دادگاه عالی می گوید نوادا می تواند تحمیل تنگ تر ویروس محدودیت در کلیساها از قمار

ریچارد ولف ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:16 PM EDT Jul 24, 2020واشنگتن – دیوان عالی کشور حکم اواخر جمعه

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

واشنگتن – دیوان عالی کشور حکم اواخر جمعه که نوادا می تواند اعمال محدودیت های کلیساها از قمار در حالی که یک دعوای حقوقی بیش از آن اجتماعی فاصله سیاست همچنان ادامه دارد.

این 5-4 حکم شامل dissents از قضات محافظه کار که گفت: محدود کردن اجتماعات کلیسا به 50 نمازگزاران در حالی که اجازه می دهد میله, رستوران ها, قمار باز و سرپوشیده پارک های تفریحی در عمل 50 درصد ظرفیت نقض آزادی مذهب.

قاضی جان رابرتز پیوست دادگاه چهار لیبرال قضات در تبدیل در کنار یک چالش از نوادا کلیسا. همان پنج قاضیان حکومت همان راه در هنگامی که یک کلیسای کالیفرنیا به دنبال بیش از 25 درصد ظرفیت آستانه تحت این نظریه که کسب و کارهای محلی بودند مجاز به انجام این کار. در آن صورت رابرتز گفت مذهبی شهدای قابل مقایسه با مجامع عمومی نه سکولار کسب و کار.

بیشتر: همه گیر پرونده های حقوقی از رای دهندگان بندگان زندانیان دیدار با موانع در دیوان عالی کشور

در نوادا مورد پنج قضات در اکثریت نیست توضیح آنها حاکم است. اما مخالف قضات نوشت: در 24 صفحه به شکایت دارند که کلیساها بودند که به همان اندازه درمان با مجامع نقض متمم اول قانون اساسی در مشخصات خود را.

بیشتر: سال از تعجب دیوان عالی کشور احکام نشان می دهد که تاثیر قاضی جان رابرتز

"قانون اساسی تضمین ورزش از دین است. آن را می گوید هیچ چیزی در مورد آزادی به بازی نوعی قمار و یا بزور و با تهدید به غذا نشانه را به حافظه دستگاه و یا به شرکت در هر بازی شانس" دانشیار عدالت ساموئل Alito نوشت.

"تحت فرماندار حکم 10-صفحه نمایش های متعدد ممکن است میزبان 500 علاقمندان به سینما در هر زمان" دانشیار عدالت نیل Gorsuch اشاره کرد. "یک کازینو بیش از حد ممکن است به تهیه کردن به صدها نفر در یک بار شاید با شش نفر نشسته اند در هر جدول نوعی قمار در اینجا و مشابه شماره های جمع آوری شده در اطراف هر چرخ رولت وجود دارد.

"اما کلیساها و دیرها و مساجد ممنوع از اعتراف به بیش از 50 نمازگزاران – مهم نیست چقدر بزرگ ساختمان, چگونه از راه دور افراد چگونه بسیاری از پوشیدن ماسک صورت بدون توجه به هشدارها در همه" Gorsuch گفت.

و دانشیار عدالت برت Kavanaugh شکایت کرده است که "خطر COVID-19 انتقال حداقل به عنوان بالا در رستوران ها, میله, قمار و ورزشگاه آن را به عنوان در خدمات مذهبی. در واقع مردم با تجمع در رستوران ها, میله, قمار و ورزشگاه اغلب معطل حداقل تا زمانی که آنها را در خدمات مذهبی."

بیشتر: دیوان عالی کشور Gorsuch, Kavanaugh نمایش مستقل رگه

وکلای دولت استدلال کرده بود که خدمات مذهبی نیاز به سخت تر محدودیت از موسسات تجاری به دلیل مدت و محله های نزدیک. آنها گفتند: مکانهای دیگر از سینما برای موزه ها در مواجهه همان 50 نفر محدود می کند.

"متاسفانه, انواع جمعی فردی گردهمایی که قرار نوادا شهروندان در معرض بیشترین خطر برای گسترش این ویروس شامل بزرگتر در فرد مذهبی خدمات – که منبع اصلی COVID-19 عفونت" دولت وکلا گفت.

دادگاه عالی را زودتر حاکم بر این موضوع در آمد در 29 مه که رابرتز طرفه با لیبرال قضات در حکم علیه کالیفرنیا جنوبی خلیج United Pentecostal Church. رابرتز گفت: انتخاب زمانی که به لغو محدودیت در طول یک بیماری همه گیر است که کسب و کار از مقامات منتخب و نه غیرمنتخب قضات است.

قبلی: دیوان عالی کشور نمی خواهد نیروی متحده برای سرعت بخشیدن به کلیسا reopenings

در آن زمان Kavanaugh نوشت که "اساسی قانون اساسی مشکل این است که قابل مقایسه سکولار کسب و کار منوط به 25 درصد اشغال کلاه از جمله کارخانه ها و دفاتر و سوپر مارکت ها و رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی داروخانه ها, مراکز خرید, نظافت حیوان خانگی مغازه های کتاب فروشی, گل, سالن مو و درمانگاه حشیش."

بیشتر:به کلیساها بازگشایی شیوع بیماری جوانه و برخی از نگه داشتن درهای بستهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن