هنوز هم نیاز به برخی از ترفند.

رفتن آقای لی

برودی لی شبیه او تعلق دارد در یک مسابقه قهرمانی جهان که یک گام بزرگ برای سابق تگ تیم کشتی گیر در WWE. لی همسان جان Moxley سطح از خشونت در بازی خود را برای AEW عنوان و این که چیزی گفته باشد. بازی بزرگترین نقطه ضعف آن به دنبال هیچ رد صلاحیت مطابقت و احساس مشابه با خیلی عمل در خارج.

لی رهبر تیره سفارش را ترک نمی کند و یا چیزی به عنوان قهرمان اما این به احتمال زیاد آخرین عنوان مسابقه پس از او دوخته و گذشت به Moxley عقب-برهنه سبد. آن را پس از Moxley DDT لی از طریق مرحله شیب دار و سابق وایات عضو خانواده آمد تا خون آلود به اضافه کردن رنگ بازی مورد نیاز است.

شانزه اینجا هستید

کودی رودز در نهایت یک قهرمان در AEW. آن زمان برخی از کمک از مایک تایسون و دو کراس رودز اما او قادر به پین لنس کماندار برای برنده شدن در مسابقه و تبدیل شدن به اولین TNT قهرمان. رودز گفت: پس از نشان دادن رسانه ها تماس قرمز و نقره ای کمربند خود را نه یک محصول به پایان رسید به دلیل بیماری همه گیر.

ما رو سرگرم کننده دوز تایسون. سابق قهرمان بوکس سنگین وزن بیشتر sat بیرون رینگ با کمربند ریشه رودز تا او تایید کرد یک دوم داور حاکم Arn Anderson تا به حال دخالت. آن را Anderson لگد از بیرون رینگ. تایسون پس از آن صورت گرفت پیراهن خود را خاموش و تهدید Jake “The Snake” Roberts بود که در تلاش برای آوردن مار به حلقه.

AEW
مایک تایسون دست کودی رودز TNT قهرمانیAEW

آن ترک کماندار از دست داد بدون مربی خود داده رودز باز او نیاز را به نفع خود. پس رودز نمی تواند چالش برای AEW قهرمانی جهان آن را حس می کند او را به خود ردیف دوم قهرمان اما برنده کاهش دور برخی از آرچر شتاب.

نشان می دهد stealers

“پسر جنگل” جک پری 22 و MJF, 24, کشتی بازی شما انتظار می رود و بیشتر. آنها مجازات هر یک از دیگر جسمی با سیلی شما می تواند احساس و پسر جنگل با تحویل gnarly به دنبال hurricanrana در حلقه صحن. MJF را التیام antics — هل دادن ادواردز به طناب با جنگل پسران در بالا پابند — ساخته شده آن را آسان به ریشه برای babyface. آنها به یک داستان بزرگ با پسر جنگل آمدن اوه خیلی نزدیک در طول بازی که پر شد با شمارنده تا یکی از آخرین. MJF در مقابله با یک rollup با برگزاری جنگل پسر دست خود را به نگه داشتن شانه پایین. مدرسه قدیمی بازی از این رقبا یک نقطه روشن.

زدن عرشه

زنان تقسیم کردم یکی دیگر از shakeup و آن را ممکن است برای بهتر. AEW به پایان رسید نایلا رز قهرمانی سلطنت فقط سه ماه و پنج مسابقات پس از ضرب و شتم او Riho در دنده کامل در ماه فوریه است. گل رز ساخته شده بود به عنوان هیولا-نوع پاشنه, تنها به تسلیم شدن به کندو استیک شکسته بر سر او و در حال اجرا زانو اعتصاب از شماره 1 مدعی به از دست دادن بازی. آن بزرگ تفرج برای شیدا که رو به نمایش تهاجمی تر طرف.

بعد از قهرمانی رقیب کریس Statlander نشان داد او تطبیق پذیری در برابر پنه لوپه فورد بود که برای پر کردن به مجروح بریت بیکر. AEW گفت: این نشان می دهد که بیکر که در حال ساخته شده بود تا بزرگ به عنوان یک پاشنه پایدار یک شکستگی جزئی LCL پاره در زانو هفته گذشته در دینامیت. Statlander وارد این رویداد به عنوان ردیف 2-رتبه مدعی برای زنان عنوان و او هر بیت در این بازی که در آن او نگاه جسمی غالب بیش کوچکتر فورد.

دیگر مسابقات

بهترین دوستان است بیش از مهمانی خصوصی

Chuckie T و ترنت در حال حاضر شماره 1 رقیب برای AEW تگ تیم قهرمانی پس از یک جامد پیش نمایش بازی بود که بسته بندی شده با مقدار زیادی از پشت سر هم حرکت می کند. بهترین دوستان در حال امن جانبازان و نمی آیند با جایزه کسیدی اما به نظر می رسد مانند مهمانی خصوصی تا به حال از دست داده و یک تن از حرکت از آنجا که تعجب پیروزی جوان و دیگران در اوایل خود را AEW تصدی.

داستین رودز بیش از شاون اسپیرز

اسپیرز لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار طعنه برنده مسابقه با جریمه از آنجا که ما دیده نمی رودز پس از اتحاد خارج شد توسط کمانگیر در طول TNT قهرمانی مسابقات است. دومین بازی از موسیقی خود را دیدم رودز به نظر می رسد در حلقه پشت اسپیرز بود که در نهایت محروم را به بوکسور و جوراب. ما شاهد مقدار زیادی از کرک در روند و مدیر Tully بلانچارد چهره خود را در محل انشعاب بدن انسان. رودز برنده کدو مطابقت با نهایی حساب.

بزرگترین برنده: برودی لی
بزرگترین بازنده: نایلا رز
بهترین مسابقه: ورزشگاه رم
درجه: A –

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de