واشنگتن — معاون رئیس جمهور مایک پنس روز یکشنبه گفت که او باید پوشیده, ماسک صورت, زمانی که او در بازدید از کلینیک مایو در هفته گذشته.

“من فکر نمی کنم لازم بود اما من باید پوشیده ماسک در کلینیک مایو” پنس گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی تاون هال با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یادبود لینکلن در واشنگتن است.

پنس را تائید می آید و پس از او صریحا برای عدم انتقاد به یکی از محافظ پوشش – در یک نقض آشکار از درمانگاه سیاست – زمانی که او بازدید مینه سوتا مرکز پزشکی هفته گذشته به دیدار با کارکنان و بیماران است.

کلینیک مایو سیاست نیاز به “تمام بیماران مبتلا به بازدید کنندگان و کارکنان به پوشیدن صورت پوشش یا ماسک در حالی که در کلینیک مایو به محافظت در برابر انتقال COVID-19.” یک پست در کلینیک مایو حساب توییتر نشان داد که پنس شده بود مطلع پوشش سیاست قبل از ورود خود را. که جیر جیر از آنجا حذف شده است.

در یک بعد, صدای جیر جیر, کلینیک مایو گفت “ممنون” برای پنس بازدید و نگاه “رو به جلو برای ادامه همکاری به منظور توسعه ضروری آزمایش و درمان برای بیماران ما و جوامع است.”

خواسته یکشنبه اگر تصمیم خود را برای رفتن بدون ماسک بود ارسال مخلوط سیگنال پنس تاکید کرد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شده است و روشن است که هدف از پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“از آنجا که رئیس جمهور و من در این موقعیت منحصر به فرد که ما در, ما در حال آزمایش اغلب” پنس گفت که او فکر نمی کنم یک ماسک کرده است.

پنس ناودان: David Letterman انتقاد مایک پنس برای ‘ابی’ COVID-19 بيمار با پوشیدن ماسک

کاخ سفید گفته است که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس را آزمایش منفی برای کوروناویروس.

هنوز هم برخی از کارشناسان پزشکی و دیگر منتقدان متهم پنس از قضاوت ضعیف و نادیده گرفتن دستورالعمل به منظور محافظت از مایو کلینیک بیماران و کارکنان.

پنس آیا پوشیدن ماسک دو روز بعد هنگامی که او تور یک جنرال موتورز کارخانه در ایندیانا بود که تبدیل به تولید هواکش.

بانوی دوم وزن: کارن پنس می گوید مایک پنس نیست پیدا کردن در مورد کلینیک مایو ماسک سیاست تا پس از بازدید

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de