تاکو بل می گوید: کارکنان می توانند لباس سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماسک بعد از یک کارگر از کار اخراج شد برای پوشیدن یک

تاکو بل و گفت: این که نمی شود آن را منع کارکنان خود را از پوشیدن سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماسک و همکاری نزدیک با یک اوهایو حق رای دادن پس از یک کارمند سابق می گوید که او از کار اخراج شد برای پوشیدن ماسک حمایت از این جنبش است.

Denzel اسکینر مشترک زنده ویدیو در Facebook ژوئن 8 مورد اخراج شدن از محل در Youngstown Ohio برای امتناع خود را به پرواز یک زندگی مهم است. این ویدئو شروع به رفتن ویروسی پنج شنبه.

“ما معتقدیم سیاه زندگی مهم است. ما نا امید شدند به یادگیری در مورد این حادثه که در محل حامی اوه” تاکو بل در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز. “ما این را بسیار جدی; ما کار کرده اند از نزدیک با ما franchisee است که در عمل این محل برای رسیدگی به این موضوع است.”

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

‘تحریم برای زندگی’: مردم برنامه ریزی برای جلوگیری از هزینه های شرکت های که پشتیبانی نمی BLM

اسکینر می گوید او برای رستوران هشت سال.

“این دیوانه است. همه چون من رو سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماسک که من از دست دادن کار من” اسکینر گفت: در این ویدئو. “ما می توانید هر نوع از ماسک است.”

در این ویدئو یک زن ناشناس گفته می شود که یک مدیر گفت اسکینر که ماسک به حال به دشت و “شما نمی توانید به ارمغان بیاورد و سیاست را در ساختمان است.”

اسکینر پاسخ داد که آن را سیاست است.

“سلام من نمی آوردن سیاست در این است آنچه که من ایستاده برای” اسکینر گفت. “دوست دارم که چگونه است این در نظر گرفته سیاست؟”

فست فود های زنجیره ای گفت: در بیانیه خود به ایالات متحده آمریکا امروز که ارشد شرکت مردم و پدر و مادر-شرکت یام!’s رئیس تنوع و شمول افسر صحبت با اسکینر در هفته گذشته به “عذر خواهی و بحث در مورد وضعیت.”

“هدف ما این است که به ما اطمینان حاصل سیاست های فراگیر و نگه داشتن اعضای تیم ما و مشتریان امن” تاکو بل بیانیه ای گفت:. “در حالی که سیاست های ما در رستوران ها منع نمی اعضای تیم از پوشیدن سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماسک, ما در حال کار برای روشن کردن ماسک ما سیاست بنابراین این اتفاق نمی افتد دوباره.”

هفته گذشته استارباکس گفت: آن اجازه می دهد آن baristas و دیگر کارکنان به لباس سیاه و سفید زندگی می کند ماده تی شرت و پین, معکوس سیاست خود را بر این موضوع است.

کرم گندم تحت بررسی: کرم گندم بسته بندی با آشپز تصویر زیر ‘بازبینی’ پس از عمه Jemima عمو بن news

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net