چرا Terry Crews ‘نادیده گرفته’ نژاد پرستی او با تجربه در طول NFL حرفه ای

پس از NFL پذیرفته و آن را “اشتباه” در چگونه آن را به کار گرفته بازیکنان معترض نژادی و بی عدالتی در پاسخ به کثیرالانتشار تصویری تلفیقی از بازیکنان صحبت کردن در برابر خشونت پلیس بازیگر Terry Crews — که با بازی در 32 بازی در NFL — ارائه شده خود پیام همبستگی.

“من بازنشسته از @nfl 23 سال پیش. لیگ همواره نژادپرستانه اما در آن زمان شما نادیده گرفته رفتارها برای بهبود شرایط خود و خانواده و” خدمه در توییتر نوشت همراه با پرستاران’ گیرنده گسترده مایکل توماس’ پست NFL تصویری. “من فکر کردم آن بود. در حال حاضر من می دانم که بهتر است — و این مردان انجام بیش از حد. من شما را دوست دارم بچه ها.”

خدمه 51 ساله “Brooklyn Nine-Nine” star, بازی های برگزار شده برای قوچ و شارژر و Redskins از سال 1991 تا 1995. او همچنین برای NFL اروپا راین آتش در سال 1995 و تا به حال مختصری از روی لئامت دادن در عقاب’ تمرین تیم ملی در سال 1996 قبل از بازنشستگی از فوتبال زیر سال.

قدرتمند تصویری – که برجسته بزرگ نام بازیکنانی مثل پاتریک Mahomes, Odell بکهام جونیور Saquon Barkley و حزقیال Elliott – ایجاد شد بدون لیگ تایید توسط NFL تولید کننده ویدئو به نام Bryndon Minter با توجه به ورزشی است.

Terry Crews NFL
Terry Crewsگتی ایماژ

“من تصمیم گرفتم” هی, من فقط برای رفتن سرکش در اینجا. اگر من می توانم یک بازیکن را برای خرید در ما یک شانس در این و ببینید چه اتفاقی می افتد,'” Minter گفته ورزشی.

Minter گفته است که این تصمیم پس از تصمیم گیری است که NFL انجام نمی دهد به اندازه کافی در پاسخ به مرگ جورج فلوید که ماه گذشته پس از سابق پلیس مینیاپولیس درک چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است. Minter استخدام توماس برای کمک به او را متقاعد کردن “بالا در لیگ” برای کمک به, تصویری, در هر ورزشی.

همبستگی تصویری باعث NFL کمیسر راجر Goodell به پاسخ در یک پیام ویدئویی منتشر شب جمعه که خطاب به سه خاصی اظهارات بازیکنان خواسته NFL را در مورد نژادپرستی و بی عدالتی اجتماعی و تظاهرات صلح آمیز است.

“ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و نظام ظلم و ستم از مردم” Goodell گفت. “ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه بازیکنان به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما لیگ ملی فوتبال بر این باورند که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de