آنچه آمریکا نیاز به ماسک صورت ، کانزاس و تگزاس پیوستن به لیست در حال رشد از کشورهای که در آن اجباری

آیا شما شده است با پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که شما ترک خانه ؟

به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در حداقل 40 متحده بسیاری از فرمانداران در حال سازماندهی و یا تجدید سفارشات نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی. بسیاری از سفارشات نیاز مردم به پوشیدن ماسک در هر دو محیط داخلی و خارجی فضاهای عمومی که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست اما برخی از اعمال تنها به مکان های خاص و یا گروه های سنی.

هیچ یک از سفارشات درخواست برای کودکان کمتر از 2 یا هر فرد با یک وضعیت پزشکی یا ناتوانی است که آنها را مانع از پوشیدن چهره و پوشش.

فهرست: حداقل 21 متحده توقف بازگشایی و یا مراحل جدید به منظور محدود کردن گسترش COVID-19

این کشورها شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت در عمومی:

کالیفرنیا

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom صادر ایالت سفارش ژوئن 18 الزامی به استفاده از ماسک صورت در فضاهای عمومی در, هوای آزاد, مکان عمومی, فضاهای اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. این منظور نیز صدق می کند در حالی که رانندگی یا کار با هر گونه حمل و نقل عمومی و یا خصوصی خدمات اتومبیل و یا سوار-به اشتراک گذاری خودرو زمانی که مسافران در حال حاضر.

کنتیکت

رژیم صهیونیستی. ند لمانت صادر سفارش مارس 20 نیاز به استفاده از ماسک صورت در فضاهای عمومی اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. سفارش نیز به هنگامی که یک فرد در یک تاکسی سوار-به اشتراک گذاری و یا عمومی جرم حمل و نقل خدمات یا محصور جلوگیری از حمل و نقل.

دلاور

رژیم صهیونیستی. جان کارنی صدور یک فرمان موثر مارس 28 نیاز به استفاده از ماسک صورت در داخل کسب و کار در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و در, هوای آزاد, مکان عمومی, فضاهای اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. آن را نیز به استفاده از حمل و نقل عمومی و یا یک paratransit خودرو, تاکسی سرویس ماشین شخصی و یا سوار-های خودرو.

هاوایی

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige صادر سفارش مارس 17 نیاز مشتریان ضروری کسب و کار و کارکنان که در تماس با مشتریان و یا کالا به پوشیدن پارچه ماسک صورت. این منظور نیز نیاز مشتریان در حال انتظار برای رسیدن به کسب و کار به پوشیدن ماسک.

نقض می تواند منجر به جریمه بیش از $5,000 یا زندانی بیش از یک سال و یا هر دو با توجه به سفارش.

ایلینوی

رژیم صهیونیستی. JB پریتزکر صادر سفارش مارس 30 نیاز به استفاده از ماسک صورت در ملاء عام و در محل کار. به طور خاص منظور نیاز به استفاده از ماسک در فضاهای داخلی مانند فروشگاه ها و دیگر فضاهای عمومی که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

کانزاس

رژیم صهیونیستی. لورا کلی صدور یک فرمان موثر جولای 3 نیاز به استفاده از ماسک صورت در فضاهای عمومی و یا در حالی که در خط برای ورود به فضاهای عمومی در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در فضاهای عمومی اجتماعی فاصله ممکن نیست و زمانی که آنها سوار بر حمل و نقل عمومی و یا یک تاکسی سرویس ماشین شخصی و یا سوار-های خودرو.

سفارش نیز مقرر است که کسب و کار باید به نیاز مشتریان و کارکنان به پوشیدن ماسک در فضاهای بازدید عمومی است.

مین

رژیم صهیونیستی. جانت میلز صدور یک فرمان موثر در مارس 1, نیاز به استفاده از ماسک صورت در زمانی که اجتماعی فاصله سخت است برای حفظ از جمله در فروشگاه ها و مراکز صحی در زمین بازی و پارکینگ در خطوط را از خدمات در حمل و نقل عمومی و یا سوار-به اشتراک گذاری خدمات.

مریلند

رژیم صهیونیستی. لری هوگان صدور یک فرمان موثر در مارس 18, نیاز به استفاده از ماسک یا پوشش صورت که در داخل موسسات خرده فروشی در فروشگاه های مواد غذایی و یا هنگامی که سوار هر شکل از حمل و نقل عمومی. سفارش جدید نیز نیاز ضروری است تمام موسسات خرده فروشی به کارکنان پوشیدن چهره پوشانده اند.

به منظور مشخص کردن دستور گسترش تنها به مشتریان که 9 سال یا مسن تر. کسانی که با کودکان بین سنین 2 و 9 باید با استفاده از “تلاش های معقول و منطقی” به آن دسته از افراد استفاده از پوشش صورت.

ماساچوست

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر صدور یک فرمان موثر مارس 26 نیاز به استفاده از ماسک در محیط داخلی و فضای باز و فضاهای اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست از جمله در حمل و نقل عمومی و یا سوار-به اشتراک گذاری خدمات.

میشیگان

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer صادر سفارش ژوئن 17, نیاز به استفاده از ماسک صورت در هنگام ورود به یک فروشگاه مواد غذایی یا داروسازی.

نوادا

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak صادر سفارش ژوئن 24, نیاز به استفاده از ماسک صورت در هر فضای عمومی از جمله در حالی که با استفاده از حمل و نقل عمومی, عمومی رو به محیط کار زمانی که سایه کسب و کار و یا برقراری ارتباط با دیگران در هر گونه به طور کلی در دسترس عموم فضا.

نیوجرسی

رژیم صهیونیستی. Phil مورفی صادر سفارش مارس 8 نیاز مشتریان و کارگران را به استفاده از ماسک ضروری در کسب و کار. کسب و کار باید در هزینه های خود از جمله پوشش صورت و دستکش برای کارکنان خود را با توجه به سفارش.

منظور آمده است که اگر یک مشتری حاضر به پوشیدن پارچه صورت پوشش به دلایل غیر پزشکی و اگر چنین پوشش نمی توان ارائه شده توسط کسب و کار کسب و کار باید اجازه نمی دهد مشتری در. معافیت ساخته شده است برای کسب و کار ارائه دارو, لوازم پزشکی, و یا مواد غذایی که در این صورت سیاست کسب و کار باید به ارائه روش جایگزین وانت و یا تحویل کالا است.

مکزیک جدید

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام صادر سفارش مارس 15 نیاز به استفاده از ماسک های صورت که در اطراف دیگران در مکان های عمومی از جمله در فروشگاه مواد غذایی, داروخانه, درمانگاه بهداشت و هنگامی که به سفر در حمل و نقل عمومی.

جدید مکزیکی و خارج از کشور بازدید کنندگان خواهد شد در حال حاضر به صورت 100 دلار جریمه اگر آنها نمی پوشیدن ماسک فرماندار گفت: ژوئیه 1.

نیویورک

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو صدور یک فرمان موثر مارس 17 نیاز به استفاده از ماسک های صورت که زمانی که در یک محل عمومی است و زمانی که قادر به حفظ فاصله اجتماعی.

کارولینای شمالی

رژیم صهیونیستی. Roy کوپر صادر سفارش ژوئن 24, نیاز به افراد 11 سال یا مسن تر به پوشیدن ماسک صورت در فضاهای عمومی که قادر به حفظ فاصله اجتماعی.

منظور به طور خاص calls کردن امکانات مراقبت از کودک, روز اردوگاه و اردوگاه های شبانه که در آن کارگران و دیگر بزرگسالان و کودکان 11 سال یا مسن تر باید پوشیدن پوشش صورت زمانی که آنها هستند و یا ممکن است در عرض 6 پا از شخص دیگری.

اورگان

رژیم صهیونیستی. کیت براون صدور یک فرمان موثر در جولای 1, نیاز به استفاده از ماسک صورت در فضاهای عمومی. منظور امر به صاحبان کسب و کار کارکنان و اعضای عمومی بازدید از فضاهای عمومی.

کودکان زیر 12 سال و همچنین افراد با معلولیت و یا یک وضعیت پزشکی است که جلوگیری از آنها را از پوشیدن چهره و پوشش ملزم به پوشیدن یک با توجه به سفارش.

پنسیلوانیا

پنسیلوانیا وزارت بهداشت صادر شده است به منظور به روز شده در جولای 1, نیاز به استفاده از ماسک صورت در فضاهای عمومی و در فضای باز عمومی فضاهای اجتماعی فاصله ممکن است در امکانات مراقبت های بهداشتی در حمل و نقل عمومی و سوار-به اشتراک گذاری وسایل نقلیه و هنگامی که مشغول به کار است که در تعامل با مردم است.

رود آیلند

فرماندار تگزاس جینا Raimondo صدور یک فرمان موثر مارس 8 نیاز به استفاده از ماسک در محیط داخلی و فضای باز عمومی فضاهای اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

تگزاس

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت صدور یک فرمان موثر جولای 3 نیاز به استفاده از ماسک صورت در فضاهای عمومی در شهرستانهای استان با 20 یا بیشتر فعال COVID-19 موارد است. فرماندار همچنین با صدور بیانیه دادن شهرداران و شهرستان قضات توانایی اعمال محدودیت بر برخی, هوای آزاد, تجمع بیش از 10 نفر است.

منظور نمی شود به مردم در حالی که غذا خوردن یا نوشیدن, شنا, ورزش و یا کسانی که زیر 10 سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de