خسته از بی ربط ایمیل ؟ مایکروسافت را قادر می سازد از ویژگی های برای جلوگیری از ‘پاسخ-تمام ایمیل طوفان

مایکروسافت در حال نورد از یک راه حل برای “پاسخ به همه” ایمیل مشکل گرفتار شده است که دفاتر برای بیش از یک دهه.

غول فن آوری بدبختانه سوئیچ در یک دفتر جدید 365 از ویژگی های است که مشتریان را قادر می سازد برای شناسایی و توقف “پاسخ-تمام ایمیل طوفان” – شرایطی که در آن کارکنان را انتخاب کنید و پاسخ-همه گزینه ها در ایمیل های فرستاده شده به ردیف هایی از کارکنان.

به طور تصادفی پاسخ دادن به هر کسی که سی سی می خواهم به ناچار کفش های چوبی صندوق با ایمیل که نمی مربوطه و بدن افت می کند به سرور اگر مردم به اندازه کافی سنج در همان موضوع.

توانایی برای جلوگیری پاسخ-همه زنجیر به نفع سازمان های بزرگ در ابتدا مایکروسافت گفت در یک پست وبلاگ. برای شروع, آن را شناسایی 10 پاسخ-تمام ایمیل به بیش از 5000 گیرنده در عرض 60 دقیقه و آن را مسدود پاسخ به موضوع برای چهار ساعت.

کار از راه دور: زنان را در سهم بیشتری از مسئولیت پدر و مادر تحت stay-at-home سفارشات

“در طول زمان به عنوان ما جمع آوری و استفاده از تله متری و بازخورد مشتری ما انتظار داریم که به نیشگون گرفتن و کشیدن, ریز لحن و افزایش پاسخ همه طوفان قابلیت حفاظت از آن را حتی بیشتر با ارزش را به طیف وسیع تری از Office 365 مشتریان” مایکروسافت گفت.

این حرکت که اعلام شد در سال 2019 اما رفت و زندگی در مه, می آید که بیشتر آمریکایی ها از خانه کار می کنند. ایمیل های موثر ارتباطی است که محوری بیشتر از همیشه به کارفرمایان ارسال اعلامیه به طور ناگهانی تعطیل و یا گسترش تماس های به کار از خانه.

مایکروسافت با استفاده از یک حادثه داخلی به عنوان الهام بخش ،

در سال 1997 یک کارمند درخواست حذف از لیست ایمیل سهوا پینگ 13,000 سایر کارکنان مورد درخواست. بسیاری از پاسخ “من بیش از حد.” در عرض یک ساعت و 15 میلیون پیام تولید شد. “آن را آورده مایکروسافت Exchange سرور به آهسته خزیدن. آن را در زمان دو روز برای تمیز کردن آن همه” این شرکت اعلام کرد.

دنبال Dalvin قهوه ای در توییتر: @Dalvin_Brown.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>