ما فوتبال را در نظر بگیرید لغو ممنوعیت بازیکنان زانو زدن برای سرود

ایالات متحده در فدراسیون فوتبال را در نظر بگیرید انجام دور با آن سیاست نیاز به بازیکنان تیم ملی برای ایستادن برای سرود ملی با توجه به ESPN.

فدراسیون هیئت مدیره را ملاقات روز سهشنبه — در دستور خود رئیس جمهور سیندی Parlow مخروطی برای بحث در مورد سیاست و به احتمال زیاد آن را به رای جمعه. یک لغو این قانون خواهد اثر را بلافاصله, اما هنوز هم نیاز به تصویب یک رای از شورای ملی در جلسه عمومی برنامه ریزی شده برای ماه فوریه یا مارس سال 2021 به طور کامل چوب.

این قانون به تصویب رسید در سال 2017, که می گوید که تیم ملی نمایندگان “باید ایستاده با احترام در طول بازی از سرودهای ملی در هر رویداد که در آن فدراسیون است که نشان داده” تصویب شد در پاسخ به زنان در تیم ملی ستاره مگان Rapinoe زانو طول سرود قبل از یک بازی در سال 2016. او را برای نشان دادن همبستگی با آن 49ers کارفرمایی khezri به عنوان یک راه اعتراض به بی عدالتی اجتماعی. Rapinoe است با پیروی از این قانون پس از آن تصویب شد.

ارزیابی سیاست می آید به عنوان ادامه اعتراضات در سراسر این کشور پس از کشته شدن جورج فلوید در دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس در مه 25. متعدد معترضان و برخی از اعضای پلیس باید kneeled به یاد داشته باشید و افتخار فلوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>