مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op در طول تظاهرات در خارج از کاخ سفید و دیگر کلید ژوئن سیاسی لحظات

ماه ژوئن دیدم coronavirus موارد یک بار دیگر در حال افزایش 2020 انتخاباتی بشکه جلوتر و کشور فرضی تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشته لبه حامیان’ شور و شوق به خود جلب کرد اما انتقاد در مورد مسائل از عمده تجمع پس از همه گیر مستندات به پاکسازی معترضان برای یک عکس op با کتاب مقدس در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن قفل شده است و نمایندگان مورد نیاز برای نامزدی حزب دموکرات.

به عنوان ما به بقیه تابستان در اینجا این است که یک نگاه به آنچه اتفاق افتاده است در ماه ژوئن از سال 2020 به ماه که شامل ارزش یک سال از عمده سیاسی, اخبار حوادث, که به احتمال زیاد خواهد محوری برای ماه های آینده و تبدیل شدن به ستیز کمپین مسائل.

.

شیمیایی مواد محرک استفاده می شود در برابر DC معترضان برای مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op

مغلوب ساختن پیشی جستن به خود جلب کرد انتقاد از هر دو طرف راهرو پس از معترضان به زور پاک جلوتر از او راه رفتن به کلیسای جان در نزدیکی کاخ سفید برای یک فرصت عکس در تاریخ 1 ژوئن.

منطقه اطراف کلیسا و در لافایت پارک شده بود سایت بزرگ تظاهرات علیه تبعیض نژادی و خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت. مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و وضعیت را به خود جلب کرد rebukes از سابق بالا مقامات دولت سابق از جمله وزیر دفاع جیمز Mattis سابق رئیس ستاد جان کلی و مشترک روسای صندلی علامت Milley.

پس از عملیات عکس, راز خدمات اعلام کرد هیچ یک از افسران خود را با استفاده از گاز اشک آور و یا اسپری فلفل قبل از رفتن آن را روز بعد در یک بیانیه به tweeting که “پس از بررسی بیشتر این سرویس مخفی آمریکا مشخص کرده است که یک کارمند آژانس با استفاده از اسپری فلفل در ژوئن 1st, در تلاش برای امن کردن این منطقه در نزدیکی پارک لافایت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج منهتن رئیس فدرال دادستان

جفری برمن منهتن رئیس فدرال دادستان اخراج شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته پس از امتناع از استعفا. فشار برای برمن به استعفا آمد از دادستان کل ویلیام Barr با وجود Barr اخیر درخشان ارزیابی از برمن.

برمن امتناع به استعفا پس از دادستان کل اعلام کرد که برمن خواهد بود پله پایین به اتاق را برای مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد جدید جی کلیتون که در حال حاضر ریاست کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

در بیانیه ای پس از Barr اعلام برمن گفت که “من نه استعفا داد و به هیچ وجه قصد استعفا… من گام خواهد شد هنگامی که یک presidentially منصوب نامزد تایید توسط سنا. تا آن زمان تحقیقات ما به جلو حرکت خواهد کرد و بدون تاخیر یا وقفه.”

از طریق تصدی خود برمن به دنبال چندین بالا مشخصات تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متحدان از جمله رئیس جمهور سابق شخصی وکیل مایکل کوهن و زمان وکیل رودی جولیانی و همچنین به عنوان بودجه عملیات از مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته.

اگر چه شلیک برمن دستور داده شد با مغلوب ساختن پیشی جستن او به نظر می رسید به دور از اخراج کرد و گفت که این تصمیم به حذف برمن بود Barr و گفتن به خبرنگاران گفت که او نیست “درگیر است.”

جو بایدن کردم به اندازه کافی نمایندگان به نامزد

بایدن در نهایت قفل شده است به اندازه کافی نمایندگان مورد نیاز به طور رسمی تبدیل به حزب دموکرات نامزد در اوایل ماه ژوئن به 1,991 تعهد نمایندگان پس از مقدماتی در ایالت مریلند, ایندیانا, Rhode Island, New Mexico, مونتانا, داکوتای جنوبی و پنسیلوانیا است.

در حالی که بایدن در حال حاضر این presumptive نامزد پس از سن. برنی ساندرز من-Vt., به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود این علامت را به عنوان نقطه عطفی در بایدن مسیر به نامزدی. DNC اعلام کرد بعد از آن در ژوئن کنوانسیون در میلواکی خواهد بود کوچک و پراکنده در سراسر کشور اما بایدن هنوز برنامه ای برای قبول نامزدی در فرد در میلواکی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را از سر گرفت دوباره انتخابات

رئیس جمهور تهمت ادامه داد: ناظران سیاسی با تجمع در Tulsa, Oklahoma در اواخر این ماه. کارشناسان بهداشت و درمان خواست تا با لغو می شود با توجه به خطرات ناشی از برگزاری یک توده جمع آوری در طول همه گیر به خصوص به عنوان coronavirus نرخ مشخصی در تولسا. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رفت پیش با تشویق اوکلاهما فرماندار.

کمپین افتخار است که آن را دریافت بیش از یک میلیون بلیط درخواست برای تجمع اما با توجه به برآورد از تولسا آتش نشانی آتش مارشال, تنها 6,200 مردم نشان داد. BOK, مرکز که در آن تظاهرات صورت گرفت دارای ظرفیت برای 19,000 مردم است.

پس از این تجمع حداقل هشت مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان و دو عوامل سرویس مخفی را آزمایش مثبت برای coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده اخبار در این تجمع گفت: او می خواست به “سرعت تست کردن” بیش از حد.

چند تهمت مشاور و استراتژیست های جمهوری خواه مشخص می شود این تجمع به عنوان یک احتراق ناقص در روز پس از آن. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany مورد مناقشه گزارش می دهد که رئیس جمهور شده بود ناراضی با حضور, اما, گفته, تهمت بود “بسیار خوشحال” با این رویداد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن لرزان بازگشت به مبارزات انتخاباتی شد و نظرسنجی ها نشان می دهد که او در حال حاضر مسیرهای presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در شش حیاتی نوسان متحده آنهایی که تهمت برنده شده بود در سال 2016.

SCOTUS تأکید حقوق بشر حمایت مخالف محیط زیست

دادگاه عالی ساخته شده دو تصمیم های مهم در این ماه مربوط به حقوق بشر موارد است. دادگاه LGBTQ مردم فدرال حفاظت در محل کار و مانع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از rescinding DACA. در هر دو موارد محافظه کار قضات طرفه با دادگاه لیبرال اقلیت. محافظه کاران در کنگره و رئيس جمهور با انتقاد هر دو تصمیم گیری و قول داد برای تعیین محافظه کارانه تر قاضیان دادگاه.

دیوان عالی کشور به اتفاق آرا تایید قانون اساسی از نظارت و مدیریت هیئت مدیره برای پورتوریکو که ایجاد شده بود در سال 2016 در پاسخ به پورتو ریکو بحران بدهی.

در 5-4 حکم دادگاه نیز زده دولت محدودیت در درمانگاه سقط جنین. دادگاه لوئیزیانا قانون که مورد نیاز پزشکان که انجام سقط جنین به بیمارستان انتقال اعتراف امتیازات به خلاف قانون اساسی است. قانون در نظر گرفته شد به احتمال زیاد به نزدیک ترین دولت ارائه دهندگان خدمات سقط جنین.

در یک 7-2 حکم دادگاه تصمیم دولت فدرال قدرت اجازه می دهد تا یک پیشنهاد 7.5 میلیارد دلار خواهد گاز خط لوله کراس تحت آپالاچی نوین از بین بردن یک مانع کلیدی از پروژه رفتن به جلو.

ساعت پس از حکم دادگاه در DACA تهمت ارسال یک صدای جیر جیر خواستار “جدید قضات” دنبال کرد تا با یکی دیگر گفت: او را به انتشار یک لیست از پتانسیل محافظه کار دیوان عالی کشور نامزد توسط Sept.1.

خانه عبور ستیز پلیس اصلاحات DC استقلال صورتحساب

از حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان تصویب دو کلید صورتحساب بودند که در دیدار با مقاومت از جمهوری خواهان کنگره در این ماه.

در پی فلوید مرگ و هفته از تظاهرات در سراسر کشور decrying خشونت پلیس — خانه تایید گسترده پلیس اصلاحات بسته است که ممنوعیت chokeholds و پایان واجد شرایط ایمنی برای افسران پلیس متهم به سوء.

مجلس تصویب بسته بر روی پاشنه از مسدود کردن یک پیشنهاد توسط مجلس سنا که دموکراتها استدلال نمی تواند به اندازه کافی دور. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: در حال حاضر جمهوریخواهان کنترل اتاق نمی خواهد تا قانون.

مجلس همچنین تصویب یک لایحه که واشنگتن آن خود دولت است. هیچ حزب جمهوری خواه رای دادند و این لایحه و بعید است به پیشرفت از طریق مجلس سنا. این نخستین بار است که واشنگتن استقلال لایحه را تصویب کرده است در هر مجلسی از کنگره است.

COVID موارد مشخصی در سراسر کشور

چندین ایالت آمریکا گزارش کرده اند رکورد coronavirus موارد که این بیماری همه گیر در ادامه روند رو به بالا در حدود نیمی از آنها. در اوایل این هفته, بالا, بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci به کنگره گفت که عفونت های جدید را افزایش می دهد 100,000 هر روز اگر کشور دریافت نمی کند آن افزایش موارد تحت کنترل و گفت که چند متحده ممکن است نقل مکان کرد “سرعت بیش از حد” و نه دنبال دستورالعمل های مناسب برای امن بازگشایی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس دریافت انتقاد برای نوشتن یک op-ed در وال استریت ژورنال اعلام کرد که هیچ وجود دارد “موج دوم” از موارد به عنوان چند متحده مشغول به کار بودند به عقب برنامه ای برای بازگشایی شده است.

ایالات آریزونا و کالیفرنیا و دلاور شروع دوباره بسته شدن برخی از کافه ها و رستوران ها به عنوان دیگران, مانند, آرکانزاس, مین, نوادا و نیومکزیکو با تاخیر بیشتر هر فاز است.

اطلاعاتی گزارش می گوید روسیه قرار داده و فضل بر نیروهای ایالات متحده

با توجه به اخبار متعدد منابع اطلاعاتی ایالات متحده گفته مقامات روسی عملیات مخفیانه ارائه شده پرداخت پول نقد به طالبان وابسته به داعش برای کشتن نیروهای ائتلاف از جمله آمریکایی ها در افغانستان در سال گذشته است. روسیه و افغانستان را تکذیب کرد به گزارش.

نیویورک تایمز و آسوشیتدپرس گزارش داد در اواخر ماه ژوئن که تهمت بود در جریان این هوش ارزیابی و در زمان هیچ اقدام پس از. با توجه به زمان این جلسه صورت گرفت در اواخر ماه مارس هر چند تهمت و مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe انکار است که تهمت بود همیشه در جریان.

رو در حال انجام بررسی خود را پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “روسیه فضل” داستان یک “جعل” را به عنوان دولت او در ادامه به مختصری از اعضای کنگره در مورد هوش.

پنتاگون منتشر شد گزارش روز چهارشنبه مدعی است که روسیه در حال حاضر با طالبان به منظور تسریع آمریکا خروج از افغانستان است.

کمک: نیکلاس وو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de