حاشیه: کلرادو خاموش رستوران که گفته مشتریان: اگر شما ترس برای شکستن اجتماعی-فاصله, قوانین, لازم نیست وارد

C&C قهوه و آشپزخانه تا به حال به اندازه کافی از تمام coronavirus محدودیت و از طریق توییتر TWTR, -0.80% خوراک اجازه دهید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می دانم که آن را در مورد به عمل آورند:

دقیقا چه آن را به معنای موضع?

قلعه سنگ Colo., فروشگاه افتتاح شد درهای خود را برای روز مادر در مخالفت با دولت را التیام منظور محدود کردن رستوران ها به بایگانی اطلاعات و تحویل تنها.

و مردم پاسخ داد. لطفا این کلیپ که مشاهده شده است بیش از 4 میلیون بار:

بسیار اجتماعی فاصله.

جمعیت این نبود کار برای حداقل یک مشتری که نام آن را “باور نکردنی” و با توجه به دنور پست شکایت با Tri-County Health Department.

“من حتی رفتن به خوردن مواد غذایی و حتی اگر من تا به حال آن را بدست” گفت: نیک Whitehill که وجود دارد برای یک منظقه وانت سفارش. “من راه می رفت در زمان تصویر و تبدیل مناسب در اطراف.”

او تنها کسی نیست که در نظر گرفتن موضوع رستوران تصمیم به رها سازد ، در اینجا یک صدای جیر جیر از کریس Fuselier صاحب دنور بلیک خیابان میخانه:

دفتر فرماندار با صدور بیانیه ای روز شنبه در محکومیت حرکت می کند.

“این رستوران نه تنها قانون شکنی آنها به خطر انداختن زندگی خود را, کارکنان, مشتریان و جامعه گفت:” معاون دبیر مطبوعاتی شلبی Wieman.

C&C قهوه و صاحب مارس Arellano گفت که KDVR که برخی از 500 نفر نشان داد تا در طول روز توضیح داد: حرکت در یک Facebook FB +0.39% پست گفت: این رستوران خواهد بیرون رفتن از کسب و کار اگر او شروع به در آوردن مشتریان.

“ما پس از پشت سر او گفت:” در یک نظر. “ما پیروی برای دو ماه. ما نمی توانیم آن را در $200/فروش روز وقتی 2, کارکنان, هزینه 250 دلار نیست شمارش, مواد غذایی, هزینه آب و برق و اجاره.”

اگر نشانه ورود به رستوران است که هر نشانه مشتریان می دانستند آنچه را که آنها را به گرفتن بودند.

“توجه: آزادی ما پایان ندارد که در آن ترس خود را آغاز می شود” پیام خوش آمد می خواند. “اگر شما می ترسند به عرض 6 پا از شخص دیگری نیست وارد این کسب و کار!”

آیا شما آماده برای بازگشت به ناهار خوری مانند قبل از coronavirus روز ؟

به روز رسانی: مقامات بهداشتی دولت تعطیل رستوران شنبه به مدت حداقل 30 روز دنور پست گزارش با رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس خواستار آن است که یک “فوری خطر سلامت.”

“اگر دولت نمی عمل می کنند و بیشتر کسب و کار به دنبال کت و شلوار, آن در نزدیکی تضمین می کنند که مردم از دست دادن زندگی خود را و آن را بیشتر به تاخیر افتتاح مشروع کسب و کار” پلیس گفت:.

.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>