برای جلوگیری از coronavirus’ گسترش مجلس تغییر قوانین اجازه می دهد تا کاربران به بازیگران طبقه آرا از خانه برای اولین بار

واشنگتن – کنگره قانونگذاران به زودی می تواند رای گیری از نیمکتها. بسیاری از آنها را به هر حال.

حزب دموکرات به رهبری به تصویب مجلس بی سابقه و بحث برانگیز – اندازه گیری جمعه که به طور موقت اجازه می دهد تا کاربران قادر به آمدن به کاپیتول هیل با توجه به coronanvirus همه گیر برای تعیین یکی دیگر از اعضای خود را به عنوان “نماینده” به بازیگران طبقه آرا از طرف آنها.

بحث داغ در این قطعنامه که به تصویب 217-189 سقوط در امتداد خطوط حزبی که در تعریف ملت را تقسیم پاسخ به COVID-19 بحران است.

دموکرات ها گفت: تغییر را قادر می سازد مجلسی برای پاسخ nimbly به تحول مسائل از جمله اتفاق می افتند همه گیر بدون قرار دادن قانونگذاران کارکنان خود و صدها نفر از کاپیتول هیل کارگران در معرض خطر نیاز آنها را به دیدار با یکدیگر.

“وضعیت موجود خطرناک تبدیل شده و غیر قابل قبول” قوانین خانه رئیس کمیته جیم مک گاورن D-Mass., گفت: در این خانه طبقه, صحبت, طریق یک ماسک محافظ.

اما جمهوری خواهان از ترس که این حرکت را اساسا تغییر ماهیت مجلسی گفت: مجلس باید به جای تقلید از مجلس سنا و آن را بازگشت به خانه به کاپیتول هیل صورت دائمی است.

“امروز یک روز تاریک در تاریخ کشور ما” مقابله با ایران در کنگره ویرجینیا فاکس کارولینای شمالی سخن گفت که با هیچ صورت پوشش. “متحده آغاز شده بازگشایی کسب و کار مدارس و اقتصاد محلی است. کنگره باید زیر کت و شلوار.”

بیشتر: خانه انتظار می رود به تصویب 3 تریلیون coronavirus محرک لایحه کاخ سفید مک کانل فشار پشت

این برنامه اجازه می دهد تا کاربران بیش از 45 روز به تعیین عضو دیگر به عنوان پروکسی خود را با دقیق دستورالعمل های نوشته شده در هر رای آنها را بازیگران غایب داشتند ،

یک لیست از پروکسی تعیین شده خواهد بود ارسال شده در خانه کارمند وب سایت و یک لیست از اعضای رای گیری از راه دور به چاپ خواهد شد در کنگره ثبت زیر هر رای حرکت, حزب دموکرات گفت: خواهد اطمینان از شفافیت. علاوه بر این اعضای آرا را با صدای بلند بخوانید در رای دادن.

عضو می تواند در خدمت به عنوان یک پروکسی تعیین شده تا 10 اعضای دیگر.

این اقدام همچنین اجازه می دهد تا خانه جلسات کمیته و رای به انجام آنلاین. آن را بدون تحمل در سنا که صنایع دستی قوانین خاص خود را دارد.

Mea culpa: میچ مک کانل می گوید او “اشتباه” می گویند اوباما در پشت سمت چپ هیچ بیماری همه گیر طرح

این قطعنامه این است که یک گام بی سابقه ای گرفته شده در طول یک منحصر به فرد است که بحران کنگره تنظیم شده است به بیش از چند هفته گذشته. رای گیری در حدود یک ساعت زمان برای انجام به عنوان عضو پس از رسیدن به اتاق بر اساس طول از پیش تعیین زمان اسلات برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ آمد به طبقه به صورت جداگانه به رای خود را.

پروکسی رای گیری در طبقه هرگز رخ داده است قبل از اینکه خانه کمیته ها استفاده می شود این عمل به تازگی به عنوان 1995. پروکسی رای گیری نیز استفاده شده است برای رای کمیته در سنا است.

برخی از جمهوری خواهان استدلال می کنند که اجازه یک گروه کوچک از نمایندگان مجلس به او رأی برای بسیاری از همکاران خود را خلاف قانون اساسی است و خواهد disenfranchise میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

“این لایحه که اجازه می دهد یک عضو به 10 پروکسی خود را در جیب عقب. فکر می کنم در مورد آن گفت:” Rep. جیم اردن R-اوهایو در بحث طبقه. “بیست و دو نفر از اعضای …می تواند انجام کسب و کار از 330 میلیون نفر در این کشور است.”

اگر 22 اعضا انجام هر رای 10 عضو است که اضافه کردن تا 242 رای (10 برای هر پروکسی پلاس عضو خود رای) – به اندازه کافی برای یک اکثریت در 435 کرسی مجلس اگر همه آنها رای دادند همان راه است.

اما دموکرات ها و بارها سعی کردم برای اطمینان از جمهوری خواهان این بود که “قدرت گرفتن” ایران را خانه رهبر Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا به نام آن پس آن را نمی خواهد کاهش و یا افزایش قدرت هر یک طرف. و قوانین کمیته در گزارش مارس 23 ترسیم گزینه ها برای رای گیری در طول همه گیر گفت پروکسی رای گیری احتمالا ایستادن در دادگاه اگر به چالش کشیده است.

“بسیاری از محققان استدلال می کنند که این خانه دارای حق تعیین قوانین خاص خود را دارد و که دادگاه خواهد بود و بعید است به زیر سوال می روند خانه استفاده می شود به تصویب یک لایحه” آن را گفت.

خانه اعضای بازگشت به واشنگتن به رای به تغییر قوانین و 3 تریلیون دلار محرک لایحه برای کمک به اقتصاد آمریکا بروز اجتماعی فاصله اقدامات انجام شده برای کاهش گسترش بیماری همه گیر. پروکسی رای گیری شروع خواهد شد پس از این محرک لایحه رای بعد از امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>