که یانکی ها چشم دوخته اند و در بی سابقه MLB پیش نویس

بزرگترین خبر در مارس 12 بود MLB لغو بهار آموزش با توجه به کوروناویروس. اما کالج و دبیرستان برنامه نیز خاتمه یافته که به معنای ژوئن پیش نویس قرار بود به طور چشمگیری تغییر در راه های مختلفی.

با چند شانس برای تماشای بازیکنان زندگی می کنند, تیم قرار بود به رفت و آمد مکرر به تماشای اقیانوس کنید و بدانید که ممکن است پیش نویس میدارد از طریق زوم تماس به جای همه مهم چهره به چهره نشست.

و همچنین بسیاری از حدس و گمان پیش نویس می تواند از کاهش 40 دور به پنج یا 10.

تقریبا سه ماه پس از MLB از بین رفت از زمین بازی پنج دور پیش نویس است که در اینجا در یک فضای است که امیدوارم هرگز دوباره سطح.

شنبه شب از طریق ویدئو دور اول برگزار خواهد شد و تلویزیونی توسط MLB و ESPN. زیر چهار دور تنظیم شده برای سه شنبه.

دامون اوپنهایمر اقتباس شده است برای این دسته از تغییرات در آورده با کوروناویروس. به جای جمع آوری خود پیشاهنگی در غرفه در George M. Steinbrenner زمینه در تمپا, سازمان, رئیس, تازه کار سراغ خواهد بود در دفتر خود در نزدیکی جزئی لیگ پیچیده است. دو ملی صلیب-بازی چکرز خواهد بود با اوپنهایمر اما هیچ منطقه پیشاهنگی شرکت خواهد کرد.

Baylor shortstop Nick Loftin
بیلور shortstop نیک LoftinAP

“ما حمله به اطلاعات ما تا به حال بازیکنان از محدود برنامه بهار انداز همه در دسترس تصویری داده و کار ما از پاییز و تابستان” اوپنهایمر گفت: ارسال از طریق پیام متنی شنبه به عنوان او آماده برای که یانکی ها را با 28th انتخاب کنید در روز چهارشنبه. “ما پیشاهنگی شد و سخت کوش با زوم جلسات ما به انجام یک کار بزرگ از ترکیب بازیکن ما توسعه پرسنل و برخی از نرم افزار پیشاهنگی به ارزیابی روند.”

چیدن 28th یانکی ها در رحمت چه تیم جلوتر از آنها انجام دهد. چرا که آنها امضا Gerrit کول به a nine-year deal for $324 میلیون به عنوان یک عامل رایگان این یانکی ها نمی خواهد که یک دوم یا پنجم-انتخاب طول پنج شنبه.

یانکی ها مرتبط شده اند به دانشگاه گرجستان right-hander کول فروردین بیلور shortstop نیک Loftin Mt. Pointe (Ariz.) دبیرستان shortstop کارسون تاکر و Mt. کارمل (بیمار است.) دبیرستان shortstop اد Howard. فروردین در رتبه 23 توسط MLP خط لوله Loftin است 36th تاکر است 52nd و هوارد 15. تاکر متعهد به تگزاس و هاوارد به Oklahoma.

با کلارک اشمیت Deivi گارسیا و مایک پادشاه و همچنین به عنوان یک دسته از جوان سلاح های پایین تر در سیستم است که تیم های دیگر تحت تاثیر قرار گرفته با یانکی ها باید تبادل عمق. اشمیت گارسیا و پادشاه در نظر گرفته شد سلاح است که می تواند باید کمک کرد تا در لیگ های بزرگ در این سال و هنوز هم می تواند اگر بازیکنان و مالکان می توانند سنگ فرش مختصر از فصل با هم.

اما استارت James Paxton, Masahiro Tanaka and J. A. Happ می توانید تبدیل شدن به رایگان عوامل در ماه نوامبر که آیا یک فصل ایفا کرده است یا نه. به علاوه لوئیس سورینو نمی شود حداقل در ماه ژوئن یا جولای در سال 2021 با توجه به تامی جان عمل جراحی است.

اگر یانکی ها احساس اشمیت, گارسیا و پادشاه مورد نیاز خواهد بود در لیگ چرخش سال آینده این تیم ممکن است تمایل به گرفتن یک پارچ با شروع بالقوه شب چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de