‘گرگ و میش’ بازیگر گرگوری Tyree بویس که بازی تایلر کراولی یافت مرده در لاس وگاس در 30

“گرگ و میش” بازیگر گرگوری Tyree بویس درگذشت. او 30.

کلارک پزشکی قانونی شهرستان جان Fudenberg به تایید ایالات متحده آمریکا امروز دوشنبه که بویس و دوست دخترش ناتالی Adepoju بودند مرده در لاس وگاس اقامت در مارس 13 حدود 5 p. m.

خود علت مرگ در حال بررسی سم شناسی, نتایج Fudenberg اضافه شده است.

بویس بهترین و شناخته شده برای بازی تایلر کراولی در سال 2008 را “گرگ و میش”. کراولی یک همکلاسی بلا سوان (کریستن استوارت) که تقریبا بازدید قو با ون خود را تنها برای او ذخیره شود و توسط خون آشام ادوارد کالن (رابرت پتینسون).

گرگ و میش ‘کتاب” آفتاب نیمه شب ” آینده Aug. 4; نویسنده Stephenie مایر می گوید: “این قطعا تیره’

“گرگ و میش” طرفداران ادای احترام به این بازیگر در سراسر رسانه های اجتماعی.

“گرگوری Tyree بویس به زندگی به ارمغان آورد تایلر کراولی در گرگ و میش. آن را به خاطر او است که بلا در نهایت شروع به فکر کردن در مورد ادوارد را به عنوان چیزی که انسان” یک کاربر توییتر نوشت. “با تشکر از شما برای تایلر. ممکن است او در آرامش استراحت.”

یکی دیگر از کاربر توییتر اضافه شده: “ما طرفداران را برای همیشه سپاسگزار به شما. عمیق ترین تسلیت من و نماز را به شما و دوست دختر خود را با خانواده و دوستان است. ممکن است شما هر دو پرواز بالا است.”

‘گرگ و میش’: که در آن ستاره در حال حاضر ؟

در ماه دسامبر بویس منعکس شده در زندگی خود را در جشن خود تولد 30.

“در یک نقطه من فکر نمی کنم من می خواهم آن را به 30 سال” نوشت: Instagram. “در طول سال مانند هر کس دیگری من را ساخته اند اشتباه در امتداد راه اما امروز یکی از آن روز من تنها منعکس کننده بزرگ ، چه زمان برای زنده ماندن است. خوشحال کثیف 30 خود! بیایید بقیه از این ماه بهترین خود را!”

بویس دو دختر با توجه به Instagram صفحه.

بیشتر: رابرت پتینسون, جوک در مورد پخت و پز در میان coronavirus انزوا مذاکرات ‘بتمن’ و ‘گرگ و میش’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>