انگلستان مجموعه مستند, کاهش, طرح با ‘خانه’ ماسک صورت بازگشت به کار و اجتماعی ‘حباب’

دولت انگلیس پرده برداری کرده است قصد دارد به تدریج به سهولت مستند محدودیت و شروع به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

گام اول دولت طرح را به اجرا در آمده در روز چهارشنبه و دیدن کسانی که از خانه کار می کند بازگشت به کار. مردم نیز توصیه به پوشیدن پوشش صورت در حمل و نقل عمومی و در برخی از مغازه ها.

به هنگامی که در روز ورزش درپوش برداشته خواهد شد و مردم اجازه خواهد داشت برای دیدار با یک فرد خارج از خانواده خود را. مسافران بین المللی از ورود به انگلستان نیز می تواند قرار داده و به 14 روز در قرنطینه.

در گام دوم استراتژی مدارس آغاز خواهد شد مرحله به مرحله بازگشت — برای اوایل سال و کسانی که با کلید امتحانات سال آینده — از Jun. 1. غیر ضروری خرده فروشان نیز می تواند باز در آغاز ماه ژوئن و رویدادهای ورزشی نیز می تواند شروع در پشت درهای بسته. مفهوم خانواده حباب — یک خانوار اضافه کردن یکی دیگر از گروه خود — نیز در نظر گرفته شود.

در اوایل ژوئیه — در گام سوم — سالن های مهمان نوازی از جمله بارها و هتل امکانات تفریحی مانند سینما و آرایشگری و سالن زیبایی ممکن است دوباره باز اگر امن برای انجام این کار.

این استراتژی جدید دقت زیر نظر خواهد بود و اگر موفق آموخته می تواند اتخاذ شده توسط آمریکا و کشورهای دیگر است.

“امروز نشانه اولین بارقه نور برای ما متزلزل اقتصاد است. مرحله به مرحله و دقیق بازگشت به کار است و تنها راه برای حفاظت از مشاغل و پرداخت هزینه برای آینده خدمات عمومی” خانم کارولین Fairbairn مدیر کل گروه کسب و کار CBI گفت.

بخوانید:“پروفسور مستند’ دست پس از شکستن قوانین با دیدن ازدواج عاشق

“کسب و کار علاقه مند به باز و اقتصاد ما در پای خود را. اما آنها همچنین می دانیم قرار دادن بهداشت و درمان در ابتدا تنها مسیر پایدار به بهبود اقتصادی” او اضافه شده است.

بازگشت به کار

برخی از سیاستمداران ادعا یک آدرس داده شده توسط نخست وزیر بوریس جانسون به این کشور در روز یکشنبه موجب سردرگمی ظاهر می شود را بگویید میلیون ها نفر از مردم را به بازگشت به کار این صبح است. جزئیات این استراتژی فقط منتشر شد نشان می دهد آن را به اجرا در می آید در روز چهارشنبه و روشن است که کارمندان باید به ادامه کار از خانه در صورت امکان. بخش های معینی از اقتصاد اجازه داده می شود به بازگشایی آن گفت و محل کار باید به دنبال جدید ‘Covid-19 امن’ دستورالعمل — اما آن را نمی خواهد منتشر شود تا بعد از آن در روز دوشنبه است.

“بخش از اقتصاد است که مجاز به باز باید, باز, برای مثال این شامل تولید مواد غذایی, ساخت و ساز, تولید و تدارکات و توزیع و تحقیقات علمی در آزمایشگاه.” کارگران نیز تشویق به جلوگیری از حمل و نقل عمومی و پیاده روی چرخه یا درایو به کار به جای. راهنمایی بیشتر در حمل و نقل منتشر خواهد شد در روز دوشنبه جانسون گفت.

در خانه چهره-پوشش

پس از گمانه زنی های زیادی بر سر اینکه آیا مردم خواهد بود نیاز به پوشیدن ماسک صورت در میان یک مستند کمبود تجهیزات حفاظتی دولت به مردم توصیه می شود برای پوشیدن چهره-پوشش در اماکن محصور مانند مغازه ها و حمل و نقل عمومی.

درجه پزشکی ماسک صورت و متخصص دیگر تجهیزات خواهد بود این سایت متعلق به بهداشت و درمان کارگران که به آن نیاز دارند و مردم ممکن است نیاز به ایجاد خود را.

“خانه پارچه رو پوشش می تواند کمک به کاهش خطر انتقال در برخی از شرایط. چهره-پوشش در نظر گرفته شده برای کمک به پوشنده لباس اما برای محافظت در برابر ناخواسته انتقال این بیماری به دیگران اگر شما آن را asymptomatically” آن گفت:. دولت نیز منتشر راهنمایی در مورد چگونگی ساخت چهره پوشانده اند.

ملاقات با دوستان و خانواده — اجتماعی حباب

از روز شنبه مردم در انگلستان قادر خواهد بود برای دیدار با یک فرد خارج از خانواده خود را برای اولین بار از این مستند آغاز شد و در ماه مارس ارائه شده اجتماعی فاصله رهنمود ملاقات کرد. دولت نیز با توجه به نیوزیلند مدل “خانواده حباب” — اجازه می دهد بیش از یک خانواده را به ارتباط برقرار کردن با یکدیگر در هفته های آینده. انگلستان علمی گروه مشاوره گلی است که به دنبال در این که آیا یک خانواده می تواند گسترش گروه خود را که شامل یکی دیگر از. آن گفت: این حرکت را از آن جدا اجتماعی بیشتر تماس بگیرید و اجازه می دهد دو خانواده برای به اشتراک گذاشتن مهد کودک.

“این خوب است به چند گروه خانواده: اگر خانواده یک ادغام با B خانواده B نمی تواند همچنین انتخاب می شود در یک گروه با خانواده C. این امر ایجاد یک زنجیره ای است که اجازه می دهد این ویروس به گسترش به طور گسترده ای” آن را روشن

هشدار سطوح

دولت همچنین مجموعه ای از پنج سطح هشدار برای برقراری ارتباط سطح خطر به عموم مردم اعم از سطح 1 — Covid-19 نه شناخته شده بود در حال حاضر در انگلستان به سطح 5 — مواد خطر از خدمات بهداشت و درمان در حال غرق شده است. این کشور در حال حاضر در سطح 4—”یک Covid-19 اپیدمی در گردش عمومی; انتقال بالا است و یا افزایش نمایی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>