از Facebook ad تحریم می تواند پرداخت برای شرکت های بیش از تبلیغات در Facebook

تبلیغ که در حال حاضر به دنبال اصلاح میلیون ها نفر در هزینه با توجه به COVID-19 همه گیر ممکن است دریافت یک هدیه در زمان تحریم Facebook, Inc.: بهتر افزایش برای مارک های خود را از یک آگهی ممکن است ارائه و بدون پرداخت هر چیزی.

صدها نفر از تبلیغات را علنا اعلام کرد که آنها در حال توقف تبلیغات خرید از Facebook FB +3.52% در اعتراض برچسب #StopHateForProfit که راه اندازی پنج شنبه و با تمرکز بر شرکت ناتوانی به درستی مهار نژادپرستانه و خشونت آمیز محتوا و همچنین اطلاعات غلط. تبلیغات کارشناسان می گویند کسانی که تصمیم گیری های نه چندان غم انگیز, هر چند — تحریم Facebook بدیهی است که بیشتر مقرون به صرفه تر از پرداخت برای تبلیغات آنها دریافت, رایگان, رسانه های تبلیغاتی و درخواست تجدید نظر به لحاظ اجتماعی-مصرف کنندگان آگاه است.

“با کشیدن تبلیغات آنها صرفه جویی در هزینه و کم خطر بیانیه ای که نتایج مثبت در تبلیغات و بازاریابی برای برندها در میان ترکیبات گفت:” جرارد فرانسیس کوربت یک استراتژی ارتباطات مشاور مستقر در دره سیلیکون. “The Facebook تحریم است خطر پایین راه برای مدیران اجرائی را [سیاسی] بیانیه است.”

اجتماعی و اقتصادی ستارگان تراز وسط قرار دارد برای شرکت ها به غرفه پس از سال ها ناآرامی در مورد مطالب در Facebook, Instagram, Twitter, Inc. TWTR, +3.22%, و دیگر شبکه های اجتماعی-رسانه, سیستم عامل, کوربت و دیگران می گویند. Facebook اتحاد ملتهب بازاریابان Facebook کاربران و کارکنان و ضد نفرت گروه برای سال, اما تبلیغ تا حد زیادی گیر با پلت فرم. تلاقی یک بار در یک قرن همه گیر شایع بیکاری و ناآرامی های اجتماعی دیده نمی شود پس از سال 1968 باید روبترقی جنبش در برابر شرکت های بزرگ در راه غیر قابل تصور تنها چند سال پیش می گویند کارشناسان تجاری.

“وجود دارد یک طوفان کامل از مسئولیت شرکت در طول coronavirus و زندگی موضوع و نیاز به شامل هزینه های در طول رکود اقتصادی” جان Marcinuk رئیس بازاریابی در آبی چشمه رسانه ها گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه. “آیا شما صرف یک سکه یا 20 میلیون دلار در یک پلت فرم اگر شما ایستاده و به در حال حاضر زمان برای انجام آن است.”

همچنین نگاه کنید به: پس از سالها بحث شرکت های فن آوری به نظر می رسد به گرفتن جدی در مورد تنوع تلاش

Facebook کار کرده feverishly در پشت صحنه. مدیران شرکت برگزار شد حداقل دو جلسه با تبلیغ شنبه, با توجه به گزارش رویترز که ذکر سه افرادي در تماس و اجرایی مارک زوکربرگ برنامه ریزی شده یکی دیگر از تماس با تحریم سازمان روز سه شنبه.

“ما به طور منظم تعامل با گوش دادن و یادگیری از رهبران حقوق مدني و سازمان ها. هفته گذشته به ما رسیده به NAACP, ADL و رنگ را تغییر دهید و پیشنهاد یک جلسه با ما COO و CPO چرا که آنها ساخته شده ایم محصول خاص درخواست” یک Facebook سخنگو گفت: در یک ایمیل. “آنها خواسته در مورد داشتن علامت در این نشست و ما پس از تایید که علامت این است که قادر به پیوستن به. ما در حال انتظار برای شنیدن و نگاه کردن به جلو به این فرصت را به ادامه گفت و گو است.”

در طولانی Facebook پست جمعه زوکربرگ در پاسخ ارتکاب به حذف محتوا که “تحریک به خشونت” و یا سرکوب رای گیری “بدون توجه به جایی که آن را از می آید” — از جمله از سیاستمداران مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. روز دوشنبه Facebook رسما ممنوع برخی از گروه های مرتبط با رادیکال “boogaloo” جنبش پس از یک عضو متهم شد که با استفاده از Facebook پلت فرم برای سازماندهی ممکن است در اثر تیراندازی یک افسر فدرال در کالیفرنیا. و در اواخر سه شنبه زوکربرگ توافق برای دیدار با تحریم, سازمان, شرکت, سخنگوی تایید به MarketWatch.

“ما ممکن است هرگز قادر به جلوگیری از نفرت از ظاهر شدن در Facebook به طور کامل, اما ما در حال گرفتن بهتر در متوقف کردن آن را در همه زمان ها” نیک کلگ Facebook معاون رئیس جمهور از امور جهانی/ارتباطات توییتی در روز چهارشنبه.

برای اطلاعات بیشتر: Facebook معکوس سیاست به عنوان تبلیغ تحریم می فرستد سهام پایین

کسانی که حرکت نمی کند جریان تبلیغ علنا اعلام آنها را صرف از Facebook و خواص آن. در تمام حدود 400 شرکت در سراسر جهان تا به حال به عضویت این ممنوعیت که از صبح روز سه شنبه و نزدیک به یک سوم از تبلیغ کنندگان با توجه به پیوستن به یک ماه تحریم Facebook و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی بر اساس یک نظرسنجی توسط فدراسیون جهانی تبلیغ 58 اعضای شرکت که تجمعی سالانه هزینه تبلیغات است $92 میلیارد دلار است.

شرکت مایکروسافت MSFT, +0.36%, PepsiCo, Inc. پپ, +0.46%, شرکت موتور فورد. F -1.72%, استارباکس Corp. SBUX, +0.76%, کوکا کولا شرکت. KO, +1.05%, Verizon Communications Inc. VZ -0.73%,
SAP SAP +0.02%, و یونیلور UL +0.54% در میان بالا مشخصات نام به آمار قابل تامل در تبلیغات در Facebook.

همچنین نگاه کنید به: اینجا علامت های تجاری عمده ای که کشیده تبلیغات از Facebook

بسیاری از شرکت ها تا به حال برای عموم افشا در گزارش های درآمدی و تماس های که از آنها انتظار می رود به شماره گیری پشت تبلیغات هزینه در طول گرفتن از COVID-19 بیماری همه گیر. هزینه تبلیغات در سراسر کشور است که انتظار می رود به کاهش 13 ٪ به $207.9 میلیارد دلار بدون احتساب تبلیغات سیاسی با توجه به GroupM یک واحد از WPP. اخیرا در ماه دسامبر WPP شد پیش بینی 4 درصد جهش در سال 2020 است.

در نظر کوکا کولا. قبل از تحریم های نوشابه ساز گزارش 25 درصد رکود در سه ماهه اول حجم فروش و مدیر عامل جیمز Quincey هشدار داد تبلیغات فروشندگان در مارس درآمد تماس که “از آوریل و تا اطلاع ثانوی ما در حال قرار دادن تبلیغات تجاری برای کوکا کولا و همه علامت های تجاری ما در خود نگه دارد.”

Quincey دوشنبه اعلام کرد که کوکا کولا خواهد stop all social-media موارد همراه با هر گونه تبلیغات برای حداقل 30 روز از ژوئیه 1.

“ما را در این زمان به ارزیابی مجدد ما تبلیغات استانداردها و سیاست های برای تعیین اینکه آیا بازنگری مورد نیاز داخلی و چه بیشتر ما باید انتظار از رسانه های اجتماعی ما همکاران به خلاص شدن از شر این سیستم عامل از نفرت و خشونت و محتوای نامناسب. ما اجازه دهید آنها را می دانم که ما انتظار پاسخگویی بیشتر اکشن و شفافیت از آنها” Quincey گفت: در یک پست در نرم نوشیدن وب سایت شرکت.

کوکا کولا نیست پاسخ دادن به یک پیام ایمیل به دنبال نظر.

Unilever صرف بیش از $11.8 میلیون دلار در ایالات متحده در این سال در Facebook با توجه به تجزیه و تحلیل بازاریابی شرکت Pathmatics اما مدیر عامل Unilever آلن Jope متوقف جدید هر عمده تبلیغ محصولات است که در این آثار با توجه به این شرکت در سه ماهه اول درآمد تماس در اوایل ماه مارس. Jope گفت که او بررسی هزینه تبلیغات را به استفاده از ارزان تر نرخ آگهی و “شماره گیری تا مناطق با قوی ROI.”

سازنده کبوتر صابون پیوست تحریم جمعه بیان کرد که با توجه به “قطبی جو در ایالات متحده ما تصمیم گرفته اند که با شروع در حال حاضر از طریق حداقل تا پایان [تقویم] ما را نمی خواهد اجرا تبلیغات تجاری در رسانه های اجتماعی, اخبار سایت, سیستم عامل, Facebook, Instagram, و توییتر در آمریکا”

“این نیست که یک معامله بزرگ برای این شرکت ها [boycotters] به این تصمیم به عنوان قبل از. ما باید به آنها اتفاقی اعتباری” تارا شکار مدیر عامل شرکت DYI بازاریابی پلت فرم Phlywheel گفت MarketWatch. “شرکت در حال پریدن از روی علل اطراف COVID-19 و سیاه زندگی مهم است. در اینجا دیگر به پرش بر روی ارابه موسیقی و بگویم چقدر برای ما مهم است.”

برخی از $1 میلیارد دلار به 1.5 میلیارد دلار تعهدات برای سه ماهه سوم هزینه تبلیغات می شود لغو آگهی خریداران برآورد. پپسی, General Motors Co. GM -0.79% و General Mills, Inc. GIS -1.96%, در میان دیگران نشان داده اند آنها را در نظر بگیرید پله بازگشت هزینه تبلیغات در تقویم سه ماهه سوم با توجه به گزارش وال استریت ژورنال.

جزئیات: دره سیلیکون اقتصاد قوی باقی می ماند 100 روز به پناهگاه در محل سفارش

که ممکن است تاریخ و زمان آخرین طولانی ، اکثر شرکت ها گفته اند این است که دائم ممنوعیت خرید Facebook تبلیغات و برخی از آنها تنها متعهد به قاب زمان مانند یک ماه است.

“بازاریابی رهبران در حال گرفتن یک خطر اقتصادی: آنها باور دارند که آنها در حال به دست آوردن ارزش ويژه برند با هماهنگی خود را بر روی سمت راست از تاریخچه کوتاه مدت تاثیر” جولی جای مدیر ارشد بازاریابی افسر در Allocadia یک مدیریت بودجه و برنامه ریزی استراتژیک پلت گفت MarketWatch. چه خواهد شد به او اضافه شده این است که آیا مارک های چوب با تحریم بیش از یک ماه است.

تکنولوژی سیستم عامل دیده می شود تبلیغ بازگشت پس از موضوع مشابه بر اساس تحریم. سه سال پیش مارک های بزرگ از جمله Verizon, AT&T, Inc. T -0.75%, پپسی و Johnson & Johnson JNJ, +0.21% کشیده میلیون دلار در تبلیغات از یوتیوب در میان ردیف بیش از افراطی محتوا بر روی حروف الفبا, Inc.’s GOOGL, +1.27% GOOG +1.25% ویدئو های پلت فرم. یوتیوب جمع آوری $8.2 میلیارد دلار درآمد تبلیغ در سال 2017 با وجود این تظاهرات در مجموع است که رشد بیش از 35 درصد در سال 2018 و 2019.

همچنین نگاه کنید به: زوکربرگ شد بنا به گزارش صحبت از ساخت حرکت در برابر تهمت

بیش از دو سال پیش زمانی که Facebook در بر داشت خود را گرفتار در آشکار شرم آور در مورد Cambrige Analytica — سیاسی مشاوره که برداشت میلیون ها نفر از Facebook اطلاعات شخصی کاربران بدون رضایت خود را به عمدتا استفاده می شود برای تبلیغات سیاسی — تهدید به تحریم در میان بازاریابان تا حد زیادی fizzled. Unilever و Procter & Gamble Co. PG +0.25% ابراز اعتراض اما گیر با Facebook.

موزیلا Corp. نیست. این ساز از مرورگر فایرفاکس اولین مصرف کننده محصول شرکت به جلو و تمام تبلیغات از Facebook 18 ماه پیش و نه پس از بازگشت.

“ما متوقف شد و سپس از آنجا که ما اعتقاد خود را در پاسخ به کمبریج Analytica رسوایی کافی بود و این که سیاست ها و روش ها است که منجر به رسوایی نشان داد که Facebook نبود در نظر گرفتن مراقبت کافی برای حفاظت از داده های شخصی مردم در پلت فرم خود” موزیلا موقت CMO مری الن Muckerman در بیانیه ای گفت به MarketWatch. “به عنوان یک نتیجه, ما نه تنها متوقف تبلیغات ما صرف, اما ما متوقف شد و با استفاده از Facebook برای ترویج موزیلا یا فایرفاکس. مانند شرکت های دیگر در حال حاضر ما در پیدا کردن آنچه Facebook در حال انجام است در این لحظه می تواند مشکل ساز نیز هست. جلوگیری از هر گونه تغییرات قابل توجهی در اعمال خود ما هیچ برنامه ای برای از سرگیری ما تبلیغات در Facebook.”

“من صمیمانه امیدواریم که که آنها [Facebook آگهی boycotters] فکر می کنم زمانی که آنها در نظر بازگشت به Facebook, آیا باید آن را به عنوان در غالب برنامه های خود را به عنوان قبل از” شکار گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de