این Moneyist: من کجا $1,200 محرک بررسی کنید ؟ من 2018 مالیات حکومت من اما من 2019 بازگشت واجد شرایط me — هنگامی که آن را می رسد ؟

عزیز Moneyist,

من ازدواج کرده بود و آیا واجد شرایط برای $1,200 محرک بررسی بر اساس 2018 مالیاتی. من در حال حاضر طلاق گرفته و پرونده من 2019 اظهارنامه مالیاتی به صورت جداگانه. به نظر می رسد که میلیون ها نفر از محرک های پرداخت در حال حاضر رفته است. من است که در آن محرک را بررسی کنید ؟ من همیشه از دریافت یا آن را خیلی دیر شده است ؟

من نمی واجد شرایط زیر 2018 مالیات اما من واجد شرایط زیر 2019 مالیات است. من در زمینه حدود 10 روز پس از سنتی تاریخ تشکیل پرونده تا من از دست رفته دور اول. اگر دور دوم محرک چک را به سرویس درآمد داخلی به من یک بررسی بر اساس 2019 بازگشت ؟

Shaquanna

اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله’

عزیز Shaquanna,

خود تاثیر اقتصادی پرداخت شده است به طور موثر پیشرفت در یک سال 2020 اعتبار مالیاتی بنابراین شما باید دریافت یک محرک پرداخت تا $1,200 اما آن را نمی خواهد می رسند تا سال آینده متاسفانه. برخی از 130 میلیون چک در حال حاضر فرستاده شده و میلیون ها نفر بیشتر مردم در حال انتظار خود را چک. IRS ارسال خواهد شد $1,200 پرداخت به افراد با تنظیم ناخالص درآمد سالانه زیر $75,000 و $2,400 برای ازدواج, ارتباط جنسی, پر کردن مالیات به طور مشترک که درآمد زیر $150,000.

‘مالیات دهندگان واجد شرایط که کوچکتر از حد انتظار تاثیر اقتصادی پرداخت ممکن است واجد شرایط برای دریافت مبلغ اضافی در اوایل سال آینده.’

— سرویس درآمد داخلی هدایت

“در بسیاری از موارد مالیات دهندگان واجد شرایط که کوچکتر از حد انتظار تاثیر اقتصادی پرداخت ممکن است واجد شرایط برای دریافت مبلغ اضافی در اوایل سال آینده زمانی که آنها فایل خود را در سال 2020 فدرال مالیات بر درآمد بازگشت” IRS گفت. “EIPs فنی پیش پرداخت جدید موقت اعتبار مالیاتی است که مالیات دهندگان واجد شرایط می تواند ادعای خود را در سال 2020 بازگشت. هر کس باید برای خود ثبت نامه آنها را دریافت توسط ایمیل در عرض چند هفته پس از پرداخت خود را صادر شده است.”

اگر IRS ندارد مالیات دهندگان مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات در فایل به آژانس چک ایمیل اما کسانی که چک از طریق پست پس از یک مهلت چهارشنبه گذشته می رسند با اواخر ماه مه در اولین آژانس گفت. شما می توانید ارائه خود را به حساب بانکی و اطلاعات آدرس از طریق نمایندگان پیگیری ابزار “من پرداخت.” همچنین باید به شما بگویم اگر IRS نیاز بیشتر بانک-اطلاعات حساب. داشتن بانک اطلاعات در فایل کمک خواهد کرد که سرعت شخم زدن برای پرداخت سال آینده است.

از دست ندهید:“ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است.” مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

من دریافت صدها ایمیل هر هفته از مردم دریافت کرده اند که خود محرک را بررسی کنید. برخی از آنها ذکر شده به عنوان وابستگان خود به پدر و مادر’ اظهارنامه مالیاتی که قوانین آنها را از دریافت پرداخت در این سال; دیگران انجام واجد شرایط و در عین حال تعجب که چرا آنها را دریافت نمی پرداخت. اگر IRS ندارد خود را به حساب بانکی اطلاعات در فایل به احتمال زیاد دیگر. حدود 14 میلیون آمریکایی ندارد و حساب های بانکی و یا 6.5 درصد از خانواده های ایالات متحده.

همچنین ببینید: من شوهر سابق را $1,200 محرک بررسی از آنجا که ما در زمینه های مشترک مالیات در سال 2018 است. من باید به او پول بدهد و یا بازگشت آن به IRS ؟

وضعیت مهاجرت نیز نقش دارد. دولت پرداخت شهروندان آمریکایی و برخی از شهروندان غیر آمریکایی از جمله “قانونی اقامت دائم” و یا سبز-دارندگان کارت با توجه به IRS. ازدواج به سبز-دارنده کارت لزوما به معنای دوم محرک بررسی وکلا می گویند. دیگران را به حال خود محرک چک هانه به دلیل عدم پرداخت کودک-پشتیبانی پرداخت. اگر شما پشت در وام های دانشجویی, اما, است که نمی خواهد شما را تحت تاثیر پرداخت.

این Moneyist: پسر من است ماندن من در عین حال من از نظر مالی غیر مسئولانه شوهر سابق خود را دریافت کرد $500 محرک را بررسی کنید. من ex راست نگه داشتن آن ؟

کاخ سفید این است که خانههای گلی خالی دور دوم پرداخت دو ارشد مقامات اداری گفت: CNBC شنبه CMCS, +0.32% CMCSA, +0.44%. کاخ سفید با انتشار بیانیه ای در پاسخ به این گزارش: “به عنوان رئیس جمهور تهمت است گفت: ما در حال رفتن به اطمینان حاصل شود که ما مراقبت از همه آمریکایی ها به طوری که ما از ظهور این چالش سالم تر و قوی تر و با رفاه اقتصادی است که چرا کاخ سفید متمرکز pro-رشد طبقه متوسط مالیاتی و نظارتی امداد.”

تبریک شروع یک زندگی جدید Shaquanna. من آرزو می کنم شما سالم و شاد و امن 2020.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]. می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +1.96% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>