مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد میشیگان, نرخ بیکاری, مایکل کوهن از زندان آزاد شد: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

مدعیان انتظار می رود تعداد به میلیون ها نفر — دوباره

تعداد مدعیان بیکاری اعلام شده توسط دولت ایالات متحده در روز پنج شنبه به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به رها کردن اما هنوز هم انتظار می رود برای رسیدن به میلیون ها نفر به عنوان تلفات اقتصادی از coronavirus کنه ، اقتصاددانان برآورد وزارت کار گزارش منعکس خواهد شد که بین 2.3 میلیون و 2.8 میلیون آمریکایی در زمینه برنامه های اولیه برای بیمه بیکاری در هفته گذشته. که از 3 میلیون که در زمینه ادعای هفته قبل و رکورد 6.9 میلیون که واصل در اواخر ماه مارس است. اما اگر آخرین شمارش مسابقات برآورد آن معنا متناوب 39 میلیون را برای اعمال نرخ بیکاری در تنها نه هفته با بالاترین نرخ بیکاری پس از رکود بزرگ.

 • اوایل روز بحران: نزدیک به 20 درصد از بزرگسالان ایالات متحده مشاغل از دست رفته و یا دیدم ساعت قطع در اوایل مارس اما بیشتر انتظار می رود به بازگشت
 • چه مدت طول خواهد من بیکاری و اضافی $600? پول, سوالات, پاسخ,
 • می توانم اخراج برای امتناع از واکسن? بهتر است بپرسید HR

مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید میشیگان گیاهی است که باعث می شود فن coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه برنامه ریزی شده است به تور Ford Motor Co. گیاه در میشیگان, میشیگان است که ساخت هواکش برای coronavirus بحران است. این آخرین توقف در مبارزات انتخاباتی خود برای نمایش شرکت های تولید تجهیزات مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. خودروساز و GE Healthcare اعلام کرد قصد دارد در ماه مارس به تولید 50,000 هواکش در 100 روز. در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس پزشکان اغلب شکایت در مورد کمبود هواکش. ایالات متحده در حال حاضر مازاد از دستگاه تنفس با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن. رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer دفتر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید مغایر با قوانین او در محل قرار داده برای مبارزه با گسترش coronavirus اما او نمی خواهد سعی کنید به آن را متوقف کند. مغلوب ساختن پیشی جستن را در سفر به میشیگان گیاه با وجود حدود 10000 نفر گفته بودن به تخلیه خانه های خود را پس از سیلاب ناشی از دو سد به شکست زیر باران سنگین در سراسر کشور.

 • مغلوب ساختن پیشی جستن سفر: بازدید از تضاد میشیگان رژیم صهیونیستی است. Whitmer را سفارش – اما او نمی خواهد سعی کنید به آن را متوقف کند
 • اطلاعات بیشتر: آنچه ما می دانیم در مورد میشیگان جاری شدن سیل که ممکن است قرار دادن یک شهرستان نه پا در زیر آب
 • که در آن coronavirus نیست: بیش از 200 شهرستانهای گزارش صفر موارد

گریس لند بازگشایی به بازدید کنندگان با ماسک و متوسط غربالگری

Graceland, الویس پریسلی ممفیس عمارت را بازگشایی پنج شنبه برای اولین بار پس از 20 مارس. جای تعجب نیست که این بیماری همه گیر کوروناویروس رانندگی تغییرات در راه بازدید کنندگان را ببینید خانه King of Rock ‘n’ Roll:

 • عمارت تور ظرفیت کاهش خواهد یافت و به 25 درصد اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله,
 • شاتل ها و رستوران ها را به کار گیرند در نیمی از ظرفیت.
 • کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت و بازدید کنندگان را تشویق به.
 • بازدید کنندگان و کارکنان خود را متوسط بررسی می شود و هیچ کس با درجه حرارت 100.4 درجه مجاز خواهد بود را وارد کنید.
 • تمیز کردن برگزار خواهد شد به طور مداوم از جمله با نور UV sanitizer wands.

پریسلی خریداری و مستغلات در سال 1957 و به عنوان خانه خود تا زمان مرگش در سال 1977. این خانه به روی عموم باز است در ماه ژوئن سال 1982 و با بین 500,000 و 750,000 گردشگران در سال دوم بیشترین بازدید خانه در ایالات متحده آمریکا پس از کاخ سفید است.

 • نمازخانه در جنگل: خود را تجدید عروسی پاکستان در گریس لند نمازخانه
 • تصویری: 10 چیزهایی که شما ممکن است بدانید در مورد الویس پریسلی

Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن به بود از زندان آزاد شد

مایکل کوهن منتشر شد از نیویورک زندان فدرال پنج شنبه به خدمت باقی مانده از مدت خود را در خانه و در میان coronavirus نگرانی یک فرد آشنا با این موضوع گفت. کوهن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی است که در خدمت سه سال گذشته برگزار شده بود در یک اردوگاه زندان در Otisville, New York. بیش از دو دوجین زندانیان و افسران آلوده شده با این ویروس در زندان تسهیلات. کوهن تعیین شده بود در اوایل برای انتشار در مارس اما حرکت او را به خانه حبس شده است به تعویق افتاد.

 • صفحه اصلی سلول: Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس Manafort از زندان آزاد شد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس
 • اوایل انتشار: دادستان کل بر تسریع آزادی زندانیان آسیب پذیر در فدرال زندانها غرق توسط coronavirus.
 • قابل توجه يافته ها: توده ویروس تست در زندانها نشان می دهد پنهان و بدون علامت عفونت

وام مسکن تخلفات رسید و در فوریه, بزرگترین ماهانه پرش تا کنون

تخلفات در میان وام گیرندگان برای گذشته به علت وام مسکن رسید 1.6 میلیون در ماه آوریل بزرگترین واحد-ماه پرش در تاریخ یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه می یابد. برخی از 3.6 میلیون صاحب خانه شد گذشته به دلیل در وام مسکن خود را در پایان ماه آوریل از جمله تقریبا 211,000 بودند که در سلب حق اقامه دعوی, بیشتر از ماه ژانویه 2015 با توجه به شوالیه سیاه وام مسکن تجزیه و تحلیل داده های شرکت. مراقبت قانون به تصویب رسید در ماه مارس اجازه می دهد تا صاحب خانه به حالت تعلیق در پرداخت وام مسکن خود را برای یک سال در فدرال حمایت وام مسکن. اما آن را نمی کند حفاظت از وام مسکن است که توسط دولت حمایت که حدود نیمی از وام های مسکن در آمریکا در top 100 بزرگترین مناطق شهری میامی (7.2%), لاس وگاس (6.2%) و نیویورک (5.4%) در صدر فهرست شهرهای با بیشترین بزهکاری را افزایش می دهد.

 • کروناویروس و FSAs: اگر شما نمی توانید از آن استفاده کنید و ممکن است از دست دادن آن در اینجا چه باید بکنید
 • Coronavirus بحران: چگونه به ضربه دکمه مکث در پرداخت وام مسکن در طول همه گیر
 • می خواهید به تشکیلات جدید بکار تجاری وام خانه در طول همه گیر? بررسی نرخ بهره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>