مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار IF تصمیم پرسیدن اگر مردم تصور ‘دیوان عالی کشور ندارد ؟

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد روز پنج شنبه دادگاه عالی برای حفظ یک برنامه اجازه می دهد جوان مهاجران مستند نشده باقی می ماند در ایالات متحده را متهم به دادگاه از “انفجار تفنگ ساچمهای” در مقابل محافظه کاران است.

“آیا می توانید تصور کنید که دادگاه عالی نیست مثل من؟” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پس از مهاجرت حاکم آمد که سه روز پس از حکم دادگاه علیه دولت در یک جامعه حقوق مورد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که ساخت محافظه کار قضات کلیدی بحث در گروههای پیشنهاد شد داغدار در حملات خود در دادگاه. او وعده داد که حامیان او را تعیین محافظه کارانه تر فقها در آینده است.

در یکی دیگر از گفتوگوی تلفنی اسماعیل هنیه در رسانه های اجتماعی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این وحشتناک & لحاظ سیاسی به اتهام تصمیم گیری های آینده از دیوان عالی کشور در حال انفجار تفنگ ساچمهای به چهره از مردم هستند که افتخار می کنیم به تماس خود خواهان یا محافظه کاران است.”

حقوقی و تحلیلگران سیاسی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است ساخت این دیوان موارد بیش از حد در مورد خود و نه به اندازه کافی در مورد قانون.

“شاید آن را در قانون اساسی” توییتی ژنرال مایکل هایدن رییس سابق سازمان سیا, مدیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مدت کوتاهی پس از تقسیم دیوان عالی کشور مسدود شده دولت از پایان DACA برنامه ای است که اجازه می دهد تا حدود 650,000 جوان مهاجران مستند نشده – شناخته شده به عنوان “خیال” به زندگی و کار در ایالات متحده بدون ترس از اخراج.

بیشتر: حکم دادگاه عالی فلسطين DACA برنامه برای مهاجران مستند نشده

بیشتر: دیوان عالی کشور کمک های مالی فدرال کار حمایت به همجنسگرا, لزبین, کارگران

قاضی جان رابرتز جمهوری خواه منصوب نوشت که نظر اکثریت گفت: دولت بود و “خودسرانه و هوس باز” در پایان این برنامه تحت عنوان ” اقدام معوق برای ورود دوران کودکی.

روز دوشنبه در تصمیم دیگری انتقاد محافظه کاران تقسیم دیوان عالی کشور بیشتر پیشرفته علت تجاوز به حقوق دوشنبه توسط حاکم است که نقطه عطفی حقوق مدنی قانون جلوگیری از تبعیض جنسی در محل کار امر به, گی, همجنسگرا کارگران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل توییت خود در این تصمیم گیری به انتخابات زمین و گفت: “ما باید بیشتر قضات و یا ما را از دست ما 2nd. اصلاح & هر چیز دیگری. رای تهمت 2020!”

در بیخ و بن تهمت ترویج رکورد خود را از انتصاب محافظه کار پیامبر با گفتن صاحبان اسلحه سقط جنین مخالفان مذهبی و رای دهندگان در خاص است که حقوق خود را محافظت می شود.

به دنبال به جلو به Nov. 3 انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به زودی شماره یک لیست جدید از پتانسیل دیوان عالی کشور نامزد او را در نظر بگیرید اگر یک جای خالی رخ می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن, که همچنین ترویج لیست از دیوان عالی کشور, نامزدهای خود را در طول مبارزات انتخاباتی 2016 توییتی که “بر اساس تصمیم گیری ارائه این لیست است مهم تر از همیشه قبل (دوم متمم حق زندگی Religous آزادی و غیره.).”

دادگاه ناظران انتظار نیست هر عدالت بازنشسته در این سال نه این نزدیک به انتخابات ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب کرد دو تن از اعضای فعلی دیوان عالی کشور, Neil Gorsuch و برت Kavanaugh – هر چند Gorsuch نوشت: نظر اکثریت در مورد اعطای فدرال کار حمایت گی و لزبین ها و ترنسجندرهای کارگران است.

دموکراتیک استراتژیست جسی فرگوسن گفت: رئیس جمهور همواره حملات موسسات که نمی انجام آنچه او می خواهد: “مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس می گوید که “کثیف” و “فاسد” اگر آنها در حال بررسی جنایات خود … تهمت نیست اعتقاد به نظم و قانون. او تنها معتقد است که در وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بارب McQuade سابق دادستان فدرال که در حال حاضر می آموزد قانون در دانشگاه میشیگان گفت: اخیر دیوان عالی کشور تصمیم گیری شده اند “فاجعه بار” برای مغلوب ساختن پیشی جستن و افرادی که به او رای دادند.

برخی از کسانی که رای دهندگان حمایت او را “صرفا برای اطمینان از انتصاب محافظه کار قضات و قضات” McQuade گفت و مغلوب ساختن پیشی جستن در خطر از دست دادن حمایت خود را از “اگر او را تحویل نمی تواند نتایج مورد علاقه در دادگاه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان, در ضمن, حمایت, حملات خود را در دیوان عالی کشور است. آنها اشاره کرد که دادگاه تجویز قوانین برای گرفتن اقدامات اجرایی و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر باید به دنبال از طریق.

“مغلوب ساختن پیشی جستن باید شروع به پر کردن صدها نفر از دستور اجرایی برای رسیدن به همه چیز را در کنگره انجام خواهد داد گفت:” مت Mackowiak یک جمهوری خواه مشاور سیاسی مستقر در تگزاس است. “این است که سابقه SCOTUS تنظیم شده است. شاید ما می تواند لغو کنگره است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نام در کنگره به تصویب قانون برای حفظ IF و جلوگیری از اخراج هزاران نفر از افراد جوان است. بعید به نظر می رسد که دموکرات ها خواهد بود مایل به کار بر روی حل قانونی داده و پیروزی خود را در دیوان عالی کشور است.

در عین حال یکی دیگر از جیر پس از مهاجرت تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال حاضر “درخواست یک راه حل قانونی در DACA نه سیاسی است و سازگار با قانون است. دیوان عالی کشور حاضر است به ما بدهد بنابراین در حال حاضر ما باید برای شروع این روند بیش از همه دوباره.”

او نداد.

فعلی دیوان عالی کشور, در ضمن دیگر موارد باقی مانده این مدت – از جمله آنهایی که در مورد اینکه آیا دادستان و اعضای کنگره می توانید دسترسی به مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de