‘این است که برای شما نوزاد’: 22 روز از اعتراضات در مورد بیش از Breonna تیلور

لویی — Breonna تیلور نام نوشته شده است در بزرگترین بنر در جفرسن میدان پارک — که بسیاری از امید خواهد بود تغییر نام داد و به افتخار او. یک حلقه دار یادبود برای او نشسته در مربع وسط. نام او پر لویی خیابان و پژواک تحت overpasses هر شب باعث “می گویند نام او!” شعارهای و قانون با او به عنوان یک اسم در حال حاضر تصویب شده است.

این بدان معنا نیست که 22 روز از اعتراضات در مورد Breonna تیلور ، حداقل نه تنها.

“آن را در مورد Breonna تیلور, اما از آن است” گفت: Selina Marlow, a 33-year-old زن سیاه و سفید.

برای بسیاری از طولانی تظاهرات که در حال حاضر به طول انجامید بیش از فرگوسن میسوری, ناآرامی های سال 2014, در مورد تجربیات شخصی و تغییر دهید. اما برای Marlow, این همه در مورد امید.

مرلو دارای 2 سال دختر او “دختر کوچولو” چه کسی او را به نام امید به دلیل, او گفت:. در روز سه شنبه, مرلو به ارمغان آورد یک دوربین برای اعتراض مستند تاریخچه و شرکت در آنچه که او معتقد است که منجر به بهبود جهان است. مرلو گفت که او تا به حال یک ناعادلانه برخورد با پلیس به یک زن جوان است که منفی و به طور دائم تغییر زندگی خود را که او می خواهد بهتر برای دخترش.

“این است که او آینده” مرلو گفت. “اگر من همه چیز را تغییر دهید در حال حاضر, پس از آن من قصد دارم به ترس برای زندگی خود بقیه زندگی من است.”

اما امیدوارم که پیچیده است.

برخی از صدها نفر از معترضان که جمع آوری در مرکز شهر هر روز مطمئن نیستند که همه چیز را تا کنون به طور کامل تغییر است که نژادپرستی نظاممند است بیش از حد تعبیه شده در جامعه برای آن برداشته شود. دیگران بر این باورند دلیل است که وجود دارد به پیش بینی شفا.

“به همین دلیل ما در اینجا مناسب است؟” مرلو گفت: آرام. “که امید است.”

حضور در تظاهرات اتحاد مخروطی از چند روز پر حادثه اما یک گروه اختصاص داده شده باقی می ماند هوشیار راهپیمایی در خیابان های هر شب. اکثر صریحتر و بیشتر pressingly آنها خواستار برای ماموران پلیس درگیر در تیلور مرگ به اخراج می شود و تحت تعقیب قرار; با این حال گفت که برخی نمی خواهد آنها را آرام.

“ما می خواهیم که به اتفاق می افتد هر چه زودتر به جای بعد. ما می خواهیم که به اتفاق می افتد اما این است که عمیق تر از آن” 23 ساله عیسی Fixit گفت.

Breonna تیلور ممکن است “کاتالیزور” برای اعتراض به عنوان 24 ساله سیاه معترض شیا لوئیس توصیف کرد اما آن را بیشتر درهم از آن است.

آن را در مورد افسران پلیس و راه درمان آنها مردم رنگ معترضان می گویند. آن را در مورد از دست دادن بستگان به خشونت پلیس و یا داشتن تجربیات شخصی از بدرفتاری. آن را در مورد گرفتن حق مردم در قدرت و تغییر سیستم ها و موسسات. آن را در مورد مادام العمر لویی ساکنان مبارزه با نژاد پرستی.

این چیزی است که مانع از هسته معترضان از کاهش و آنچه آنها را وادار به انعقاد هر شب در راه همان است که یک معترض بود دوشنبه شب پس از dodging فلفل توپ با “فردا می بینمت.”

Fixit شده است اعتراض برای بیش از سه هفته اما او repudiates این ایده است که انجام این کار طول می کشد “استقامت.” به عنوان یک جوان سیاه او می گوید: آن را بدون نیاز به انگیزه است.

“آنها خسته از ما, اما ما خسته نمی شود و ما نه میخوام خسته,” او گفت:. “ما دلخور.”

اعتراض خود را همیشگی عمل می کنند. ثابت زمان از معترضان می رسند در طول صبح و بعد از ظهر و اوایل شب هر روز در جفرسون میدان پارک به عنوان سازمان تشکیل و در یک چادر. جو اغلب جشن مانند یک خانواده و یا یک cookout.

“این کلیسا” یک واعظ گفت:.

کسانی که جمع شده بودند بحث دنیوی — روز خود را سگ خود را و یا اگر NBA کریس پل گارد می مورای دولت محصول Ja Morant — و همچنین مهم است که در زندگی مهم جنبش و یا اگر آنها تحت سواب آزمون برای کوروناویروس.

مواد غذایی خدمت کرده است در شب و سپس در حدود 8 p. m., سازمان, شروع ماه مارس و رهبری مستمر شعارهای طول خیابان به عنوان معترضان در دوچرخه و خودروهای مسدود کردن خیابان و دست در خارج آب است.

معترضان تقریبا همیشه صلح آمیز اما با توجه موارد از ضرب وشتم از جمله 17 دستگیری پنج شنبه صبح. روز دوشنبه یک مرد پرتاب یک آجر بر روی یک WLKY news ون شکستن شیشه جلو اتومبیل. موارد شبیه به این در حال کنار گذاشته توسط بخش عمده ای از معترضان که اغلب با استناد به اهمیت حضور و غیاب با یک مشترک خودداری کنند: “این تاریخ است.”

و تاریخچه آن در شرکت توسط هزاران نفر پیر و جوان است.

“پس از اعتراض آیا شما فکر می کنم مادر شما می تواند من را انتخاب کنید تا از پیاده روی پل ؟” یکی از نوجوانان خواست در گوشی, این هفته, ایستاده در نزدیکی یک مرد مسن با استفاده از یک عصا.

این جنبش را به خود جلب کرده خستگی ناپذیر گروه از افراد مرتبط با یک علت شایع.

“من گفت: تیم بسکتبال: من از اینجا برای خانواده گفت:” بروس Sweeney سیاه بسکتبال جوانان مربی دانشگاه کنتاکی Wildcat تو.

“من از اینجا برای Breonna. من واقعا در اینجا برای یک تغییر ، این یک زمان طولانی. این زیبا است. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این در زندگی من است. تاریخچه آن در ساخت.”

رونی هوگان است 52 ساله سفید دانشگاه لویی فن با قطع پا است که با استفاده از یک صندلی چرخدار. او مانند Sweeney هرگز اعتراض قبل از, اما نه از دست رفته یک روز بیش از گذشته 22.

“این اولین بار است که من تا به حال احساس به شدت در مورد چیزی” هوگان گفت.

کسانی که 22 روز باید اجرا حیطه. وجود گلوله در اولین شب غارت و دور از گاز اشک آور در دومین قتل دیوید McAtee در چهارم گسترده و مسالمت آمیز راهپیمایی در سراسر شهر برای چند روز و سپس 60 riot gear-چادری ماموران پلیس مستقر در Jefferson Street شلیک فلفل و گلوله های فلش چتری در 19.

“از آغاز آن بود که عشق” گفت: Sweeney. “سپس آن را کردم اما سپس آن را به عشق و بعد غمگین و سپس آن را به دیوانه. و سپس آن را واقعی است.”

هنگامی که در حدود 100 یا 200 معترض را به خیابان ها هر شب خاص خود را انگیزه های متفاوت از دلایل شخصی به ایده های انتزاعی اما چلیپا ثابت باقی مانده است: تغییر و امید.

در سه شنبه شب معترضان راهپیمایی پایین محمد علی بلوار گذشته Dosker مانور که در آن بسیاری از شهروندان ارشد زندگی می کنند. به عنوان ده ها تن از ساکنان سیاه ریخت و بر روی بالکن و پیاده رو به موج و تماشای معترضان راه رفتن و شعار یک گروه سه نفره از نوجوانان قرار دادن سلاح های خود را در اطراف یکی دیگر در حالی که آنها راهپیمایی به شب گذشته تشویق تماشاچیان و یک گروه از کودکان حول یک فوتبال.

یک راهپیمایی معترضان تبدیل شده به یک جوان, دختر سیاه, بدون مسن تر از 5 که به تماشای ازدحام جریان است.

“این است که برای شما عزیزم.”

هیز گاردنر را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de