اضافی 600 دلار آمریکایی دریافت مزایای بیکاری در هفته به پایان می رسد در ماه آینده — در اینجا چیزی است که قانونگذاران پیشنهاد به جای آن

آمریکایی ها که گذاشته شده از شغل خود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس شده اند قادر به جمع آوری اضافی 600 دلا

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

آمریکایی ها که گذاشته شده از شغل خود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس شده اند قادر به جمع آوری اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری در بالا از آنچه آنها از خود دولت است. که فوق العاده تسکین بخشی از 2.2 تریلیون دلار بسته محرک شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند.

اما در ماه آینده اگر نتی به عمل آمریکایی ها که در حال از کار را ببینید که 600 دلار در هفته ناپدید می شوند از بیکاری در چک.

این مکمل 600 دلار آمریکایی دریافت شده است بحث برانگیز به خصوص با توجه به این که دو سوم از گذاشته شدن کارگران دریافت پول بیشتر از مزایای بیکاری از آنها از شغل خود. اما در همان زمان طرفداران اضافی $600 می گویند که کاهش این مزایا می تواند هزینه های این کشور حتی بیشتر از شغل.

به عنوان نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن دور جدیدی از بودجه محرک وجود دارد سه طرح در جدول چگونه به جای اضافی $600 دو که اجازه می دهد مردم آمریکا بیکار برای دریافت وجوه اضافی در بالای دولت مزایای بیکاری. اما یک تماس برای تنها مخالف — بازگشت-به-کار پاداش.

گسترش مکمل 600 دلار از طریق Jan 2021

" اگر این مزایا تمدید از طریق ژانویه 2021 پنج نفر از هر شش گیرندگان را بیشتر دریافت سود از آنها را از کار کسانی که شش ماه با توجه به دفتر بودجه کنگره. "

ماه گذشته دموکراتیک-اجرای خانه گذشت 3 تریلیون HEROS عمل می کنند که می, میان چیزهای دیگر, گسترش اضافی $600 فدرال بیکاری ژانویه 2021.

این دفتر بودجه کنگره در بر داشت که اگر این منافع تمدید شد از طریق ژانویه 2021 حدود پنج نفر از هر شش گیرندگان را بیشتر دریافت سود از آنها را از کار کسانی که شش ماه است.

"اگر سود 600 $در هر هفته تمدید شد, کمتر از یک در سی گیرندگان را دریافت مزایای — به طور کلی حداکثر مقدار خود دولت است که کمتر از 50 درصد پتانسیل خود را به درآمد" CBO گزارش.

برخی استدلال کرده اند کسانی که مزایای سخاوتمندانه خواهد شد نگه داشتن مردم از به دنبال شغل جدید. اما گسترش $600 بیکاری معنی است که آمریکایی ها می خواهد پول بیشتری برای خرج کردن در فروشگاه ها و است که می تواند در نهایت منجر به کاهش بیکاری هایدی Shierholz یک اقتصاددان در موسسه سیاست اقتصادی چپ متمایل فکر می کنم تانک مستقر در واشنگتن دی سی گفت.

"این درست نیست که وجود یک استخر از شغل وجود دارد که مردم را پر کنید اگر آنها نبودند دریافت مزایای بیکاری," او گفت:.

مربوط به: 'ما در حال صرفه جویی در هر پنی ما می توانیم': آنچه در زندگی می تواند شبیه به این 66 سال زمانی که او از دست می دهد تمام مزایای بیکاری در ماه آینده

برای هر دلار صرف بیمه بیکاری وجود دارد چند اثر منجر به یک 1.64 افزایش در تولید ناخالص داخلی با توجه به سال 2008 مطالعه منتشر شده توسط مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل MCO, +3.36%. در ضمن برای هر دلار صرف شده در پروژه های زیربنایی تولید ناخالص داخلی ایالات متحده می تواند انتظار می رود به افزایش چند 1.59.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در ماه گذشته که HEROS عمل "می خواند مانند مجلس جا به جا با هم تصادفی ایده هایی از لیبرال ترین اعضا و سیلی کلمه "کوروناویروس" در بالای آن است." او همچنین با اشاره به آن به عنوان یک دموکرات "wish list."

اما مجلس نانسی پلوسی هفته گذشته گفت که او فکر می کند جمهوری خواهان مجلس سنا را "گرفتن جرقه" و "تن خود را در حال تغییر است."

یک مقیاس کشویی از مزایای بیکاری به دولت نرخ بیکاری

بر خلاف HEROS عمل یکی از دموکراتیک پیشنهاد که دارای دو مجلس مقننه خواستار حمایت های بیشتر برای مزایای بیکاری هستند که وابسته به دولت نرخ بیکاری.

پیشنهاد شناخته شده به عنوان کارگر امداد و امنیت عمل خواهد اجازه می دهد آمریکایی ها به ادامه دریافت اضافی 600 دلار سود به عنوان ملی اضطراری و یا اضطراری دولت برای COVID-19 در اثر است. پس از ملی و یا دولت در اورژانس خاتمه یافته است, بیکاری آمریکایی ها را دریافت مزایای خود را بر اساس دولت بیکاری در سطح.

" "ما همچنان به فشار برای گنجاندن اتوماتیک, تثبیت کننده در تسکین قانون و من احساس می کنم آن است که یک اولویت بالا به دلیل آن کمک خواهد کرد برای جلوگیری از برخی از انسداد سیاسی است که بی ارزش طولانی مدت رکود بزرگ.' "

— تشکر. دان بیر ویرجینیا از حزب دموکرات و حامی کارگر امداد و امنیتی عمل می کنند

برای مثال در کشورهای که در آن کل نرخ بیکاری کمتر از 7.5 درصد بیکاران آمریکایی ها خواهد بود واجد شرایط برای دریافت 350 دلار در هفته مزایای بالای دولت مزایای بیکاری. پس از 13 هفته و اگر آنها هنوز هم بیکار آنها را دریافت اضافی $200 در هفته است.

"هدف از کارگر امداد و امنیت عمل است که برای جلوگیری از بن بست سیاسی از تداخل با تلاش های امدادی با بستن حمایت مالی برای کارگران به بهداشت عمومی و شرایط اقتصادی" گفت: Rep. دان بیر ویرجینیا از حزب دموکرات که حامی این لایحه و معاون رئیس مشترک کمیته اقتصادی.

" 'مزایای بیکاری باید همیشه ثابت به شرایط اقتصادی است.' "

— میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه

"ما همچنان به فشار برای گنجاندن اتوماتیک, تثبیت کننده در تسکین قانون و من احساس می کنم آن است که یک اولویت بالا به دلیل آن کمک خواهد کرد برای جلوگیری از برخی از انسداد سیاسی است که بی ارزش طولانی مدت رکود بزرگ."

این طرح منطقی ترین گفت میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه یک سازمان حمایت متمرکز بر حقوق کارگران.

"مزایای بیکاری باید همیشه ثابت به شرایط اقتصادی," او گفت:. هنگامی که مراقبت با تصویب قانون در ماه مارس اثرات اقتصادی از کوروناویروس "به نظر نمی رسد مانند آن را به عنوان طولانی به عنوان آن می شود و یا به عنوان بد آن را به عنوان است." به طوری که در آن زمان به نظر می رسید مناسب برای ارائه اضافی $600 طریق جولای. اما حتی اگر 2.5 میلیون نفر از کارگران رفت و برگشت به کار در ماه گذشته بیش از 21 میلیون آمریکایی از کار هستند که نشانه آن است که پشتیبانی های اضافی مورد نیاز است همیشه گفت.

همچنین ببینید: برخی از آمریکایی ها که گذاشته در حال رفتن به کار در اینجا است که بخش rehiring

سابق رئیس فدرال رزرو بن برنانکه و جانت یلن همچنین پشتیبانی Beyer پیشنهاد.

"چنین رویکردی ارائه کمک به سرعت و به طور خودکار به عنوان مورد نیاز بدون کنگره نیاز به عمل می کنند و به همین ترتیب باد کردن اضافی و کمک به بهبود شرایط," برنانکه گفت. "این رویکرد نه تنها کمک به بیکاران در راه به موقع آن نیز تمایل به ایجاد ثبات در اقتصاد گسترده تر با افزایش قدرت خرید در زمان بیکاری بالا است."

"این ضروری است برای حمایت از بهبود اقتصادی" یلن گفت. "کارگر امداد و امنیت عمل مهم است زیرا آن را تضمین می کند که مراقبت در عمل مهم مزایای بیکاری را در محل باقی می ماند با این حال زمانی آنها مورد نیاز است."

بازگشت به جایزه

جدید ترین نرخ بیکاری گزارش شد جای تعجب مثبت و نشان داد که 2.5 میلیون آمریکایی رفته بود بازگشت به کار نشانه آن است که وجود دارد بیشتر فرصت های شغلی به عنوان متحده بازگشایی بخش از اقتصاد است. گسترش $600 سود بارگیری در جولای گذشته خواهد بازدارنده آمریکایی از بازگشت به کار در صورتی که دریافت پول بیشتر از بیکار باقی مانده می گوید: سن. راب پورتمن یک جمهوری خواه از اوهایو.

او پیشنهاد بازگشت به کار جایزه که ارائه اضافی $450 در هفته برای آمریکایی ها که بازگشت به کار.

"نه تنها بازگشت به کار پاداش پیشنهاد سیاست های مناسب در نظر incentivizing مردم با خیال راحت به بازگشت به کار و اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی, اما آن را نیز می تواند به نفع مالیات دهندگان آمریکایی از طریق قابل توجهی صرفه جویی در هزینه در مقایسه با زمان پول ما هزینه های مراقبت قانون مزایای بیکاری" پورتمن در بیانیه ای گفت به MarketWatch.

" "ما نیاز به مطمئن شوید که هیچ مالی بازدارنده برای این افراد برای بازگشت به نیروی کار زمانی که این شغل در دسترس به آنها را دوباره.' "

— سن. راب پورتمن یک جمهوری خواه از اوهایو

"حرکت رو به جلو بسیار مهم است که ما یک نیروی کار که آماده به گام به شغل قدیمی خود را و یا به تازگی مشاغل موجود در حال حاضر که اقتصاد با خیال راحت بازگشایی مجدد" پورتمن گفت: قبلا.

"با توجه به اینکه بیش از 15 میلیون بیکار آمریکایی ها طبقه بندی شده به عنوان "موقت اخراج" ما نیاز به مطمئن شوید که هیچ مالی بازدارنده برای این افراد برای بازگشت به نیروی کار زمانی که این شغل در دسترس به آنها را دوباره."

شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow گفت که برگ برنده دولت است که به دنبال "دقت" در پورتمن پیشنهاد که پورتمن گفت که او قصد دارد به معرفی بیشتر به طور رسمی این هفته است.

بیر گفت: این پیشنهاد "ذاتا misunderstands علت ریشه بیکاری: کشنده گیر و نیز نتواند به نگاه به آینده به بلندی تقاضا بحران خواهد شد که سوخت با دور جدید کاهش شغل."

بازگشت-به-کار پاداش می تواند تا پایان incentivizing مردم را به "اشتباه مشاغل" همیشه گفت. "مردم را اولین کار آنها," او گفت که می تواند به معنای حل و فصل برای یک شغل می پردازد که کمتر یا یکی که برای آنها overqualified.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب