بگویید: یک ‘بسیار شدید’ فروش بافندگی در بازار سهام استراتژیست هشدار

Coronavirus تلفات همچنان در حال افزایش در سراسر ایالات متحده به انجام تعداد کار ضرر و زیان با افزایش تعداد شرکت گزارش در اعماق آسیب این بیماری همه گیر در حال حاضر وارد. در عین حال بازار سهام با وجود فرار آن امتداد همچنان به نگه دارید تا نسبتا خوبی است.

این ویروسی جیر اسیر قطع در ماه گذشته:

داگ رمزی رئیس سرمایه گذاری افسر Leuthold گروه مشتریان هشدار داد که روز به روز در حال آمدن است که مبرم دولت از اقتصاد جلب با سرمایه گذاران ، “بازار سهام مجازات نمی کند و متناسب با جرایم اقتصادی,” او گفت:. “ما انتظار داریم که آن را در نهایت خواهد شد.”

رمزی توضیح داد که به خرید و نگه داشتن سرمایه گذاران را بیشتر dodged آسیب های جدی حتی اگر ما دیده ایم یک “زمین شناسی” آمار با توجه به کسانی که خود را تنها S&P و سرمایه گذاری مجدد سود سهام را دیده اند بیش از یک قله به قعر دست دادن 19.6%.

“عمق و مدت این فاجعه اقتصادی در حال ناشناختنی اما ارزش نیست و در عین حال منعکس کننده آن,” او گفت: مشتریان در اخیر توجه داشته باشید. “S&P 500 ارزش 30-40 درصد بالاتر از دیده می شود حتی در مقایسه با-کم عمق کم بازار از سال 2002 است.”

رمزی در ادامه به نشان می دهد که متوسط شاخص S&P 500 سهام است که هنوز هم در طول تاریخ pricy بر اساس معیارهای مختلفی از جمله قیمت-به-فروش و قیمت به درآمد.

“اگر ميانه S&P 500 سهام معامله شده را به طور متوسط ارزیابی دیده می شود در آخرین سه خرس بازار کف آن را مجبور به کاهش 46 درصد از آوریل 30th, سطوح,” او گفت:. “اگر ما در طول بازی و فرض کنیم که ارزیابی پایین در ‘ثروتمندترین سطح تا کنون دیده در بازار خرس پایین وجود دارد هنوز هم 32 درصد نزولی باقی مانده در ميانه سهام S&P 500.”

او نوشته شده این نمودار و گفت که “احتمالی قصاص برای یک دهه کامل از منفی نرخ بهره واقعی” خواهد بود “بسیار شدید” از رکود در اوایل این سال است.

“نه تنها شکست به جای نگاه خفیف آن تا کنون شده است کافی به درایو VLT حرکت حتی نزدیک به آن محوطۀ کف فروش!” رمزی نوشت. “و که به شرح زیر کل یک دهه است که در آن VLT صرف تنها پنج ماه در قلمرو منفی.”

در عین حال بازار نگه می دارد برگزاری سادگی با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.90% بسته 455 امتیاز در جمعه جلسه معاملاتی. S&P 500 SPX +1.68% و تکنولوژی-سنگین نزدک کامپوزیت COMP +1.57% همچنین صحنه قوی تظاهرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>