اخبار تلویزیون نشان می دهد, نیش مدعی NYC هتل نیست پس coronavirus روش های تمیز کردن

عمده هتل های زنجیره ای اعلام کرده اند که مخصوص تمیز کردن پروتکل ها در نور از coronavirus اما یک اخبار تلویزیون نشان می دهد, بررسی طرح سوال در مورد اینکه آیا آنها به دنبال داشت.

این اخبار همزمان نشان می دهد: “در نسخه” پخش یک گزارش که روز شنبه مدعی دو تا از سه هتل ها در آن بررسی می شود و در نیویورک, نیست, کاملا, تمیز, اتاق و یا تغییر منسوجات خانگی بین بازدیدکننده داشته است. آن را شناسایی و آنها را به عنوان هایت محل میدان تایمز و همپتون مسافرخانه میدان بار مرکزی. یک سوم هتل بین المللی ترامپ مشرف به پارک مرکزی بهتر عمل کرد اما نه کامل.

مطلب: 3 شب هتل 3: آنچه در آن واقعا می خواهم به ماندن در یک هتل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

“Inside Edition” گفت: تولید کنندگان چک به هتل ها و خال خال, بالش, ملحفه و حوله حمام با یک ضرر قابل شستشو اسپری می شود که قابل مشاهده در زیر نور ماوراء بنفش. تولید کننده mussed تا تخت و اتاق به نظر می رسد یک مهمان در حال صرف شب. روشن قابل شستشو ژل استفاده شد و به دیگر سطوح را که معمولا در لمس توسط مهمانان هتل, مانند تلویزیون کنترل از راه دور ترموستات و دسکتاپ.

پس از چک کردن تولید کنندگان بررسی می شود دوباره به همان اتاق روز بعد تحت نام های مختلف نشان می دهد گفت. آنها اختیار داشت یک اشعه نور برای دیدن اگر آن را نشان می دهد در غیر این صورت نامرئی دسته روی آیتم های که شده بود مشخص شده اند نشان می دهد از روز قبل است.

بیشتر: هتل های در حال نورد از تکنولوژی برای جلوگیری از گسترش coronavirus

در هایت محل میدان بار نشانه به نظر می رسد در رختخواب و ملحفه که “در داخل Edition” گفت: نشان می دهد که ملحفه ها بود نه تغییر بین باقی می ماند. ژل نیز قابل مشاهده بر روی کنترل از راه دور تلویزیون در این گزارش گفت:.

هایت گفت: در آن طول می کشد در این گزارش به طور جدی.

“ما عمیقا نگران وضعیت” گفت: بیانیه رله توسط سخنگوی استفان Snart. “هنگامی که ما یاد گرفتیم در این مورد ما بی درنگ تماس هتل مالک و آنها را ملزم به اقدام سریع برای رسیدگی به این.”

آن گفت: “تحمل” با خواص است که نمی مطابق با آن افزایش تمیز کردن استاندارد در نور از این بیماری همه گیر.

هنگامی که آن را به همپتون مسافرخانه میدان بار مرکزی تولید در بر داشت نامرئی نشانه گذاری بر روی ورق و یک بالش از راه دور و ترموستات.

هیلتون سخنگوی لورا فورد گفت که او نمی تواند نظر تا زمانی که او می بیند ، اما لیزا Giaimo از OTO توسعه که صاحب هتل گفت: این بیانیه فرستاده شده به داخل “Edition” در مورد مرور در مراحل آمد از شرکت او. آن را سرزنش خانهدار.

بیشتر: 5 ایده سفر برای امن تعطیلات تابستان در میان coronavirus

“تحقیقات داخلی نشان داد که ما خانه داری تیم اتکا در بازرسی بصری از اتاق تمیزی که برای تعیین مناطق دریافت توجه و انحراف از ما پروتکل” بیانیه ای گفت:. “این یک نقض استانداردهای ما را به طور کامل تمیز کردن هر اتاق. هر دو ما خانه داری تیم و مدیریت عذر خواهی برای این اشتباه است و ما در حال بازآموزی اعضای تیم ما به تقویت روش های ما است.”

ورق شده بود تغییر در Trump International Hotel, اما یکی از ملحفه تا به حال نمی, نشان می دهد مدعی. تلویزیون از راه دور به نظر نمی رسد شده اند به محو و نامرئی همراهبا سمت چپ بر روی یک سطح به عنوان بخشی از آزمون باقی مانده است.

نشان می دهد گفت: یک مغلوب ساختن پیشی جستن هتل سخنگوی مناقشه آزمون گفت: پس از یک بررسی داخلی که یافته شد “مطلقا نادرست است.”

هر چند زنجیره های هتل ترویج است که آنها amped خود را تمیز کردن برخی از مسافران می گویند که آنها در حال گرفتن همراه خود ملحفه آوردن همراه دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و یا با استفاده از تکنیک های دیگر برای ایمن ماندن در هتل ها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de