تام بردی coronavirus پیام: “تنها چیزی که ما باید بترسیم’

با وجود افزایش coronavirus موارد در فلوریدا تام بردی ندارد از حمایت از برگزاری تمرینات خود را با Tampa Bay Buccaneers هم تیمی.

و در طول یک شنبه تمرین او حتی کانال یکی از شناخته شده ترین رئیس جمهور در ایالات متحده — فرانکلین دلانو روزولت.

42 ساله و کارفرمایی ارسال شده یک عکس از خود را در خود Instagram داستان آب آشامیدنی با نقل قول: “” تنها چیزی که ما باید بترسیم.’ -FDR” در آشکار پاسخ به منتقدان که فکر می کنم او باید برگزاری تمرینات در طول این مرحله از بیماری همه گیر. روزولت تحویل داده است که خط معروف در مراسم تحلیف به عنوان 32nd رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در تاریخ 4 مارس 1933 پس از شکست هربرت هوور برای ریاست جمهوری و با این کشور در میانه رکود بزرگ.

بردی به احتمال زیاد خواهد بود خوشحالم که می دانم که NFL هنوز برنامه ای برای نگه داشتن اردوگاه های آموزشی در زمان آغاز در اواخر ماه ژوئیه هر چند طرح های احتمالی در محل هستند.

در پاسخ به بازیکنان NFL برگزاری تمرینات خصوصی, NFL, افسر ارشد پزشکی دکتر آلن آستانه حمایت یک بیانیه اخیر توسط تام Mayer, اتحادیه افسر پزشکی, مشاوره در برابر تمرینات. بردی نیست تنها NFL quarterback است که برگزاری تمرینات. غول’ دانیل جونز و جت های سام Darnold برگزار شد تمرینات در تگزاس و فلوریدا بود اما نشده است به عنوان مورد تمرینات به یقین سالن از شهرت کارفرمایی شده است.

“این است که دوباره یک محل که در آن NFLPA و NFL هستند در همان محل دقیق است که ما می خواهیم هر کاری که باعث می شود آن را امن ترین محیط ممکن است برای همه ما و ترکیبات” آستانه گفت. “این همه در مورد کاهش خطر و تلاش برای کاهش خطر. ما می دانیم که ما نمی توانیم از بین بردن خطر است. و بنابراین ما کار بسیار دست در دست با بازیکنان ارتباط به دلیل, دوباره, این جایی است که هر کس در آن تیم محیط زیست در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن همان خطر است. اما آنها همچنین می خواهید به اشتراک گذاری همان مسئولیت به هر یک از دیگر.”

این اولین بار نیست بردی نادیده گرفته شده coronavirus مربوط به سفارشات.

در آوریل بردی خارج شد از یک پارک در تمپا که در آن دولت های محلی بسته شده بود این منطقه به دلیل ویروس. شش بار قهرمان سوپر باول نیز نادیده گرفته stay-at-home سفارشات در فلوریدا زمانی که بردی اقدام به بازدید از Buccaneers توهین آمیز هماهنگ کننده بایرون Leftwich که در همان ماه اما به اشتباه راه می رفت به خانه همسایه.

آستانه همچنین تاکید کرد که آنچه عموم مردم باید انجام دهند در این بیماری همه گیر است که دقیقا چه لیگ و بازیکنان خود را باید انجام دهند.

“ما همچنان در بحث فعال با بازیکنان ارتباط در پروتکل های برخورد با تست و غربالگری و درمان, پاسخ, و, سفر,” او گفت:. “و بنابراین ما به روز شده مالکیت در مورد که در آن ایستاده ایم با کسانی که در مسائل و رویکرد ما به آن است.

لیگ و فوتبال حرفه ای سالن از شهرت آیا انصراف از باز کردن فصل بازی بین دالاس کابوی ها و پیتسبورگ استیلرز مجموعه Aug. 6. سالن را القاء مراسم مجموعه Aug. 8 و دوباره در اواسط ماه سپتامبر به صورت ویژه صدمین سالگرد کلاس منتقل شده اند به اوت 2021 زمانی که کابوی ها و استیلرز خواهد شد بازی در این بازی.

— با AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de