به ما بگویید هنگامی که و که در آن’ تغییر همه چیز را در MLB مذاکرات

تنها راب مانفرد صحبت می کنند به مقدار گرما او احساس, از سولفات او جذب می شود و از ضرورت است که loomed بیش از او را به عنوان او سفر به آریزونا برای دیدار با همتای خود تونی کلارک در تلاش برای احیای اغماء 2020 راه اندازی مجدد شد.

لعنت گرچه “به ما بگویید که” تا به حال به لرزش او را تا در برخی از سطح.

لیگ بیس بال بازیکنان ارتباط مسلما از دست داده و در بیابان پس از مرگ از آن مدیر اجرایی مایکل وینر در سال 2013 در رول است. این بسیج در پی چندین underwhelming ارائه می دهد از مانفرد و توهین آمیز تن-ناشنوا نظرات عمومی توسط سه نفر از صاحبان (از کاردینالز توله و دایاموند) که شکایت کرده است که آنها را به عنوان مقدار پول به عنوان همه ما فرض است. این گالوانیزه آخر هفته گذشته. و در روز سه شنبه آن را کاملا هیجانی, رسانه های اجتماعی خود را با ظریف, سرود حمایت توسط ستاره:

“به ما بگویید که و که در آن.”

“این یک پیام ساده اما حقیقت” یانکی ها مسکن زاک Britton گفت: پست در روز چهارشنبه در یک مصاحبه تلفنی. “هر شخص من شده است در تماس با برای بازی آماده است.”

کلارک وینر جانشین میزبانی Manfred در دولت شنبه و دو مرد یافت مشترک در یک آرایش است که در نهایت فرود آمد بازیکنان خود را سرشکن پرداخت یک موضع که بر روی آنها تا به حال budged پس از این مذاکرات آغاز شد البته در 60 برنامه بازی; بازیکنان می خواهند بیشتر. خواهیم دید در حال حاضر اگر جسارت کلارک می تواند به پیشرفت این نشانه هایی از پیشرفت را به اتمام برسانید.

Tony Clark
تونی کلارکAP

عصر روز شنبه کلارک jolted این آهسته تر-از-ملاس مذاکرات عقب و جلو از ایده های است که کمی در زمینه های مشترک با اعلام طرف او انجام می شود با گفت و گو است. “از آن زمان به عقب بر گردیم به کار” کلارک بیانیه به این نتیجه رسیدند و سپس لمس کردن در مانفرد حق یک جانبه اجرای برنامه تا زمانی که بازیکنان خود را سرشکن حقوق. “به ما بگویید که و که در آن.”

که منجر به مانفرد را شرم آور در مورد چهره جمعه زمانی که او ناودان ترمز خود را در “100 درصد” نذر (یک فصل اتفاق می افتد) فقط پنج روز پس از او از آن ساخته شده و این فرد در نشست روز سه شنبه. در حالی که این شواهد من همیشه نمی تواند به یاد داشته باشید خیلی حمایت عمومی برای بازیکنان در کنار. مانفرد و صاحبان سزاوار برخی از اعتباری که از طریق خود اشتباه و در عین حال که حرکت رسید روز سه شنبه زمانی که بازی را بهترین بازیکن مایک ماهی قزل آلا را بازتوییت کرد کلارک بیانیه را با کلمات کلیدی: “به ما بگویید کی و کجا!!” از دوشنبه شب که صدای جیر جیر دریافت کرده بود بیش از 40,300 را دوست دارد.

به زودی, 2015 لیگ ملی MVP برایس هارپر ترجمه قزل آلا با همان روحیۀ: “به ما بگویید که و که در آن.” سال گذشته NL Rookie of the Year, پیت آلونسو از متس بازتوییت هارپر با یک “به ما بگویید که و که در آن.” جدید یانکی Gerrit کول, بازی بالاترین پرداخت پارچ را بازتوییت کرد تشکیلات خودگردان فلسطینی در بیانیه ای افزود: “به ما بگویید کی و کجا!” چند بازیکن دیگر به دنبال کت و شلوار. شد نادر نوع خوب از سرایت.

“من آن را فقط اتفاق افتاده است به طور طبیعی” کاردینالز مسکن اندرو میلر نوشت: در متن پیام. “اصالت از آن است که چرا این کار را به خوبی و حلقه درست است.”

نویسنده این خط را نمی خواهد اعتبار PA ترجیح می دهند به ویژه بازیکنان و شور و شوق و مانفرد یک کار وکیل تجارت, خنثی به literalness از شعار با اشاره به این که او نیاز به بازیکن زمانی که و که در آن تا زمانی که شرایط خاصی روبرو شد. کمیسر بیشتر از همه می خواهد برای جلوگیری از شکایت توسط بازیکنان که باشگاه ها نمی مذاکره در ایمان خوب است. این تازه ترین پیشنهادی است, مشروط به بازیکنان waiving حق خود را به سرند.

این بازیکن صحبت کرده اند. آنها هنوز توییتی. آنها را تحت فشار قرار دادند در برابر صاحبان به طور موثر تر از هر کسی می تواند پیش بینی کرده اند.

در حال حاضر ما صبر کنید تا ببینید که آیا دو طرف می تواند در کنار فشار متقابل آنها نفرت و در واقع چکش کردن جزئیات یک سال 2020 فصل است. اگر آن اتفاق می افتد, ما اعتباری بازیکنان برای برگزاری نمایشگاه چنین moxie. به عنوان برای باز کردن روز و همه از دیگر خاص ما به شما بگویم زمانی که و که در آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de