که در آن متس ایستاده عنوان بلند مدت MLB اخراج نزدیک شدن پایان

متس بازیکنان در حال حاضر شروع به trickling به نیویورک با اکثریت انتظار می رود برای رسیدن به بیش از آخر هفته. گزارش تاریخ برای زمستان آموزش 2 شنبه است با تیم اول کامل-تمرین تیم ملی در سیتی زمینه برنامه ریزی برای دو روز بعد.

اول وجود خواهد داشت coronavirus آزمایشات انجام شده بر روی بازیکنان و کادر و دو روز قرنطينه. تست خود ادامه خواهد داد و هر روز دیگر در طول سه هفته از اردوگاه و فصل به طور منظم. این همه بخشی از MLB گسترده ای از پروتکل های به نگه داشتن بازیکنان امن و ورزش در حال اجرا است.

این متس به راحتی می تواند به پایان برساند برای اولین بار یا آخرین بار در 60 بازی فصل. اما فقط این واقعیت ممکن است آنها را وادار به بازی یک 2020 فصل است که در یک نقطه به نظر می رسد به طور کامل از دست داده و باید به عنوان یک درمان برای طرفداران خود است.

هنگامی که ما را ترک کردن

این متس شد 14 روز از فصل خود را بازکن در واشنگتن که MLB توقیف بهار آموزش در ماه مارس به دلیل COVID-19 شیوع. پیت آلونسو هنوز نداده homered در گریپ فروت لیگ بود که به سختی به اندازه یک نگرانی به عنوان مایکل Conforto را تیره و تار مورب که تهدید به نگه داشتن او را طرد برای درب بازکن. Conforto است پس از بهبود.

Pete Alonso
پیت آلونسوAnthony J. باعث تخریب جهانی

نوح Syndergaard هنوز در چرخش زمانی که اردوگاه به حالت تعلیق شد اما پس از تحت تامی جان عمل جراحی است که برای نگه داشتن او در کنار به 2021. که توسعه را ترک کرده است به احتمال زیاد چرخش به عنوان یعقوب deGrom مارکوس بود ریک Porcello استیون Matz و مایکل Wacha.

J. D. Davis حال بهبود از یک ماجرا شانه چپ او پایدار در اوایل بهار آموزش و کار کردن در پایه سوم. این فهرست به نظر می رسد تقریبا مجموعه, اما وجود دارد سوال که آیا Dellin Betances خواهد بود ساخته شده است به اندازه کافی برای باز کردن فصل در اغل گاو یا حشم و یا اینکه آیا او نیاز به تمدید بهار آموزش.

آنچه به دنبال پس از بازگشت (non-COVID)

این تیم سه All-Stars از فصل گذشته یعقوب deGrom آلونسو و جف مک نیل هستند headliners اما قوی ترکیب می تواند حتی قوی تر با Yoenis Cespedes بازگشت.

عنوان پست گزارش روز چهارشنبه وجود دارد احتمال قوی کهنه outfielder آماده خواهد شد برای باز کردن بعد صف گم شده و پس از دو سال گذشته rehabbing از پاشنه عمل جراحی و شکستگی مچ پا.

McNeil آلونسو, Conforto, Cespedes رابینسون کانو و دیویس ضربه پی در پی است که فقط یک ایده مدیر لوئیس Rojas می توانید در نظر بگیرید. یا شاید Rojas می خواهد Amed روساریو یا براندون Nimmo بالای پنبه حلاجی شده با McNeil, ضربه ششم.

Jacob deGrom
یعقوب deGromAnthony J. باعث تخریب جهانی

هنوز مشخص نیست که آیا Jed زن lowrie خواهد شد فرصت را به طور بالقوه کمک می کند.

دومینیک اسمیت احتمالا سزاوار فرصت بازی بیشتر از زمان, اما متس شلوغ هستند در دو موقعیت (پایه اول و گوشه خود می روم او به احتمال زیاد در خرج کردن-هدف قرار دادن نقش. جیک Marisnick وارد تجارت با آستروس به ارائه دیر باز یافته دفاع در مرکز میدان و او شروع به احتمال زیاد در برابر lefty کوزه.

رمز و راز ادامه خواهد داد که آیا نزدیک ادوین Diaz می توانید دوباره بجای اول برگشتن پس از underwhelming 2019 فصل است. در حالت ایده آل متس می خواهم به ترک ست لوگو در راه اندازی یک نقش است که در آن او می تواند زمین چندین نوبت در صورت نیاز. برای این طرح به کار دیاز Jeurys فامیلیا یا Betances نیاز به قفل کردن نهم.

آنچه به دنبال پس از بازگشت (COVID)

عدم قطعیت فراوان خواهد شد پس از 3 و نیم ماه اخراج که شامل تلخ اقتصادی اختلاف بین بازیکنان و صاحبان.

“نگرانی من این است که می گویند اگر ما می تواند پایان [فصل] یا نه — دولت و یا کمیساریای?” یکی متس بازیکن گفت: در متن پیام به این پست. “یا با بچه ها گرفتن بیمار ؟ من نمی دانم هیچ یک از آن در دست ما است متاسفانه. تمام چیزی که من نگران برای این ورزش است.”

دوم متس بازیکن خواسته شد تا در یک پیام متنی اگر کوتاه تر نجومی می دهد هر تیم یک مزیت است.

“این خواهد بود برای همه و ما فقط می خواهم به بازی” این بازیکن گفت.

بازیکنان باید درجه حرارت خود را چک حداقل دو بار در روز. یک بازیکن ثبت نام در بالای 100.4 درجه خواهد بود ممنوع از ورود به ورزشگاه. پس از درجه حرارت بدن می تواند به سرعت در حال افزایش اگر یک فرد است که با عرق کردن بازیکنان و کارکنان ممکن است برای جلوگیری از حتی پیاده روی های کوتاه به ورزشگاه امید بستن برای تهویه مطبوع, حمل و نقل, مرطوب در روز در برخی از شهرستانها.

برای دو هفته اول فصل تیم را مجاز به حمل 30 بازیکن است. که می تواند به معنای یک سوم شکارچی برای متس اجازه می دهد توماس نیدو و رنه ریورا به عنوان پشتیبان گیری به ویلسون راموس. واکر Lockett اردن Humphreys و درو زرگر در میان تنگ که می تواند به نفع. اسمیت تحت تامی جان عمل جراحی در بهار آموزش فصل گذشته بود و انتظار می رود به بازگشت از این در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>