حاشیه: رئیس جمهور تهمت هشدار می دهد که خود را از 401(k) می تواند 'متلاشی شده و ناپدید می شوند" اگر او از دست می دهد 2020 انتخابات

چگونه است که خود را 401(k) انجام شده است ؟ با سهام فن آوری پیشرو پیشبرد نزدک کامپوزیت COMP +1.93% فقط شکست را

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

چگونه است که خود را 401(k) انجام شده است ؟

با سهام فن آوری پیشرو پیشبرد نزدک کامپوزیت COMP +1.93% فقط شکست را به قلمرو ناشناخته. تسلا TSLA, +9.72% در زمان از یک تازه بالا است. بنابراین Netflix NFLX, +2.96%. و آمازون AMZN, +4.08% رسیده 3000 $برای اولین بار.

هر چه وضعیت فعلی حساب بازنشستگی — اگر شما در واقع یک رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر در دوشنبه هشدار داد که هر گونه سود شما ممکن است می تواند با بهره گیری از "متلاشی و ناپدید می شوند" در عجله بسر می رسانید اگر او برنده نیست چهار سال دیگر در کاخ سفید:

آیا این درست است ؟ باید سرمایه گذاران می ترسم به رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن?

با توجه به استراتژیست در JPMorgan Chase & Co. JPM, +1.19% که می گویند که یک پیروزی برای معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در حال حاضر جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال های اخیر ملی, نظر سنجی خواهد بود "خنثی به اندکی مثبت" برای سهام.

"با توجه به ضعف اقتصادی و کسب و کار بهبود و رشد شغلی هستند به احتمال زیاد به ترتیب اولویت بیش از سیاست های است که می تواند تعدیل رشد اقتصادی و شاید حتی به خطر اندازد مورد نظر 2022 midterm نتیجه انتخابات" تیم گفت: در توجه داشته باشید. "بیشتر و بیشتر رویکرد دیپلماتیک داخلی/سیاست خارجی به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه کاهش نوسانات سهام و خطر پرمیا."

آن را نمیگیرد طولانی برای "من 401(k)" به صعود توییتر لیست موضوعات روند که در آن مفهوم کلی است که رای دهندگان بیشتر در ذهن خود از اندازه پس انداز بازنشستگی:

پس از آن وجود دارد اجتناب ناپذیر مقایسه:

به طور خلاصه:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن