ده: آخر هفته می خواند: چگونه به امن با یا بدون ماسک صورت

افزایش COVID-19 عفونت به عنوان بسیاری از کشورهای بازگشایی نگران کننده است. مقامات دولتی باید سرزنش افراد جوان تجمع در میله های زندان.

در برخی از ایالت ها, میله های ممنوع از خدمت به الکل و برنامه اجازه می دهد تا داخل سالن ناهار خوری در پشت خود نگه دارد. اما در بسیاری از کشورهای دیگر در محیط داخلی رستوران بازگشایی شد و در آنجا ماند که راه. در اینجا اطلاعات دقیق در مورد چرا شما بهتر است ناهار خوری خارج شد.

و هر کجا که شما در حال پوشیدن یک ماسک زمانی که شما می توانید برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

بیشتر در امن ماندن (یا نه): خطوط هوایی آمریکا پرواز خواهد کرد در ظرفیت کامل — فقط 3 خطوط هوایی ایالات متحده را مسدود وسط صندلی در پروازهای داخلی

اضافی $600

دولت فدرال علاوه بر این از 600 دلار در هفته برای بیکاری پرداخت به پایان می رسد در ژوئیه 31. اینجا چیزی است که پیشنهاد به گسترش و یا آن را تعویض کنید.

مرتبط با: داستان در مورد دولت coronavirus کمک:

• آمریکاییها از گسترش چک برنامه حفاظت از ارسال به ناروا برای امضا

• دولت مالیات ناظر: نمایندگان باید بدون اتلاف وقت به دنبال 1 میلیارد دلار محرک چک فرستاده شده به مردم مرده

ویلامیت ولی در اورگان.


iStockphoto

این COVID-19 درمان در واقع کار

ما همه به امید coronavirus واکسن هر چه زودتر به جای بعد. ویلیام پتری یک استاد پزشکی در دانشگاه ویرجینیا در شارلوتس ویل دور تا درمان که در حال کمک به مردم بهبود می یابند از این ویروس در حال حاضر در حالی که همچنین اشاره کرد که درمان کار نمی کند.

مرتبط با:مراقب این 3 جدید علائم کروناویروس

سه بازنشستگی مقصد که ممکن است فقط مناسب برای شما

با خیلی در جریان آن ممکن است شما را متعجب وجود دارد که نشانه ای از تجدید حیات در بازار املاک و مستغلات. فروش خانه در انتظار بازگشت فوق العاده در وجود نشانه هایی از بهبود بازار مسکن در تابستان امسال است.

سیلویا Ascarelli ادامه مجموعه ما را در ایده آل بازنشستگی مقصد این زمان کمک به یک خواننده که می خواهد به زندگی می کنند که آن را بیش از حد گرم و یا سرد, و که در آن مردم از همه نژادها متفاوت خواهد احساس خوش آمدید. به عبارت دیگر یک “Goldilocks سناریو.” وزن با پیشنهادات خود را.

گتی ایماژ

عالی بازنشستگی مشکل به

Alessandra Malito پاسخ سوال بسیاری از ما آرزو میکنیم که در یک موقعیت بپرسید: من صرفه جویی بیش از حد برای بازنشستگی است ؟

خبر خوب در بیکاری اما دستاوردهای ممکن است آهسته

اقتصاد ایالات متحده اضافه شده (یا بهبود) 4.8 میلیون شغل در ماه مه با نرخ بیکاری در حال سقوط به 11.1 درصد در ماه ژوئن از 13.3 درصد در ماه مه. اما دلیل خوبی وجود دارد انتظار می رود با سرعت از بهبود به کاهش بیش از ماه های آینده.

اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن است قادر به تخلیه باتلاق?’

رئیس جمهور تهمت معروف گفت: او می خواست به “تخلیه باتلاق” در واشنگتن با اشاره به نفوذ لابی بیش از اعضای کنگره است. اینجا چقدر خوب است که با توجه به موضوع یک حزبی دیده بان.

که در آن برای به دست آوردن برخی منافع خود را در پول نقد

اگر شما یک حساب پس انداز یا پول-بازار حساب این احتمال وجود دارد که نرخ بهره خود را کاهش یافته است در زیر 0.10%. اما علامت Hulbert دارای چهار گزینه است که می تواند به شما در کسب بازده مناسب و معقول با خطر کم است.

گتی ایماژ

استراتژی سرمایه گذاری در یک تحریف بازار

یکی از استراتژی سنتی برای دراز مدت سرمایه گذاران این است که یک مجموعه است که در تقسیم با 60 درصد تخصیص به سهام و 40 درصد تخصیص به اوراق قرضه. اما با نرخ بهره بسیار پایین (و باند قیمت های خیلی بالا) که استراتژی ممکن است نتیجه معکوس از اینجا. J. P. Morgan یک ایده در مورد افزایش سرعت سرمایه گذاری تخصیص.

برتون Malkiel نویسنده “تصادفی پیاده روی پایین وال استریت می گوید:” او معتقد است که پیر 60/40 نمونه کارها است یک ایده بد است.

بازنشستگی خود را سرمایه گذاری و استراتژی

آن است که بسیار مهم است توجه به بازده سرمایه گذاری در حساب بازنشستگی. پل Merriman توضیح می دهد که اضافی 0.5% بازگشت از یک سال می تواند تا حد زیادی افزایش ثروت خود را.

این مراقبت های بهداشتی سهام باید به خوبی انجام دهد مهم نیست که چه کسی برنده انتخابات در ماه نوامبر

در اینجا شش مراقبت های بهداشتی سهام شرکت هایی که باید رشد مهم نیست که چه تغییرات ساخته شده به ایالات متحده در نظام سلامت است.

تسلا گیاه در فرمونت کالیفرنیا.

آسوشیتد پرس

تسلا اشک آن را

سهام تسلا, Inc. TSLA, +7.95% بیش از دو برابر در طول سه ماهه دوم. و در حال حاضر که برقی-ماشین پایونیر دمیده شده است گذشته از آن انتظار می رود در سه ماهه خودرو تحویل برخی از تحلیلگران می گویند این سهام می تواند نزدیک به دو برابر شدن دوباره.

رقابت:در نگاه اول این 2021 Polestar 2, ولوو جدید EV

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de