فدرال رزرو: اگر آمریکا نمی تواند حل عمومی مسائل مربوط به سلامت وجود دارد محدودیتی در آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای کمک به Rosengren می گوید در MarketWatch مصاحبه

فدرال رزرو ابزار برای انجام بسیاری از چیزها اما نمی تواند حل عمومی-بهداشت و درمان مشکلات ناشی از کروناویروس گف

توسط NEWSAMINS در 31 اردیبهشت 1399

فدرال رزرو ابزار برای انجام بسیاری از چیزها اما نمی تواند حل عمومی-بهداشت و درمان مشکلات ناشی از کروناویروس گفت: رئیس فدرال رزرو بوستون اریک Rosengren در مصاحبه با MarketWatch در روز سه شنبه.

"ما قصد داریم به عقب بر گردیم به اشتغال کامل تا زمانی که ما نیز در یک وضعیت که در آن بهداشت عمومی مشکل می شود کمتر از یک موضوع برای کارکنان و مصرف کنندگان" Rosengren گفت.

"اگر ما نمی تواند بهداشت عمومی سمت راست وجود دارد محدود به چقدر ما در حال رفتن به قادر به انجام برای حل این مشکل" او گفت:.

بوستون رئیس فدرال رزرو گفت: این خبر خوبی است که در حال حاضر در موقعیت برای باز کردن. اما او گفت این بود که پایان بحران است.

تنها راهی است که رستوران ها و شرکت های هواپیمایی و کسب و کارهای دیگر می خواهید به موفقیت این است که اگر مشتریان احساس راحتی آمدن.

"این رفتن به یک چالش کشیدن مدل به عنوان طولانی به عنوان جامعه گسترش ادامه" Rosengren گفت.

"کشورهایی که قادر به متوقف کردن جامعه گسترش و بازگشت به تماس-پیگیری افرادی که آلوده می شوند در حال رفتن به بسیار موفقیت بیشتر تشویق مردم برای رفتن به میله, رستوران ها و انواع دیگری از خدمات که نیاز به تعامل بیشتری," او گفت:.

در یک سخنرانی در اوایل سه شنبه Rosengren گفت: او فکر کرد که نرخ بیکاری هنوز هم در دو رقمی سطوح در پایان سال است.

"اگر 20% از نیروی کار در بازار خرده فروشی و رستوران ها و مردم راحت نیست برای رفتن به فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها پس از آن وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مردم هنوز هم به دنبال شغل در پایان این سال," او گفت:.

Rosengren گفت: فدرال رزرو اقدامات برای مبارزه با سرريز از coronavirus همه گیر بر روی اقتصاد احتمالا می شده اند به اندازه کافی اگر ویروس بود دیگر ،

"از آنجا که ما انجام داده اند که جامعه و گسترش است و هنوز هم ادامه دیگر آن طول می کشد بیشتر احتمال دارد ما قصد داریم به تغییرات ساختاری در اقتصاد," او گفت:.

آن را می شود بسیار مهم به منظور محدود کردن آسیب Rosengren گفت. "بنابراین ما در حال تلاش برای محدود کردن آسیب در سمت مالی, اما بهداشت عمومی سمت به احتمالا همچنان بسیار تهاجمی است."

Rosengren گفت: بهبود بیرون آمدن از همه گیر شد و به احتمال زیاد نهفته سطح بدهی بالا نیاز به پرداخت هزینه برای تلاش های امدادی.

"ما صرف ما کسری مالی بسیار قابل ملاحظه ای است. من فکر می کنم آن را مناسب برای انجام این کار. من فکر می کنم در برخی از نقطه ما در حال رفتن به مجبور به پرداخت برخی از بدهی است که ما گرفته ایم ، که به معنی رشد و بیرون آمدن از این است که احتمالا رفتن به نهفته باشد," او گفت:.

سهام ایالات متحده, معیار های بسته پایین تر در روز سه شنبه. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.58% بسته 390 امتیاز عمدتا در آخرین ساعت معاملات پس از گزارش شک و تردید در COVID-19 کانديد واکسن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن