چرا فهرست برروی آن بکشید سخت تر خواهد بود برای غول بقیه NFL

یک بازیکن در میدان تمرین در اردوگاه های آموزشی نشان داده نمی شود زیاد است. شخص دیگری در خارج وجود دارد unsigne

توسط NEWSAMINS در 12 مرداد 1399

یک بازیکن در میدان تمرین در اردوگاه های آموزشی نشان داده نمی شود زیاد است. شخص دیگری در خارج وجود دارد unsigned و در نتیجه در دسترس ممکن است کار کردن بهتر است. به طور معمول شما را به حرکت آورد و در تازه وارد.

یک بازیکن می آید رایگان در طول فصل و شما می خواهید به ادعای او فکر او ممکن است قادر به کمک به شما حق دور به عنوان به زودی به عنوان این هفته بازی. به طور معمول آن است که آسان تماس بگیرید. شما قطع کسی که شما در حال حاضر ادعای جدید پسر کردن چشم پوشی امیدوارم که شما به او اعطا و شروع عادت روند.

در هر دو سناریو وجود دارد که مستقیم و بی واسطه به رسیدگی است. این بازیکن در نظر گرفته می شود امضا و مهر و موم شده تحویل به ساختمان خود را در کمتر از 24 ساعت.

در تابستان امسال و این فصل ؟ که چرخش را پنج روز.

این قسمت از عصر جدید تفکر غول و همه دیگر NFL تیم باید به ترکیب بی سابقه ای از بهار و تابستان — و به احتمال زیاد پاییز و زمستان — تلاش برای شروع و تکمیل فوتبال برنامه کار در داخل و اطراف یک جهانی همه گیر. داخل Giants' دفاتر بحث در حال حاضر جای گرفته اند ممکن است در مورد نیاز به چوب با بازیکنان حاضر در این فهرست طولانی تر از حد معمول است. و نه از شر چیزی راحت شدن یک بازیکن نشان دادن صبر و نگه داشتن او در اطراف ممکن است راه رفتن است.

Joe Judge
جو قاضیn. y. پست: چارلز Wenzelberg

"که یکی از چیزهایی که ما در مورد صحبت" سر مربی جو قاضی گفت. "این ممکن است متفاوت اردوگاه های آموزشی در سراسر لیگ از نظر زمان ادعا می کند. که قصد ندارم به از بین بردن فهرستی از حرکت آن را هنوز هم در لیگ ملی فوتبال و مردم در حال رفتن به نگاه برای پر کردن نیازهای خود و احتمالا بهبود عمق خود را به عنوان آنها را ببینید بچه ها در چشم پوشی سیم. یکی از چیزهایی که من فکر می کنم شما باید آگاه در مورد به عنوان یک مربی این است که اگر شما را به حرکت کسی فهرستی به ادعای کسی بهتر است شما یک برنامه در محل برای هفته که بنابراین شما می توانید می گویند شما در 80 اما شما واقعا در 79 در صورتی که حس می کند."

آن را حس می کند. هر بازیکن در Giants' فهرست تا به حال تحت یک پروتکل جدید قبل از آنها می تواند در این زمینه است. هر کس تا به حال به سه COVID-19 آزمون و اگر همه آنها آمد منفی و سپس اجازه داده شد برای گرفتن فیزیکی. مراحل پنج روز به طول انجامید. پیش بینی این است که این پروتکل ادامه خواهد داد به این فصل است. بنابراین اگر شما می خواهید کسی که شما را مجبور به صبر کنید حداقل پنج روز به او.

گسترش فهرست در اردوگاه های آموزشی این باعث می شود تا حدودی کمتر از یک مخمصه. در طول فصل آن را قطعا خواهد بود یک عامل و ضروری خواهد استراتژیسازی در یک هفته-به-هفته بر اساس. برنامه ریزی بیش از یک هفته در پیش ضروری خواهد بود.

"شما دیگر نمی تواند کار یک پسر در یک شنبه سه شنبه شب او انجام جلسات و جمعه او را در حال تمرین با تیم" قاضی گفت. "این برای ما مهم است برای ایجاد عمق."

آن را کمک خواهد کرد که لیگ گسترش عمل جوخه (آنها در حال حاضر راه اندازی شد برای افزایش این فصل از 10 تا 12) به 16 بازیکن با چهار نفر از بازیکنان محافظت هر هفته از امضا توسط تیم های دیگر. قبلا همه تمرین تیم ملی بازیکن می تواند امضا شود به یکی دیگر از تیم های فعال فهرست.

یکی دیگر از چین و چروک جدید: تا شش بازیکن در تمرین تیم ملی — به طور معمول مادی و معنوی برای جوانان — می تواند جانبازان تشکیل یک نوع از سیستم لایه.

"این رفتن به کلید برای تمام تیم ها و نحوه مدیریت آنها کسانی 16 موقعیت رفتن به جلو" قاضی گفت.

این آمار و ارقام می شود سخت تر از همیشه به صورت رایگان undrafted عوامل به چوب نهایی فهرست اسامی داده شده وجود دارد هیچ پیش فصل بازی برای این تا حد زیادی unheralded بازیکنان را برداشت. اول فقط 14 خالی از شیوه های غول نیست تا Aug. 17 و سرب تا سپتامبر. 14 بازکن فصل را شامل کمتر زندگی دریل و ضربه از همیشه قبل از. برداشت اول ممکن است مهم تر از تصور از همیشه قبل از.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن