سازمان دیده بان Infinite: Facebook راه اندازی رقیب برنامه ویرایش فیلم به نام Instagram قرقره

Dalvin قهوه ای ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:53 PM EDT Jul 19, 2020Facebook است به راه اندازی در نسخه خ

توسط NEWSAMINS در 30 تیر 1399

Facebook است به راه اندازی در نسخه خود را از Infinite در ماه آینده.

رسانه های اجتماعی غول پیکر به تازگی اعلام کرد قصد دارد به انتشار Instagram قرقره ویدئو پلت فرم است که اجازه می دهد تا مردم ایجاد تعاملی کلیپ های کوتاه مجموعه ای به موسیقی است. به قابلیت های نرم افزار برای تلفن های موبایل زیادی مانند Infinite است که wildly محبوب در میان گوشی های هوشمند-toting نوجوانان و بزرگسالان جوان است.

قرقره برنامه در حال حاضر در حال تست در فرانسه و آلمان و برزیل و هند خواهد شد اما ضربه گوشی های هوشمند در ایالات متحده در اوایل ماه اوت Facebook گفت.

"جامعه ما در آزمون کشورها نشان داده خیلی خلاقیت در فرم کوتاه تصویری و شنیده ایم از سازندگان و مردم در سراسر جهان است که آنها مشتاق برای شروع به عنوان" یک Facebook سخنگو گفت: ایالات متحده آمریکا امروز از طریق ایمیل.

توییتر را لغو فرهنگ: نیرویی برای خوبی یا دیجیتال witchhunt? پاسخ این است که پیچیده است.

قرقره برنامه خانه را به یک تن از ویدئو در حال ویرایش ویژگی های آن را متصل به Instagram کاربران اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن محصول به پایان رسید به داستان های خود را. اگر خود را Instagram حساب عمومی است, این ویدئو می توانید به نظر می رسد در برنامه کاوش بخش است. کاربران همچنین قادر خواهد بود برای پست ویرایش قرقره در پروفایل خود.

آخرین حرکت برای تضعیف Infinite می آید به عنوان پلت فرم های ویدئویی چهره های افزایش موشکافی از دولت ایالات متحده بیش از چگونه آن دسته داده های کاربر. دولت به دنبال ممنوعیت Infinite در ایالات متحده بیش ملی, امنیت, نگرانی, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در اوایل این ماه. نیروی دریایی در حال حاضر ممنوع پرسنل از دانلود برنامه در دولت صادر شده و گوشی های هوشمند است.

Facebook و Instagram شناخته شده برای گاز گرفتن کردن ویژگی های از رقیب شبکه های اجتماعی است.

برای مثال در اوایل سال جاری Facebook اضافه شده در نسخه خود را از bitmoji – شخصی آواتار شناخته شده برای کاربران اسنپ چت. در سال 2016 Instagram کپی شده داستان از اسنپ چت. و سال بعد رسول و واتساپ رو یک ابزار مشابه.

دنبال Dalvin قهوه ای در توییتر: @Dalvin_Brown.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب