شما در حال آمدن بالا گرفتن گرفته شده در سال 2020 پیش نویس NFL. شما در حال revved بیش از آماده سر به مقصد جدید خود را لغزش در رنگ تیم جدید خود را دریافت کنید بر روی چمن و شروع به نشان دادن خود را جدید مربیان آنچه آنها در حال گرفتن.

به جای آن وجود دارد این راهپیمایی سفارشات: نشستن تنگ و ورود به سیستم در.

“البته هر rookie که در آینده می خواهد برای دریافت در این زمینه و نشان دادن آنچه که آنها می توانند انجام دهند گفت:” کریس ویلیامسون cornerback از دانشگاه مینه سوتا گرفته شده توسط این غول در دور هفتم. “فوتبال یک بازی فیزیکی است و نیز بخشی از روان آرایش. بچه ها که موفق هستند در NFL سطح آن می آید از جنبه های روانی از این بازی است.”

جنبه های روانی از این بازی این است که همه این تازه کار و بازیکنان NFL اند در حال حاضر پس از رسیدن به لیگ برتر در طول این بی سابقه COVID-19 بیماری همه گیر. غول در روز جمعه با استقبال خود را از پیش نویس میدارد و خود را رایگان undrafted عوامل به سه روز minicamp تازه کار با تمام شرکت کنندگان در ایمن ماندن در خانه. کل برنامه برگزار شد از راه دور قرار داده و بار اضافی بر روی بازیکنان عادت به کار با هم در گروه مصرف آنها چه آموخته شده در کلاس و استفاده از آن را به نقش خود در این زمینه است.

Darnay Holmes
Darnay هلمزگتی ایماژ

“از آنجا که همه چیز در رفتن در حال حاضر من فکر می کنم این بهترین گزینه ما” گفت: TJ Brunson یک linebacker از کارولینای جنوبی انتخاب شده توسط غول در دور هفتم. “من شخصا اصلا مسئله با آن است. من ترجیح می دهم وجود دارد در فرد است. اگر این است که چگونه ما باید به فوتبال ما و سپس وجود دارد هیچ مشکلی با آن.”

منحصر به فرد این سناریو به نفع کسانی که بهترین تنظیم برای یک راه جدید برای آموزش و یادگیری است. وجود دارد آنلاین جزء به تقریبا تمام زمان کالج, دوره های آموزشی, اما این است که راه طبیعی NFL کسب کند. مربیان خوبی versed در کلاس درس در حال حاضر باید به قدرت-ارائه نقطه. بازیکنان راحت تر با دست در آموزش و پرورش باید نگه دارید تا در یک محیط جدا.

در دور اول انتخاب اندرو توماس را ببینید برای اولین بار از تکنیک های خط حمله مربی مارک کلمبو ترجیح میدهد. -دور دوم انتخاب خاویر مککیننی خواهد شد یک نگاهی به طرح دفاعی در ثانویه است.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

مزیت استوار با کسانی که در حال حاضر در ابتدا برای این. Cornerback Darnay هلمز, غول’ چهارم-انتخاب دور دست لیسانس خود را در رشته آفریقایی-آمریکایی مطالعات از UCLA در سه سال تبدیل شدن به اولین عضو از خانواده خود را به تحصیلات تکمیلی دانشکده. از راه دور یادگیری ممکن است یک چالش دلهره آور به او.

“برنامه درسی مدرسه به من اجازه داد برای اجرای دقیق روال معمول که به من اجازه به نوسان دور به حواس او را پرت” هولمز گفت. “پس با من داشتن این رنگی چشم انداز من انرژی هماهنگی به آن حق دور. که قطعا چیزی است که من اجرا درست زمانی که من کردم به UCLA. این بود: من قصد دارم به فارغ التحصیل در سه سال و پس از آن از وجود من قصد دارم به کشف کردن آنچه که من می خواهم به انجام. حق دور من یک دانش آموز پس از فارغ التحصیل شدم این بود ‘OK, چگونه می توانم پیگیری من ورزشکار تلاش?’ و من در اینجا در حال حاضر نیویورک غول. من بسیار هیجان زده هستم.”

مقدمه و به تبع آن تسلط بر پیچیدگیهای اولین NFL راهکار بعدی در هلمز ” لیست ذهنی از چالش است.

“شما باید تاکتیک های مختلف است که شما با استفاده از به درک مفاهیم و درک طرح و مطمئن شوید که شما را در درک آن چیزهایی است,” او گفت:. “من حفظ من می خواهم به آن را درک و درک بنابراین من قادر خواهید بود به استفاده از آن بدون توجه به آنچه در حرارت لحظه ای است. من آن را درک کنند بنابراین من قادر خواهید بود به استفاده از آن.”

ویلیامسون آغاز شده و دو سال در فلوریدا قبل از انتقال و شروع فصل گذشته در مینه سوتا است. او نمی افسوس آنچه که او و دیگر rookies باید برای مقابله با, در آغاز خود را NFL سفر.

“من فکر نمی کنم آن قرار می دهد هر کسی در یک نقطه ضعف در” ویلیامسون گفت.

Brunson دو بار کاپیتان تیم در کارولینای جنوبی است بنابراین مطمئن شوید که در مورد آن, اما, او علاقه مند است در ساخت هر گونه عذر و بهانه.

“من فکر می کنم این یک نقطه ضعف برای rookies نه برای دیدن جایی که آنها در حال رفتن به می شود و وجود دارد در فرد,” او گفت:. “ما همچنین انتظار می رود به در آمده و انتخاب کنید تا به آنچه می گذرد و بازی سریع است. من فکر می کنم این به ما کمک خواهد کرد زمانی که ما وجود دارد. امیدوارم آن را قبل از ماه اوت است. اگر ما نمی وجود دارد تا ماه اوت ما قرار است به زمین برخورد می شود و قادر به انتخاب کنید تا به همه چیز که در جریان است. من فکر می کنم این به ما می دهد یک فرصت به واقعا درک تماس و دفاع و خارج وجود دارد و بازی سریع است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de