چرا ex-Packer بلیک مارتینز کلیدی خواهد بود به غول های دفاع

بخش هشتم در یک سری تجزیه و تحلیل New York Giants.

پویا است و نه کلمه ای که به ذهن می آید زمانی که یک نگاه سریع در بازیکنان غول اندود شده اند تا به وسط دفاع خود را به داخل linebackers. به نظر می رسد یک گروه در فراست و کمتر-بالا بر روی هر چیزی فوق العاده در شرایط طاقت فرسا توانایی های فیزیکی.

ممکن است همه می آیند به این در این نقطه: شما مؤمن در بلیک مارتینز? شماره او تولید در چهار سال در خلیج سبز آن را دشوار است به شک او — او 512 مجموع پردازد (331 انفرادی) دوم در NFL که در دهانه انتهایی فقط 597 پردازد قرار داده تا توسط بابی واگنر از Seahawks. به دست کشیدن بر روی مارتینز است که کیفیت آن می پردازد به عنوان منتقدان می گویند او قطره توپ-حامل بیش از حد از خط داد و بیداد.

مارتینز خواستار این “یک تصور غلط از من” و توضیح می دهد که او تا به حال بسیار کمی فاصله مسئولیت در این هکرها دفاع ساختن آن دشوار برای او را به پردازد برای از دست دادن یا به صورت 1 – یا 2-حیاط داشت.

“من آموخته بود و گفته بود که پاک کردن-خدمه مرد,” او گفت:.

بر اساس اجرای توقف در صد اعداد وارد شده توسط طرفدار فوتبال تمرکز مارتینز تاثیر — اتمام چهارم در NFL فصل گذشته درست در پشت لوقا Kuechly از پلنگ در میان همه خاموش-توپ linebackers. مارتینز بود 15th زمانی که مقاطعه در همه بازیکن دفاعی جلوتر از rookie linebackers Devin سفید (گرفته شده شماره 5 به طور کلی با Buccaneers) و دوین بوش (گرفته شده شماره 10 توسط استیلرز).

Blake Martinez
بلیک مارتینزAP

هکرها دنبال نمی مارتینز با هر گونه تعصب و غیرت در آژانس رایگان. غول او را یک اولویت و امضا او را به سه سال قرارداد به ارزش 30 میلیون دلار.

“من فکر می کنم راه [هکرها] ارزش داخل linebacker موقعیت به خصوص که در دفاع از آن را به عنوان با ارزش به عنوان مکان های دیگر من حدس می زنم به نظر من” مارتینز گفت.

چند طرح دفاعی در کنار هم قرار جدید غول هماهنگ کننده پاتریک گراهام نیاز به یک epolicy و مارتینز که در دانشگاه استنفورد است که هادی را باتون. گراهام شد و موقعیت خود را مربی در خلیج سبز در سال 2018 و گراهام به او مهر تأیید گفتن است.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

“مارتینز به ما می دهد یک پسر که بازی های برگزار شده است در این سیستم برای پت گراهام و ما را به صف,” مدیر کل دیو Gettleman گفت. “من فکر می کنم که این طرح در حال رفتن به تناسب او بهتر است.”

گراهام سیستم است که انتظار می رود به مارتینز آزادی بیشتری را به نمایشنامه ها و شکاف ها به جای واکنش به و پیدا کردن تکه های به جا مانده دفاعی linemen در مقابل او.

در حال رشد در Tucson, Ariz., مارتینز کمک کرد از پدرش مایک صاحب یک شرکت ساخت و ساز. در سن 10 بلیک مسئولیت اصلی بود برای پیدا کردن و انتخاب کنید تا هر ناخن پشت بر کار سایت با استفاده از یک آهنربای کوچک است. که اخلاق کار و توجه به جزئیات خواهد بود خوش آمدید شده به یک غول دفاعی که نیاز به کسی که به همه سازمان یافته است.

“به طور کلی وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از آزادی من را چک برقراری تماس و تنظیمات در یک بازی داده شده قبل از ضربه محکم و ناگهانی به بچه ها شانس به نقش” مارتینز گفت. “وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از ارتباطات در سراسر هیئت مدیره.”

آن باقی مانده است دیده می شود که زوج در داخل با مارتینز. رایان کانلی یک 2019 پنجم-انتخاب دور از ویسکانسین ساخته, سریع و بسیار مثبت تصور قبلی مربیگری رژیم کار راه خود را به صف شروع هفته 2. او interceptions در هر یک از دو NFL شروع می شود اما رفت برابر Redskins با پاره ACL خود را به پایان rookie سال در هفته 4. آگاه و غریزی کانلی اگر او بازگشت به سلامت کامل است — او انتظار می رود به آماده به رول در اردوگاه های آموزشی — می تواند به خوبی مناسب برای مطابقت با مارتینز.

Gettleman به عنوان مدیر کل در کارولینای زمان دیوید مایو در پنجمین دور از 2015 پیش نویس باقی می ماند و جزئی به او. مایو آغاز شده حرفه ای-بالا 11 بازی فصل گذشته پر کردن در برای مجروح الکس Ogletree و کانلی و به خوبی به عنوان یک اجرا با چوب پنبه بستن. او پاداش با یک قرارداد سه ساله به ارزش $8.4 میلیون دلار تنها در سال جاری 3.5 میلیون دلار تضمین شده است.

دو داخل linebackers گرفته شده در هفتمین دور از پیش نویس TJ Brunson (کارولینای جنوبی) و تائه Crowder (گرجستان) سعی خواهد کرد برای ایجاد فهرست و نشان می دهد آنها می توانند در تیم های ویژه قبل از آنها دریافت هر گونه تکالیف در دفاع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de