هنگامی که نیک Saban متوجه جو قاضی شد و سر مربیگری مواد

جو قاضی کار کرده است در زیر دو تا از بزرگترین مربیان فوتبال تمام وقت و یکی از آنها می گوید که او تا به حال “سر مربی” نوشته شده است بیش از همه به او.

آلاباما مربی نیک سابان گفت: “غول Huddle” پادکست که زمانی که قاضی بود و تیم های ویژه دستیار برای سابان زرشکی جزر و مد از 2009-11 او نشان داد که ویژگی های رهبری و فوتبال فراست که روزی او را یک سر مربی است.

“زمانی که جو اینجا بود که او یک مرد جوان بسیار روشن مشتاق, بزرگ, معلم, واقعا روابط خوبی با بازیکنان تا به حال تعداد زیادی از ویژگی های رهبری در مورد او به دلیل این است که او در تنظیم و انرژی و شور و شوق او بر اساس یک روزانه” سابان گفت. “و او واقعا هوشمند است. او درک خوبی از فوتبال است. بنابراین هیچ تعجب به من که جو واز این نقطه در زندگی حرفه ای او و ما قطعا می خواهید او را به خوبی. او یک کار فوق العاده در اینجا برای ما است.”

پس از خروج از آلاباما قاضی رفت و به مربی تحت لایحه Belichick برخاسته از تیم های ویژه دستیار ویژه تیم هماهنگ کننده قبل از تبدیل شدن به آخرین سابان و Belichick دستیار به رهبری یک تیم NFL.

و با مربیگری درخت گسترش یافته است که این شعب در سراسر دانشگاه و NFL رتبه — از جمله سر مربی آدم Gase به جت اتاق قفل در MetLife — زرشکی جزر و مد مربی دیده می شود خطرات ناشی از مربیان مدلسازی سبک خود را بیش از حد نزدیک به مربی خود را. اما سابان می گوید قاضی, 38, بیش از حد هوشمند است که برای.

“من فکر نمی کنم این واقعا عادلانه است که هنگامی که شما سابق دستیاران خود کارکنان آنها در مقایسه با مربیان خود از آنجا که همه ما در موقعیت های مختلف” سابان گفت. “ما تا به حال فرصتی برای ایجاد برنامه های ما ایجاد تیم ما دریافت نوع از بازیکنان است که ما می خواستیم. هنگامی که شما به یک وضعیت جدید شما رو به شماره 1, خودتان باشید, می شود که شما هستند. سعی نکنید به دیگران و انجام کارهای راه شما می خواهید به آنها را انجام دهد و این نوع از بازیکنان است که شما می خواهید. طول می کشد برخی از زمان برای ساخت آن است. من کاملا نمی دانند غول وضعیت — هنگامی که ما در دانشگاه ما نمی کنید برای دیدن NFL بازی در همه زمان ها در روز یکشنبه به دلیل کار ما … اما من می دانم که جو خواهد شد انجام یک کار واقعا خوب انجام می دهند که. اما من فکر می کنم که مهم ترین چیز است. سعی نکنید مانند کسی دیگری. بود که شما هستند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>