سریع واکنش بازار به تغذیه ممکن است بیشتر در مورد آنچه در آن انجام نمی, و از آنچه در آن انجام تحلیلگران می گویند

در سطح فدرال رزرو واقعا نمی هر چیزی در یکشنبه بود که انتظار می رود.

فدرال رزرو تغییر نمی کند نرخ بهره — که انتظار می رود به عنوان بانک مرکزی برای برخی از زمان گفت که تمایلی به حرکت به قلمرو منفی. فدرال ریزرو طرح نقطه نشان داد بانک مرکزی نبود برنامه ریزی برای بلند کردن نرخ بهره از طریق 2022.

رئیس جروم پاول گفت: بانک مرکزی نبود حتی “فکر کردن در مورد فکر کردن در مورد” افزایش نرخ بهره. فدرال رزرو همچنین نگهداری آن باند-خرید برنامه بدون تغییر.

در عین حال حرکت در بازار سریع بود. سهام DJIA, -1.03% کاهش یافت و پس از پاول کنفرانس مطبوعاتی و آتی سهام ES00, -2.13% بودند به شدت پایین تر در روز پنج شنبه صبح.

وینسنت Reinhart سابق بانک فدرال رسمی و اقتصاددان ارشد در ملون گفت: وجود دو شگفتی است. برای اولین بار بود که کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو حرکت نمی کند آن دیگر-اجرای ارزیابی واقعی تولید ناخالص داخلی رشد نرخ بیکاری و تعادل واقعی تغذیه-صندوق های رای. پاول را توضیح برای این بود که آن را فقط بیش از حد به زودی به منظور بررسی تاثیر دراز مدت از COVID-19 در اقتصاد ایالات متحده.

دیگر تعجب, Reinhart گفت که بانک فدرال چاپ و نشر طرح نقطه در همه.

“این طرح نقطه گاهی اوقات muddles کمیته پیام که در آن توجه به نقاط دورافتاده در گروهی که انتظار قابل توجهی و دیر سفت تر از بقیه بسته است. پاسخ این است که پاول کمیته نگه می دارد قابل توجه یکنواختی انداز” او گفت:.

یکی دیگر از کارشناسان گفت: بازار شیفت می تواند منعکس کننده آنچه که تغذیه نمی, از آنچه در آن بود.

“فدرال رزرو را مجبور به تحویل چیزی در امتداد خطوط منحنی عملکرد کنترل به منظور بهتر از انتظارات بازار دیروز گفت:” جیم Leaviss chief investment officer عمومی درآمد ثابت در انگلیس مدیر صندوق M&>. “بانک مرکزی اتخاذ شده اند ستون فقرات شیر مدل از تبدیل آن به 10 و سپس 11, روز به روز بلندتر و بلندتر می شود. این احساس می کند مانند شروع برخی از عادی شدن بانک مرکزی روایت.”

کریشنا گوآ معاون رئیس Evercore ISI ساخته شده مشابه نظر.

“فدرال رزرو بموقع تحویل موقت رفع حامی کاهش نرخ بهره SEP [خلاصه ای از تخمین های اقتصادی] نقطه به جای رو به جلو هدایت کوتاه مدت QE [دارایی] قصد دارد در ازای باز QE تعهد است. ما همچنان به این باور است که بهترین دوم نسبت به ارائه پیشرفته هدایت و باز QE در حال حاضر. اما تغذیه روشن ساخته است که در آن بود که در کارت های,” او گفت:.

استیون حمله رعد اسا از TS Lombard جلب صعودی پیام از پاول را در کنفرانس مطبوعاتی که او تحت فشار قرار دادند در پی رشد قیمت دارائی است که شاخص S&P 500 SPX -0.53% افزایش از ماه مارس پایین.

“او در حال رفتن برای جلوگیری از اضافه کردن نقدینگی به بازار سرمایه بر اساس هر داخلی ارزیابی سهام و ارزش زمانی که نرخ بیکاری بالا است این ویروس باعث می شود نتیجه بهبود نامشخص بدون در نظر گرفتن زمان های اقتصادی و بازارهای در حال به درستی قیمت گذاری خطر است. ما مسلما در از دست دادن برای درک اینکه چگونه او می تواند گواهی دادن به این بازار ریسک قیمت گذاری توانایی با توجه به تغذیه سنگین نما در مقیاس تمام قیمت ها در بازار اما کمیته ارزیابی که از شرایط مالی را ‘بهبود’ درست است” حمله رعد اسا گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de