برگ برنده دولت در تعلیق سفر از برزیل برای محدود کردن گسترش COVID-19

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور بیانیه روز یکشنبه ممنوعیت افراد که در برزیل در 14 روز قبل از اقدام به ورود به ایالات متحده در آخرین محدودیت های مسافرتی با هدف شامل گسترش سریع coronavirus.

رئیس جمهور با استناد به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و وزارت امنیت داخلی گفت: برزیل آخرین کشور به صورت محدودیت های مسافرتی این کشور همچنان به صورت یک موج در موارد COVID-19 با توجه به سفارش. سفارش اثر مه 28 در 11:59 p. m. ET.

برزیل است که در میان سخت ترین ضربه از کشورها در این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 347,000 موارد و حداقل 22,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. این کشور تنها دوم به آمریکا از نظر تعداد موارد مثبت. برزیل به تازگی با پیشی گرفتن روسیه که بیش از 344,000 موارد coronavirus.

“امروز رئیس جمهور گرفته شده اقدام قاطع برای محافظت از کشور ما توسط تعلیق ورود بیگانگان شده اند که در برزیل در طول مدت 14 روز قبل از به دنبال ورود به ایالات متحده” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت.

محدودیت های جدید اما “اعمال نمی شود به جریان تجارت بین ایالات متحده و برزیل,” او اضافه شده است.

پیشتر در روز یکشنبه مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین نشانه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام محدودیت های جدید در برزیل گفتن CBS’ “چهره ملت” که او امیدوار یخ خواهد بود “موقت.”

“ما امیدواریم که می تواند موقتی باشد اما به دلیل وضعیت در برزیل, ما در حال رفتن به هر مرحله لازم است برای حفاظت از مردم آمریکا,” او گفت:, و اضافه کرد که محدودیت های مسافرتی برای کشورهای دیگر در آمریکای جنوبی خواهد بود تعیین می شود در یک “کشور به کشور بر اساس.”

اوبراین گفت: برزیل بود “خشن رفتن از آن” و اضافه کرد که دولت با استقرار هواکش به هر دو برزیل و روسیه است.

مسافرت های بین المللی است اجازه داده نشده است ؟ ببینید زمانی که اسپانیا, مکزیک, ایسلند, برنامه ریزی برای بازگشایی مرز

رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro بارها رد همه گیر تشبیه ویروس به “کمی دودکش” و اصرار این کشور به استانداران برای بلند کردن stay-در-خانه سفارشات و بازگشایی برای کسب و کار.

Bolsonaro ارتباطات, وزیر آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس, فقط پنج روز پس از آنها با حضور در یک گردهمایی در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در پالم بیچ فلوریدا. هر دو Bolsonaro و مغلوب ساختن پیشی جستن را پس از آزمایش منفی برای ویروس.

همه اتباع خارجی از چین و ایران و برخی از کشورهای اروپایی در حال منع از ورود به کشور. این ممنوعیت شامل هر کسی که بازدید از این کشور در 14 روز قبل از سفر به ایالات متحده امریکا.

هدف کشورهای اروپایی شامل اتریش, بلژیک, جمهوری چک, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, آلمان, یونان مجارستان ایسلند ایتالیا لتونی و لیختن اشتاین لیتوانی لوکزامبورگ, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوونی, اسپانیا, سوئد و سوئیس. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد اضافه شده در انگلستان و ایرلند به این لیست.

مرز ایالات متحده با کانادا و مکزیک نیز بسته باقی می ماند تا 22 ژوئن. U. s. Department of Homeland Security تمدید مرز تعطیلی به سفر غیرضروری در اوایل این ماه با استناد به نگرانی از گسترش COVID-19.

کمک: Nicquel تری الیس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de