چه غول های آموخته شده در مورد جو قاضی پس از اولین پیش نویس با تیم

آن را پس از ملاقات با جو قاضی به این معنا که او می داند آنچه او می خواهد نه گوشت چرخ کرده کلمه در مورد آنچه او

توسط NEWSAMINS در 18 اردیبهشت 1399

آن را پس از ملاقات با جو قاضی به این معنا که او می داند آنچه او می خواهد نه گوشت چرخ کرده کلمه در مورد آنچه او می خواهد و ترجیح را به مسیر مستقیم برای دریافت آنچه او می خواهد.

در پیش نویس NFL با غول — اول خود را در هر نقطه به عنوان یک سر مربی — قاضی اداره راه کسانی که او را استخدام می رود او برای رسیدگی به واگذاری: سازمان, آماده, شاید یک ذره لجباز اما مایل به گوش دادن و ترکیب ایده ها و افکار کسانی که در اطراف او.

آنچه آمد از طریق صدای بلند و روشن است: قاضی با پس زمینه خود را غرق در تیم های ویژه در حال حاضر عادت کرده اند به ارزیابی بازیکنان در کلیت نه به طور خاص که در آن آنها متناسب با جرم یا دفاع. برای هشت سال گذشته قاضی scoured پیش نویس برای هزاران مهارت های مورد نیاز برای پوشش و بلوک برای ضربات و punts. او بهتر و آماده تر از 38 سال تازه کار سر مربی به طور معمول خواهد بود تا آنجا که با دیدن این که چگونه این پیش نویس چشم انداز حس را در فهرست.

خیلی شده این باورند که چگونه یک جوان تفنگ با نام تجاری جدید پنج سال قرارداد خواهد همگام با (69) مدیر کل قرار اطلاع با مالکیت به بازیکنان بهتر و بهبود محصول در این زمینه است. قاضی و دیو Gettleman نیست در همان جدول زمانی در حرفه خود را, اما آنها به یکدیگر نیاز دارند و خیلی خوب است.

"کل این فرایند فوق العاده بوده است," قاضی گفت: به تازگی. "قطعا وجود دارد کامل کار تیمی محیط زیست در ساختمان ما. دیو شده و عالی کارکنان خود بوده است. مربیان باید به حال بسیاری از دخالت شده است که ارتباط مستمر رفتن به عقب و جلو."

Joe Judge
جو قاضیAP

تنها تیم NFL قاضی می دانستم که قبل از آمدن به غول بود پرستان به عنوان یک تیم های ویژه دستیار و هماهنگ کننده است. لایحه Belichick در زمان چنین میل به قاضی که دو صرف وقت اضافی هم گذشته چند فصل Belichick cluing خود را مشتاق اعضای ستاد در پیچیدگیهای فهرست ساختمان پیش نویس استراتژی های حقوق و دستمزد-کلاه انشعابات و کارهای روزانه یک سر مربی است.

Belichick است حرف آخر را در همه چیز در انگلستان در خور کسی که با یک رکورد شش سوپر جام قهرمانی به عنوان یک سر مربی است. قاضی البته نه دستور است که مرتب کردن بر اساس از gravitas.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

"نکته مهم در این فرآیند است دانستن اینکه چه چیزی شما را ببینید و چسبیده به اسلحه خود را" قاضی گفت. "شما باید به یاد داشته باشید که این پیشاهنگی انجام این کار بسیار دشوار است. آنها را به صرف یک کل بسیاری از شب ها به دور از خانواده خود را در جاده ها در هتل ها. تا از طریق آن مشقت بار فرایند ارزیابی کسی که پوشش آنها را در هیئت مدیره خود را به امید شانس به کسی فقط به تماشای یکی دیگر از تیم آنها را به دور از شما. یا شاید شما کسی که به نظر کمی متفاوت و یا متفاوت و یا شما رو کسی مثل من شاید چکش به شما گفت که او ممکن است یک جا برای ما. که یک چیز دشوار است."

قاضی توصیف "طبیعی اختلافات" که به وجود آمد. Gettleman معتقد است در همکاری. این به این معنا نیست او و سرمربی همیشه چشم به چشم.

"کار با جو متفاوت از کار با ران ریورا [با Panthers] از کار با پت Shurmur," Gettleman گفت. "هر کسی که کار با آن را به همان فرد است متفاوت باشد. عالی بود کار کردن با جو و در پایان روز آن را نه یک دیو Gettleman تصمیم آنها نه جو قاضی تصمیم گیری آنها در نیویورک غول فوتبال تصمیم گیری. آن را فوق العاده کار با جو آن را کامل و آن را به خوبی انجام شد و ما احساس بسیار آماده و احساس ما تا به حال واقعا خوب پیش نویس است."

قاضی دارای چهار رئیس سابق مربیان (یکی NFL, کالج) بر کارکنان خود را, و گفت که او مطمئن ساخته شده به درخواست مشاوره "چگونه به مسئولیت رسیدگی به شرایط مختلف با چیزهایی که آمد که من انتظار آن را نداشتم."

کسانی که درگیر در Giants' پیش نویس روند دو سال گذشته متوجه تفاوت در رفتار و شخصیت از قاضی به Shurmur. قاضی قوی رابط تا آنجا که خود را بیان نظرات و دیدگاه.

همانطور که برای کار های طاقت فرسا پیش نویس سرب تا از راه دور برای اولین بار قاضی گفت: این خط لوله بود که همیشه باز است.

"من و دیو بزرگ مکالمات در طول, که آیا آن را در اواخر شب و یا در صبح زود" قاضی گفت.

این گفتگوها کمک قاضی تحت تاثیر قرار دادن کسانی که در اطراف او در اولین پیش نویس به عنوان یکی از بچه ها مسئول است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن