مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk اعطا سهام به ارزش بیش از 700 میلیون دلار به عنوان خودروسازی بازدید اهداف

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk واجد شرایط برای جبران خسارت بسته به ارزش حدود $770 میلیون دلار پس از وسیله نقلیه الکتریکی شرکت آمار اهداف خاصی را منعکس رشد سریع آن در سال های اخیر است.

تسلا تایید در یک پرونده است که آن را اعطا مشک اولین tranche از جبران خسارت بسته به تصویب رسید و در سال 2018 است. بسته روابط همه مشک پرداخت غرامت به عملکرد مالی شرکت. او نمی دریافت حقوق و دستمزد.

این شرکت گفت که او تا به حال موفق به دریافت حق خرید در مورد 1.688 میلیون سهم از سهام تسلا در یک قیمت از $350.02 است که در آن سهام معامله شد که جبران بسته شد.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا مشک بود و در عین حال اعمال گزینه های خود را که خواهد بود به ارزش حدود $770 میلیون بر اساس در روز پنج شنبه بسته شدن قیمت از $805.81.

تسلا قیمت سهام به بیش از چهار برابر بیش از 12 ماه گذشته و بیش از دو برابر شده پس از پرداخت خود را بسته اعلام شد.

او نیاز به نگه داشتن سهام حداقل به مدت پنج سال با توجه به پر کردن.

ارزان تر خودرو: تسلا دادن به $5K کاهش قیمت اما مدل S و مدل X نمی خواهد که رایگان سوپر کنه

J. C. Penney بسته شدن فروشگاه فروش: 242 دائمی فروشگاه تعطیلی برنامه ریزی شده در ورشکستگی

موارد ورشکستگی فروشگاه بسته شدن شمع: Coronavirus ویران کردن برای J. C. Penney هرتز دیگران

مشک متعلق به 20.8 درصد از تسلا به عنوان Dec. 31 یک سهام به ارزش بیش از 31 میلیارد دلار از پنج شنبه.

او دریافت آخرین گزینه های سهام به دلیل تسلا زمانی حداقل 20 میلیارد دلار سالانه درآمد 100 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بازار و 1.5 میلیارد دلار تعدیل شده سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک.

پرداخت بسته طراحی شده برای پاداش دادن به مشک در طول زمان به عنوان تسلا رشد می کند. آن را ارائه دهها میلیارد دلار غرامت به مشک اگر این شرکت با دستیابی به تمام اهداف مالی از جمله بالاترین هدف در مجموع ارزش بازار $650 میلیارد دلار است. این شرکت به ارزش حدود $149 میلیارد دلار از پنج شنبه.

مشک نیز مدیر عامل شرکت Space Exploration Technologies یا SpaceX که آماده است برای پرواز فضانوردان ناسا در یکی از آن راکت به ایستگاه فضایی بین المللی در روز شنبه در یک نقطه عطف موفقیت برای این شرکت است. SpaceX است نه عموم معامله است و بنابراین لازم نیست به گزارش اجرایی جبران.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار ناتان Bomey در توییتر @NathanBomey.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>