تهمت و تهدید به بسیج نظامی برای سرکوب تظاهرات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر روز دوشنبه تهدید به بسیج نظامی ایالات متحده برای حفظ صلح در سراسر کشور, پس از روز مبارزه با خشونت.

صحبت کردن در باغ گل رز کاخ سفید تهمت تمسخر فرمانداران برای اقدام بیشتر به شدت در برابر تظاهرکنندگان گفت: “او استقرار “مسلح” سربازان و پلیس در واشنگتن برای سرکوب تظاهرات.

“من از بسیج همه دولت های فدرال و محلی منابع نظامی و غیر نظامی برای حفاظت از حقوق مطیع قانون آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با استناد به قیام عمل 1807. “امروز من به شدت توصیه می شود به هر استاندار برای استقرار گارد ملی در تعداد کافی است که ما تسلط خیابان. شهرداران و فرمانداران باید ایجاد قریب به اتفاق حضور تا خشونت quelled.”

“اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها را” او گفت:.

در حالی که رئیس جمهور دارای اختیارات لازم برای استقرار نیروهای نظامی در واشنگتن دولت فدرال نمی تواند به سادگی ارسال سربازان به متحده است. تحت قیام, قانون متحده باید اول درخواست مداخله نظامی.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “یک متحد تمام مسالمت آمیز معترضان” لحظات قبل از او صحبت کرد پلیس به شدت مواجه مسالمت آمیز معترضان در میدان پارک لافایت در سراسر از کاخ سفید شلیک گاز اشک آور و متفرق کردن جمعیت.

معترضان ظاهرا پاک پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند یک فرصت عکس در تاریخی سنت جان کلیسا در سراسر خیابان کاخ سفید که در آن مطرح او با کتاب مقدس در مقابل سوار کلیسا که آتش به طور خلاصه پنج شنبه شب.

در اوایل بعد از ظهر دوشنبه نظامی کامیون پر از سربازان خال خال شد رانندگی به کاخ سفید ترکیب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de