این جت متعلق به لایحه Belichick تام بردی برای یک روز جادویی

جت بودند ظاهرا در حال اجرا را به وزوز دیدم رو رقیب که تا به حال خجالت آنها فقط شش هفته پیش و MVP لیگ را در خود ساختمان است.

آنها شکست سنگین انتظار برای دریافت از طریق اجرای دوباره توسط 14-2 پرستان که آنها را نابود 45-3 در انگلستان در دسامبر. 6 و تا به حال برنده هشت مستقیم بازی.

“ما نمی سعی کنید به عقب نگاه کنید و سعی کنید به مبارزه با تاریخچه” گیرنده گسترده جریکو Cotchery گفت: پس از Jan. 16, 2011 AFC بخشی دور حذفی مسابقه. “ما بازی در آن لحظه. که آنچه در آن همه چیز در مورد امروز — ساخت امروز روز ما است.”

قطعا آن بود خود را روز یکی از بهترین روز در تاریخ حق رای دادن.

یک هفته پس از پایان Peyton منینگ فصل چشمگیر نهایی-دقیقه باز گشت جت همین به تام بردی خیره کننده بالا-کشت میهن پرستان 28-21 به حرکت به این بازی مسابقات قهرمانی آسیا — که در آن دیدار با بن Roethlisberger و استیلرز — برای سال دوم در یک ردیف.

“شاید هر کس دیگری هرگز معتقد بودند اما ما اعتقاد” بزرگ صحبت مربی رکس رایان گفت. “ما در حال حرکت در. همان قدیمی جت بازگشت به مسابقات قهرمانی آسیا. تنها تفاوت این است که این بار ما قصد داریم در برد.”

Mark Sanchez celebrates with Braylon Edwards
علامت سانچز جشن با Braylon ادواردزPaul J. Bereswill

دوم-سال کارفرمایی به عنوان سانچز درخشان بود تکمیل 16-از-25 برای 194 متری و سه زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد به new to hr هولمز Braylon ادواردز و LaDainian تاملینسون. او outplayed بردی بود که برداشت بار اول خود را رهگیری پس از هفته 6 از فصل به طور منظم — و اخراج پنج بار دو بار توسط شان الیس.

در اوایل آن آشکار بود این بود که پخش از دسامبر. 6 فوران چاه نفت. Linebacker دیویس هریس برداشت بردی در Patriots برای اولین بار در اختیار داشتن و جت led 14-3 در حاصل کار دو تیم پس از سانچز 15-حیاط به ثمر رساند اعتصاب به ادواردز با 33 ثانیه به سمت چپ در سه ماهه دوم. دو تیم داد و ستد نمرات و میهن پرستان را در 21-14 پس از 35 سال Shayne گراهام هدف فیلد 2:00 باقی مانده است. اما جت بهبود خارج نشده و پا زدن و Shonn سبز سرد آن را با یک 16-حیاط touchdown اجرا قرار دادن توپ بر روی زمین و استفاده از آن به عنوان یک بالش به عنوان یک راه از گفتن شب بخیر به میهن پرستان’ فصل است.

پیروزی پوش ضعیف از زباله-بحث بین دو طرف است. میهن پرستان گیرنده وس Welker benched شد برای بازی اول در اختیار داشتن به احتمال زیاد برای ظریف حفاری در رایان. در کنفرانس مطبوعاتی خود در روز پنج شنبه Welker ساخته شده از چندین منابع به پا گفته می شود که یک راه تمسخر رایان و پا, طلسم, گزارش گردان در اطراف او و همسرش.

A dejected Bill Belichick walks off the field
یک نژند لایحه Belichick پیاده کردن زمینهAP

که پس از Ryan به نام آن شخصی matchup بین او و همتای خود لایحه Belichick که صرفا خندید پیشنهاد. جت cornerback آنتونیو Cromartie به نام بردی یک “سوراخ.”

“هر کسی می تواند اعتماد به نفس و سخت زمانی که شما برنده شدن” linebacker بارت اسکات گفت. “چه نوع شخصیت شما را هنگامی که شما پشت ؟ چه نوع شخصیت شما وقتی که دیگر تیم بازدید شما به صورت ؟ ببینید ما می توانیم آن را, اما ما می توانیم آن را.”

پس از پیروزی اسکات درو عناوین شدید در میدان مصاحبه با ESPN Sal Paolantonio زمانی که او با عصبانیت barked: “نمی توانید صبر کنید” در مورد جلسه استیلرز در کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان بازی.

جت نمی ضرب و شتم پیتسبورگ سقوط 24-19 پس از حفر زود بزرگ سوراخ, اما حافظه که خطر ناک روز در برابر پرستان – حق رای دادن آخرین حذفی پیروزی – زندگی می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de