UFC را سختگیرانه تر coronavirus تست پروتکل های لاس وگاس کارت

اولین نرم افزار ورزش در ایالات متحده به آمده به عقب در طول coronavirus همه گیر است که تقویت سلامت آن و پروتکل های ایمنی پیش از آن انتظار بازگشت به لاس وگاس.

UFC به روز شده خود را تست و خود انزوا دستورالعمل با توجه به MMA Junkie, آن را به عنوان سر به UFC Fight Night در روز شنبه — چهارم آن رویداد پس از بازگشت اما برای اولین بار در لاس وگاس و جکسون.

مبارزان را تحت دو COVID-19 آزمون — یکی پس از چک کردن به هتل و دیگری در روز جمعه پس از وزن-ins. پس از یکی از اولین مبارزان باید سختگیرانه تر احتیاطی تا یادگیری نتایج آزمون.

“این به این معنی شما باید ترک ورزشکار هتل و یا تماس فیزیکی با کسی غیر از اعضای اردوگاه خود را تا زمانی که شما دریافت کرده اند خود را تست نتیجه” توسعه گفت: در یک یادداشت به دست آمده توسط MMA Junkie.

مشابه وجود دارد اقدامات احتیاطی زیر این جمعه آزمون به عنوان مبارزان و گوشه ها را به خود منزوی تا زمانی که ترک برای UFC Apex آرنا در روز شنبه.

“در طول این زمان هیچ ورزشکاران یا cornermen مجاز خواهد بود به ترک ورزشکار هتل بدون بیان تایید قبل از ایالتی نوادا ورزشی کمیسیون” این یادداشت گفت.

شنبه رویداد است که هنوز هم موضوع را به رای های دولتی نوادا ورزشی کمیسیون خواهد بود عنوان یک سبک وزن کشمکش بین Tyron Woodley و گیلبرت می سوزد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>