هیچ قانون وجود دارد برای روز مادر در طول یک بیماری همه گیر و یا هر گونه دیگر اما راه هایی وجود دارد شما می توانید با استفاده از فن آوری برای گفتن متصل در راه تعجب آور.

روز مادر صرف انتظار می رود که برای رسیدن به $26.7 میلیارد دلار در سال جاری از 25 میلیارد دلار در سال گذشته با توجه به فدراسیون ملی خرده فروشی به بالاترین سطح خود در تجارت گروه 17 ساله بررسی. در این سال نزدیک به 8,300 بزرگسالان بررسی شد بین آوریل 1 و 6. آنها انتظار می رود به صرف $205 هر هدیه و جشن در روز 8 دلار بیش از سال گذشته است.

دایان Gottsman نویسنده مدرن و مقررات برای یک زندگی بهتر و بنیانگذار پروتکل دانشکده تگزاس گفت: روز مادر ممکن است تا زمانی که ممکن است 10 اما توصیه برنامه ریزی در حال حاضر. “قوانین و مقررات برای روز مادر این است که شما بهترین کار خود را,” او گفت:. “چه می تواند مضر است فراموش کردن مادر به طور کامل — شما می خواهید را به مطمئن شوید که او احساس می کند تجلیل و قدردانی است.”

‘صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در جهان, هدیه روز مادر باید چیزی به یاد ماندنی و منحصر به فرد.’

— ایلین سوان بنیانگذار سوان مدرسه از پروتکل

این بدان معنا نیست که عجله برای آمازون AMZN, +0.07% و یا سایت های دیگر برای خرید هدیه هایی که هزینه های زیادی از پول به خصوص زمانی که به 30 میلیون آمریکایی را در پرونده مدعیان بیکاری در ماه گذشته و نیم با توجه به تاثیر اقتصادی COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید, SARS-CoV-2.

“صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در جهان, هدیه روز مادر باید چیزی به یاد ماندنی و منحصر به فرد” اضافه شده ایلین سوان بنیانگذار سوان مدرسه پروتکل در کارلسبد کالیفرنیا. در طول زمان هنگامی که بسیاری از خانواده ها از هم جدا هستند, او نشان می دهد دیجیتال مونتاژ عکاسی و یا حتی تصویری خاطرات سوآن گفت.

راه دیگر برای نشان دادن قدردانی خود را: یکی از غذاهای مورد علاقه خود را به طوری مادر خود را ندارد به طبخ اگر شما در نزدیکی زندگی می کنند و یا به سادگی به اشتراک گذاری یکی از کتاب های مورد علاقه خود را با او. اگر شما زندگی می کنند در نزدیکی یکدیگر شما می توانید کشتی خود را پخته محصولات و یا ترتیب به مواد غذایی-تحویل انجام خدمات خرید مواد غذایی برای او. در اینجا ایده های دیگر برای مادر خود را این روز مادر:

1. دوستی از راه دور لامپ

اين رقص کار می کند و با اتصال به Wi-Fi خود را. هر بار که شما با موج دست خود را بالاتر از آن مادر خود لامپ را تولید کند همان رنگ و او را می دانم که شما در حال فکر کردن از او (و بالعکس). وجود دارد 20 ٪ تخفیف قیمت های ذکر شده (در زیر) در یک روز مادر فروش.

فروش در Etsy 80 دلار در هر.

2. پیوند لمس دستبند

در حالی که آن را هیچ جایگزینی برای یک فرد آغوش پوشیدن این دستبند می تواند تولید یک اثر از هر گوشه ای از زمین است. شیر, باند دو برابر و مادر خود را احساس خواهد شد دو شیپور خاموشی بر روی مچ دست خود که قرار است به تقلید خود را لمس کنید. شما همچنین می خواهید دریافت اطلاع هنگامی که شما از دست یک تماس از طریق برنامه.

مجموعه ای از دو باند فروخته شده در آمازون برای $98

3. مجازی کلاس پخت و پز

اگر شما می توانید مادر خود را برای یک وعده غذایی در فرد چرا طبخ یک ، در آشپز و ظرف سایت کتاب اسکایپ کلاس پخت و پز با سرآشپزها بالا از سراسر جهان است. آنها شما را با ارائه یک لیست خرید در پیشرفته. (آنلاین خدمات تحویل ارسال خواهد شد او تمام مواد تشکیل دهنده او نیاز خواهید داشت.)

کلاس شروع در $299 هر یک و 2.5 ساعت ، شما می توانید پیدا کردن جزئیات بیشتر در مورد کلاس ها در اینجا.

4. کتاب ماه

برای هر ماه مادر خود را می توانید انتخاب کنید از پنج کتاب جدید به دست داده است. شما می توانید او را برای پیوستن به یک نرخ ویژه از 9.99 $در ماه است. اگر شما و یا مادر خود را ترجیح می دهند وقت خود را به خواندن یک کتاب شما می توانید جست و خیز یک ماه بدون شارژ بودن قبل از وارد شدن بعدی خود را حمل و نقل.

هدیه برنامه شروع در $49.99 برای سه ماه اشتراک.

5. Fitbit

مطمئن شوید که مامان شدن مراحل ساخت گام روزانه چالشهای موجود در برنامه (اگر شما نیز صاحب یک Fitbit مناسب -0.72% ). Fitbit در حال حاضر ارائه رایگان 90 روز محاکمه Fitbit حق بیمه که تولید شخصی سلامت بینش تمرین برنامه ها و آرامش ابزار.

Fitbit انتقالها در شروع $49.95.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de