تصویری را نشان می دهد عقاب’ دالاس Goedert گرفتن زدم با sucker punch

Philadelphia Eagles تنگ پایان دالاس Goedert به نظر می رسد زدم سرد پس از گرفتن طفل شیرخوار پانچ جمعه شب در یک رستوران در داکوتای جنوبی, تصویری از حادثه را نشان می دهد.

25 ساله بود که گفته بود “خوب” با توجه به گزارش های متعدد اما یک ویدیو جدید از کاربر توییتر @SamStompy به نظر می رسد که نشان داد جزئیات بیشتری از این درگیری که ظاهر شنبه.

این کاربر توییتر گفت که آنها تا به حال یک اتصال به نوار مالک و تصویری بعدها به اشتراک گذاشته شده توسط ESPN و NFL Network.

در 40-کلیپ دوم 6-پا-5, 256-پوند Goedert به نظر می رسد به صحبت کردن با یک مرد در رستوران و نگاه کرد به هل دادن او را با دست راست خود را هنگامی که مرد دیگری آمد تصویر از سمت چپ خود را.

فقط به عنوان Goedert شروع به نوبه خود سر خود را به او پانچ در چهره مرد ناشناس و بلافاصله به زمین افتاد در پشت او. یک زد و خورد در گرفت در اطراف او به عنوان Goedert دراز ساکن روی زمین قبل از اینکه کسی تمایل به او را.

هشدار: این ویدیو حاوی گرافیک زبان

Goedert بود که در این گزارش به شام با خانواده اش در باغ وحش بار در آبردین, SD بود و بعد به بیمارستان به عنوان یک احتیاط.

آبردین پلیس نامیده می شدند به رستوران در 1 a. m. در یک گزارش از “مردم متلاشیکننده و باید گران سر” با توجه به میچل جمهوری.

اداره پلیس گفت: پست آن را بدون اظهار نظر عمومی در مورد این موضوع تا روز دوشنبه در اولین.

Goedert هم تیمی و هم اتاقی فصل گذشته Avonte پیت chimed در این حادثه روز شنبه.

“Yeah, خوش شانس, من وجود دارد,” the cornerback نوشت. “شده اند که برخی از مشکلات deadass.”

همکار عقاب گوشه رسول داگلاس در پاسخ به Maddox را صدای جیر جیر با “قسم به همه چیز من می خواهم در زندان در حال حاضر.”

Goedert یک South Dakota State محصول است که دو فصل برای عقاب ساری 91 می گذرد برای 941 متری و نه touchdowns.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de